لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت فناوری اطلاعات در هنگ کنگ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت فناوری اطلاعات در هنگ کنگ قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

فهرست مطالب

  • در مورد فناوری اطلاعات

نمودار استفاده از اینترنت و جمعیت کشورها

در مورد اینترنت

متصدیان شبکه

ارتباطات سیار

تکنولوژی مخابراتی

گزارشی از بازار سرویس های الکترونیکی

  • سرویس اینترنتی دولتی

سرویس الکترونیک عمومی

مناقصه الکترونیکی

کتاب فروشی دولتی

ثبت ازدواج

اعلام تغییر نشانی

فرم های دولتی

  • اطلاعات عمومی در مورد هنگ کنگ

جمعیت

زبان

آب و هوا

وضعیت تجاری در دنیا

اسلاید ۲ :

نمودار استفاده از اینترنت و جمعیت کشورها

هنگ کنگ منطقه ای از چین است که حدود ۷ میلیون جمعیت دارد،GNI(درآمد ناخالص سالیانه) بالغ بر ۲۶۰ میلیون دلار آمریکاست .مرکز آن ویکتوریا(victoria) نام دارد. ضریب نفوذ اینترنت ۲/۶۹% است. یعنی حدود ۴۸۰۰۰۰۰ کاربر اینترنت.

اسلاید ۳ :

در مورد اینترنت

هنگ کنگ رشد سریعی را درزمینه اینترنت داشته. به طوری که در نیمه ی اول سال ۲۰۰۱ مقام اول را در زمینه ی رشد ارائه خدمات به شهروندان از طریق اینترنت به دست آورد. در اوایل سال ۲۰۰۵ بیش از ۴ میلیون کاربر چه از طریق سیستم Dial up و چه از طریق Broadband داشته. و از اواخر ۲۰۰۴ به بعد تعداد کاربران سیستم باند پهن نسبت به مشترکین سیستم Dial up  بیشتر شده.

اسلاید ۴ :

متصدیان شبکه

بخش جالب توجه ارتباطات راه دور در هنگ کنگ، تعداد متصدیان بسیار زیاد در این زمینه است که هر یک تسهیلات و امکانات خاصی را برای مشتریان خود فراهم می کند.

اسلاید ۵ :

ارتباطات سیار

از سال ۱۹۹۹ میلادی، در هنگ کنگ ۶ مرکز اصلی متصدی ارتباطات سیار هستند. بین این ۶ مرکز رقابت وجود دارد و همین امر باعث بالارفتن سطح سرویس های این مراکز شده.تپش این بازار مدیون تلاش های متصدیان این بخش برای ارزش افزایی سرویس هایشان است. جالب است بدانیم ضریب نفوذ تلفن همراه در ژانویه ۹۸، ۱۱۸% بوده است.

اسلاید ۶ :

تکنولوژی مخابراتی

تلویزیون که یکی از ابزار اطلاع رسانی است، یک عنصر قابل توجه در بازار IT هنگ کنگ محسوب می شود. با بیش از ۲٫۲ میلیون مخاطب. حدود ۳۸ کانال سراسری و محلی با طیفی از زبان های مختلف روی آنتن هستند. تعدادی از این کانال ها، از طریق ماهواره مخابره می شوند.

حضور سرویس تلویزیونی ADSL مدتی است که در این منطقه پا گرفته.

اسلاید ۷ :

گزارشی از بازار سرویس های الکترونیکی

e-commerce در هنگ کنگ مانند توسعه ی همه جانبه سرویس های اینترنتی به شدت به وسیله ی سیاستهای دولت پشتیبانی می شود . نشانه هایی از رشد سریع e-commerce به خصوص در زمینه ی بانکداری الکترونیکی و سرویس های مالی دیده می شود.به خصوص قوانین معاملات الکترونیکی که در سال ۲۰۰۰ به تصویب رسیدند بسیار حائز اهمیت است.این قانون گذاری مجوز استفاده ی گسترده از امضای الکترونیکی و سندیت بخشیدن به این امضا-هم ارز امضای کاغذی- را شامل می شود.

اسلاید ۸ :

سرویس اینترنتی دولتی:

سایت اصلی دولتی هنگ کنگ شامل بخش های مختلفی است. بیشتر مطالب این پروژه، از این سایت گرفته شده. در اینجا ما به بررسی سرویس الکترونیک دولتی می پردازیم.

اسلاید ۹ :

سرویس الکترونیک عمومی(electronic service delivery)

  شامل لیست بلند بالایی از انواع سرویس ها:

سرگرمی، سلامتی، اقتصادی و .. است.

  کمپانی طراح درگاه سرویس الکترونیک دولتی، در سال ۲۰۰۱ میلادی برنده ی جایزه ی بهترین پورتال دوزبانه شده

http://www.info.gov.hk/ef2.htm 

اسلاید ۱۰ :

مناقصه ی الکترونیک(Electronic tendering)

روش کار به این صورت است که برای متقاضی شرکت در مناقصه  یک گواهی صادر می شود.

به صاحب گواهی یک شماره حساب دیجیتال داده می­شود

و …

دستور عمل بصورت کامل دروب سایت آمده است

آدرس این وب سایت:

http://www.ets.com.hk/