لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت بسیج اساتید توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت بسیج اساتید قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

روند شكل گيري سازمان بسيج اساتيد

سازمان بسيج اساتيد دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و پژوهشي كشور به مثابه يكي از فرهيخته‌ترين نهادهاي علمي فرهنگي، برآيندي از تعهد و اخلاص فرهنگ بسيج و دانش و تخصص اساتيد برجسته و اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌هاي كشور است.

اسلاید ۲ :

این سازمان كه سابقه فعاليت آن به دوران دفاع مقدس بر می گردد، در آغاز به صورت تشكلي خودجوش و به همت اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌ها و اساتيد متعهد و دورانديش در سراسر كشور قدم به عرصه ظهور نهاد.

اسلاید ۳ :

اين سازمان در بدو ظهور، فعاليت خود را مشترك با بسيج دانشجوئي، از طريق تشكيل هسته‌هاي خودجوش پي گرفت و در سال ۱۳۷۷ به دنبال برگزاري همايش بزرگداشت استاد شهيد دكتر مصطفي چمران، در دانشگاه فردوسي مشهد به عنوان نهادي فعال و ثمربخش، فعاليت‌هاي جدي خود را رسماً آغاز نمود.

اسلاید ۴ :

بازتاب فعاليت‌هاي بسيج اساتيد در مراكزي چون دانشگاه علم و صنعت تهران و بويژه برگزاري همايش فوق الذكر در دانشگاه فردوسي مشهد، از چنان وسعت و بازدهي برخوردار بود كه به زودي شرايط توسعه و ارتقاي اين نهاد ثمربخش را فراهم آورد و به لزوم تشكيل و فعاليت سازمان بسيج اساتيد صحه نهاد.

اسلاید ۵ :

حمايت معنوي رهبر معظم انقلاب از فعاليت بسيج اساتيد دانشگاه فردوسي، موجب اميد و انگيزش ديگر مراكز آموزش عالي از جمله دانشگاه علم و صنعت تهران شد و سبب گردید تا پس از ارسال گزارش فعاليت‌هاي خود و كسب فيض از رهنمودهاي ثمربخش معظم له در باب جريان شناسي و دين شناسي، تأييدات رهبر فرزانه را به مطلعي براي گسترش فعاليت‌هاي خويش بدل كنند.

اسلاید ۶ :

در سال ۱۳۷۸ با تهيه آئين نامه مربوطه از انسجام بيشتري برخوردار شد و در طول جلسات متعدد كارشناسي، اساسنامه‌اي در خور، توسط اساتيد تدوين گرديد. (سرانجام تلاش‌ها و پيگيري‌های اساتید بسیجی، موجب شد تا نيروي مقاومت بسيج، طي ابلاغيه‌اي سازمان بسيج اساتيد را رسماً از بسيج دانشجوئي مستقل اعلام نمايد.)

اسلاید ۷ :

در ادامه پيگيري‌هاي اساتيد بسيجي در دانشگاه‌ها براي ارتقاي جايگاه بسيج اساتيد، شوراي عالي انقلاب فرهنگي در تاريخ ۱۳۸۰/۹/۲۷ آئين نامه تشكيل بسيج اساتيد را به تصويب رسانده و در دي ماه همان سال توسط رياست جمهوري وقت، به وزارتخانه مربوطه ابلاغ گرديد.

اسلاید ۸ :

سازمان بسيج اساتيد، فعاليت‌هاي فرهنگي پژوهشي خود را بر مبناي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و نيات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبري طرح ريزي نموده و به اجرا در مي‌آورد. اين آرمان‌ها را مي‌توان اهدافي چون علمي شدن وحدت حوزه و دانشگاه، توليد علم و نهضت نرم افزاري، آزادانديشي ديني و ارتقاي توان و بنيه علمي و فرهنگي اساتيد دانشگاههاي كشور در نظر آورد كه بي گمان مقصود از اين همه، دفاع از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و حضور فعال و ثمربخش در عرصه‌هاي علمي و مديريتي كشور است.

اسلاید ۹ :

سازمان بسيج اساتيد، طي سالها فعاليت رسمي، هم اكنون در ۳۱ مركز استان، ۳۳۲ دانشگاه و مركز آموزش عالي كشور، با بيش از ۱۱ هزار عضو از ميان اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌ها، مشغول به فعاليت و خدمت رساني مي‌باشد.

اسلاید ۱۰ :

سازمان بسيج اساتيد، طي سالها فعاليت رسمي، هم اكنون در ۳۱ مركز استان، ۳۳۲ دانشگاه و مركز آموزش عالي كشور، با بيش از ۱۱ هزار عضو از ميان اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌ها، مشغول به فعاليت و خدمت رساني مي‌باشد.