لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مایکروسافت توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مایکروسافت قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

 

اسلاید ۱ :

    شرکت مایکروسافت یک تجارت چند ملیتی است که تقریبا دارای ۷۹۰۰۰ کارمند از ۱۰۲ کشور می باشد و درآمد سالانه جهانی این شرکت آمریکایی ۱۲/۵۱ میلیون دلار تا سال ۲۰۰۷ می باشد.

    این شرکت توسط بیل گیت در سال ۱۹۷۹ بنیان گذاری شد.

     مایکروسافت طیف وسیعی از محصولات نرم افزاری را برای تجهیزات کامپیوتری توسعه می دهد ، می سازد و مجوز می دهد و حمایت می کند.

    از پر فروش ترین محصولاتش سیتم عامل ویندوز مایکروسافت و سرویس نرم افزاری مایکروسافت آفیس می باشد.

 

اسلاید ۲ :

    در سال ۱۹۸۵ مایکروسافت اولین ورژن جزئی ویندوز مایکروسافت و قسمت الحاقی گرافیکی برای ms-Dos  را منتشر کرد.

    وب سایت رسمی این شرکت یکی از پر بیننده ترین وب سایتها بر روی اینترنت می باشد.

     در نیمه ی دهه ی ۱۹۹۰ مایکروسافت یک سرویس online  بزرگ به نام MSN به عنوان یک رقیب مستقیم online  آمریکایی به راه انداخت .شرکت هم چنین جستجوگر web  ، جستجوگر اینترنت همراه با ویندوز ۹۵ را منتشر ساخت.

     شرکت هم چنین محصولات سخت افزاری رایانه را ( از قبیل موس مایکروسافت و محصولات سرگرمی صفحه اصلی مانند Xbox  و Xbox 360  و Zun  ) را به فروش می رساند.

اسلاید ۳ :

   در سرتاسر تاریخ این شرکت ، مایکروسافت به دلایل گوناگون مورد نقد قرار گرفته است که شامل شیوه ی عمل تجاری انحصاری ادعا شده می باشد. دپارتمان عدالت و کمیسیون اروپا ، مایکروسافت را به دادگاه کشانده اند.

اسلاید ۴ :

   مایکروسافت به طور جاری به سه هسته اصلی تقسیم بندی و سازماندهی شده است :

۱- قسمت سنتی  خدمات و محصولات مایکروسافت

۲- قسمت تجاری مایکروسافت

۳- قسمت تجهیزات و سرگرمی مایکروسافت

 

اسلاید ۵ :

   قسمت سنتی محصولات و خدمات ، سیستم عامل ویندوز ،استودیو دیداری مایکروسافت ( یک دسته از ابزار توسعه داده شده ) و نرم افزار enterprise  را تولید می کند.

  قسمت تجاری مایکروسافت ، مایکروسافت آفیس را که شامل  ( پردازشگر word، access، excel ،power point   و publisher ) را تولید می کند.

 

اسلاید ۶ :

   قسمت وسیله و سرگرمی ، نرم افزار را برای دستگاه موبایل از قبیل CE برای PDAS ، نرم افزار بازی برای صفحه فرمان Xbox و بازی های کامپیوتری که برروی ویندوز pc  نصب می شوند را تولید می کند.

 

اسلاید ۷ :

   مایکروسافت به طور تاریخی برای استفاده از وب سایت شرکت  از مشتریان حمایت می کند.

   مایکروسافت ، تندیس شرکای داوطلب را به داوطلبانی که با دانستنی های مفید خود به مشتریان شرکت کمک می کنند ارائه می دهد.

 

اسلاید ۸ :

    در june  سال ۲۰۰۸ ، بیل گیت از هیئت مایکروسافت فاصله گرفت تا باقی عمرش را در مدیریت موسسه خیریه سپری کند. موسسه خیریه ای که بیل و ملیندا گیت بنیان گذاری کرده بودند.

    مایکرو سافت در صنعت نرم افزار حکمفرما و مسلط بود به خصوص در حوزه سیستم و نرم افزار آفیس.

    مایکروسافت در حال حاضر مشغول تدوین استراتژی هایی در راستای این پیشرفتها می باشد. سیاستهای کاری به  کار گرفته شده توسط مایکروسافت باعث شده تا شرکتها و دولتهای مختلف علیه آن اقامه دعوی نمایند .

اسلاید ۹ :

   نگرانی هایی نیز در مورد هزینه های کلی مالکیت مربوط به محصولات مایکروسافت بوجود آمده است .

    مایکروسافت و جنبش نرم افزار open source  ، مدیریت حقوق دیجیتالی را دچار چالش کرده است.این موضوع را در پرتوی صنعت نرم افزاری به عنوان یک شبکه ارزشی مد نظر قرار دهید.