داملود مقاله ویندوز ۹۸

word قابل ویرایش
15 صفحه
4700 تومان

مقدمه :
از جمله مهمترین ویژگی های این سیستم عامل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• سهولت استفاده
• رابطه گرافیکی قدرتمند کاربر (محیط کاربر پسند )
• سهولت در راه اندازی دستگاه های جانبی
• امکان نمایش و پخش تصاویر سینمایی و ویدئویی
• تسهیلات و ابزار مناسب جهت برقراری ارتباط با شبکه جهانی Internet
• پشتیبانی اتصال به شبکه های مختلف

وجود قابلیت های منحصر به فرد و پیشرفته در ویندوز ۹۸ ، باعث گردیده است که این سیستم عامل به عنوان یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین سیستم عامل (در سطح کاربردی ) در جهان مطرح گردد و روز به روز به تعداد کاربران آن اضافه شود .هرچند وجود این امکانات متنوع و پیشرفته در ویندوز ۹۸ در نهایت رضایت کامل کاربر را به دنبال خواهد داشت اما در ابتدا مشکلات زیادی را برای کاربران مختلف ، در استفاده از این امکانات به وجود می آورد.

آشنایی با درایوها، پوشه ها و فایل ها
بیشتر کامپیوترها حداقل دارای دو درایو می باشند : درایوهارددیسک و درایوفلاپی . درایو هاردیسک دارای ظرفیت حافظه زیاد برای نگهداری برنامه ها و فایل های اطلاعاتی شما می باشد . خود ویندوز روی هارددیسک ذخیره می شود. درایوفلاپی ، امکان انتقال حجم کوچکی از داده ها را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر ، به آسانی میسر می سازد.

درایوها با حروف انگلیسی مشخص می شوند تا کامپیوتر بتواند آنها را از یکدیگر تشخیص دهد. به عنوان نمونه ، درایوهارددیسک با C: و درایو فلاپی با A: مشخص می گردد . کامپیوتر شخصی شما ممکن است بیش از یک هارددیسک داشته باشد و یا هارددیسک آن به پارتیشن های مجزا از هم تقسیم شده باشد . در این صورت ، درایوهای دیگر به صورت D:.E: وغیره نامگذاری می شوند . اگر کامپیوتر شخصی شما بیش از یک درایو فلاپی داش

این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید
wordقابل ویرایش - قیمت 4700 تومان در 15 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد