لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت جديدترين تکنولوژي ها و اختراعات توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت جديدترين تکنولوژي ها و اختراعات قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

کساني که با خوابيدن مشکل دارند و مدت زمان زيادي طول ميکشد تا به خوب بروند ۱۰ دقيقه پس از بستن اين ساعت به خواب ميروند.
اين ساعت با سيگنالهائي که روي نبض ايجاد ميکند, بدن را به خوابيدن تحريک ميکند.
همچنين اگر اين ساعت را براي بيدار شدن تنظيم بکنيد, باهمين تکنيک در همان ساعت شما را سرحال و شاداب بيدار ميکند.

اسلاید ۲ :

اين بالش براي کساني است که در هنگام خواب خروپف ميکنند! اگر شما در هنگام خواب خورپوف کنيد اين بالش با تشخيص صداي خروپوف بصورت خودکار شروع به ويبره کرده و شما را به آرامي از خواب بيدار ميکند.همچنين صداي خروپوف شما را ضبط ميکند تا نتوانيد منکر آن شويد !

اسلاید ۳ :

اين چتر ميتواند امواج تلوزيوني را دريافت نموده و از طريق پروژکتوري که داخل آن قرار دارد , تصاوير را در داخل چتر پخش کند. همچنين امکان ضبط ۲۰ ساعت تصوير به اين طريق را دارد.

اسلاید ۴ :

اين يخچال کوچک براي خنک نگه داشتن نوشيدني شما که هميشه در کنار کامپيوتر هستيد بسيار مفيد است.
اين يخچال به برق وصل نميشود بلکه انرژي خود را از طريق اتصال به USB کامپيوتر شما بدست مي آورد.

اسلاید ۵ :

آيا تا به حال هوس کرده ايد که ماشين حساب يا موبايلتان را گاز بگيريد ؟
اگر جواب شما مثبت است , اين ماشين حساب خوشمزه براي شما ساخته شده.
اين ماشين حساب که از جنس شکلات است, امکان انجام محاسبات رياضي به مدت ۲۰ ساعت را دارد, بعد ميتوانيد آن را ميل کنيد.
قيمت اين ماشين حساب $۸ است.

اسلاید ۶ :

روي اين قلک يک صفحه نمايش وجود دارد که زندگي روزانه فردي را نشان ميدهد که با پول هائي که شما داخل آن می اندازيد زندگي ميکند. هرچقدر شما پول بيشتري داخل قلک بريزيد اين فرد زندگي مرفه تري خواهد داشت و وسائل بيشتري به خانه خود اضافه خواهد کرد.

اسلاید ۷ :

اگر شما فقط يک استخر کوچک داريد و نميتوانيد شناهاي طولاني انجام دهيد, اين وسيله با ايجاد امواج مصنوعي باعث ميشود بتوانيد مسافت هاي بيشتري شنا بکنيد.همچنين با تنظيم آن, امکان ايجاد ماساژ آبي توسط اين دستگاه فراهم ميشود.

اسلاید ۸ :

اگر تعداد زيادي دستگاه هاي الکترونيکي از جمله موبايل و هدست و لپ تاپ داريد و در شارژ آنها و همراه بردن شارژر آنها مشکل داريد, اين دستگاه همه شارژرهاي شما را به يک شارژر تبديل ميکند و در زمان واحد همه دستگاههاي شما را شارژ مي کند.

اسلاید ۹ :

اين وسيله که نسل جديد ويدئوپروژکتورهاست ميتواند در فاصله ۱۰سانتي متري پرده يا ديوار قرار بگيرد و تصاوير را روي پرده پخش کند.
وضوح اين دستگاه ۵ برابر دستگاههاي فعلي است و باعث راحتي کنفرانس دهنده براي قرارگرفتن در مقابل پرده ميشود.

اسلاید ۱۰ :

جاکليدي مطمئن

دسته کليدهاي معمولي با سروصداي زياد ناشي از برخورد کليد ها و امنيت پائين باعث اختراع اين دسته کليد شدند. اين دسته کليد, کليدهاي شما را داخل خود نگه ميدارد و فقط با اثرانگشت شما, کليد مورد نظر بيرون ميآيد.در صورت به سرقت رفتن , دسته کليد با دادن سيگنال به موبايل شما, به شما اطلاع ميدهد.سارق نيز نميتواند از کليدهاي داخل آن استفاده نمايد.