لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت خلاصه راي ديوان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت خلاصه راي ديوان قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

 اسلاید ۱ :

خلاصه راي

تونس گلوبال درخواستي بطرفين هاشمين كينگ دم آو جودن به مركز بين المللي حل و فصل اختلافات سرمايه گذاري واشنگتن تسليم نمود كه درخواست وي طي پرونده كلاسه ۲۵/۰۷/ARB ثبت و اعضاي ديوان داوري آقايان ويدر به عنوان رئيس آقاي دونالد و جيمز به عنوان داوران و آقاي توماس به عنوان منشي ديوان انتخاب شدند و ديوان داوري بر طبق بند ۲ ماده ۴۳ قواعد داوري ايكيد راي مرفي الطرفين صادر نمود .

اسلاید ۲ :

خوانده به صلاحيت ديوان اعتراض نمود و ديوان دفاعيات خواهان و خوانده را در مورد ايراد استماع نمود و در مورد ايراد خوانده راي صادر كرد . در نهايت ديوان داوري به اتفاق آراء يك مصالحه نامه بين طرفين صادر و نامبردگان دعوي را ترك و راي را در دوم مارس ۲۰۰۹ امضاء و اين مصالحه نامه با توجه به شرايط ذيل كه مورد توافق گرفتن ثبت و ضبط شد .

اسلاید ۳ :

معاهده اي بين ايالت متحده امريكا و دولت پادشاهي هاشميت در مورد تشويق و حمايت دوجانبه سرمايه گذاري منعقد شده بود كه خوانده از بعضي از شروط آن تخطي كرده بود و خواهان تقاضاي داوري در ديوان كرد . در مورخه ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۷ تقاضاي داوري خواهان ثبت شد سه نفر اعضاي داوري انتخاب شدند .

اسلاید ۴ :

خوانده به صلاحيت ديوان ايراد كرده ، ديوان به ايراد وي رسيدگي ، قسمتي از ايراد را قبول و قسمتي از آن را رد كرد . ديوان به موضوع رسيدگي و يك راي سازشي بين طرفين صادر كه متضمن التزامات و تعهدات ذيل است صادر كرد .

اسلاید ۵ :

۱- خواهان از ادعايش براي خود و هريك از افراد وابسته به خود دست بردارد و در مقابل خوانده و سازمان هاي وابسته به او اجازه دهند سرمايه گذاري خواهان و نمايندگانش در جردن ادامه يابد ، توانايي خواهان جذب سرمايه گذاري شود ، موافقت نامه سهام توليد صادر شود و …

۲- خواهان و خوانده و هر شخص وابسته به آنها يا تحت نظارت آنها از ادعاهاي آني و آتي خود صرف نظر كردند .

اسلاید ۶ :

۳- خواهان و خوانده هر يك هزينه هاي خود را قبول كردند و هزينه هاي ايكسيد را هر يك خودشان پرداخت كردند .

۴- اين توافق نامه بين آنها و قائم مقام هاي آنها لازم الاجرا است .

۵- هر يك توافق كردند كه اين توافق نامه بصورت ارادي بدون هرگونه تهديد صادر شده است .

۶- طرفين تمام اختلافات فعلي و قبلي در ارتباط با اين موضوع را كنار گذاشتند .

اسلاید ۷ :

۷- طرفين توافق كردند كه اگر يك دليل كه مكتوم مانده است و بعدا برملا شود و ممكن است به نفع هر يك از طرفين باشد را قبول كردند .

۸- طرفين توافق كردند كه اگر مفاد اين توافق نامه توسط يك دادگاه يا يك ديوان داوري نقض شود غير قابل اعتبار است .

۹- توافق نامه در سه نسخه تهيه شد يك در نسخه در ديوان و هريك از طرفين يك نسخه دادند كه هر نسخه به منزله اصل است .

۱۰- اين توافق نامه در دوم مارس ۲۰۰۹ اجرا شد .