لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مد گرایی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مد گرایی قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

  در کل جهان ۲۰۳ ماهواره تلویزیونی فعال در ۱۵۹ مدار قرار گرفته است که تنها در ایران بیش از ۸۶۰۰ شبکه تلویزیونی و بیش از ۱۳۰۰ شبکه رادیویی قابل دریافت است.

  وجود بیش از ۲۸۰ میلیون صفحه حاوی میلیاردها مطلب، عکس و فیلم مستهجن به علاوه به راه افتادن روزانه ۵۰۰ سایت مستهجن، اینترنت را به جهانی از فساد تبدیل کرده است. همچنین امروزه در هر دقیقه بیش از ۷۵۰۰۰ وبلاگ به روز می شود.

  ارسال روزانه بیش از ۴۵ میلیون پیام کوتاه، رسانه ای دیگر تولید کرده است. این پیامها عموما در چهار محور، مناسبتها، طنز، عاشقانه و غیر اخلاقی قرار دارند!

اسلاید ۲ :

مُدگرایی یعنی چه؟

۱- بروز شدن؟

۲- تقلید کردن؟

۳- قشنگ شدن؟

اسلاید ۳ :

آیا اینکه هر سال مد جدیدی برای لباس، آرایش، نوع مبلمان ،وسائل خانه، رنگ مو، رنگ لباس ، هدیه ولنتاین ، نوع ماشین و … تعیین شده و همه از آن پیروی می کنند، برده داری نوین          و از بین بردن عقل بشر وگرفتن     اختیار او نیست؟

اسلاید ۴ :

ریشه های مُدگرایی:

۱- ضعف روحی

۲- حسّ خواهی نشوی رسوا …

۳-نیاز به جلوه کردن

۴- نیاز به انگشت نما شدن

۵- نیاز به زیبایی

                         خلاصه کمبود داره …

اسلاید ۵ :

   آیا نَفی مُدگرایی به معنای نَفی                             زیباگرایی از جانب اسلام است؟

اسلاید ۶ :

به نظر شما…

آیا خدا این زیبایی های کوچه بازاری را دوست دارد؟

آیا مُدگرایی باعث ارتقای اخلاق جامعه شده یا برعکس..؟

مُدگرا ها روزانه چقدر پول صرف مُد می کنند؟

اسلاید ۷ :

مُد گراها از کجا خط می گیرند…؟

یکدیگر

اسلاید ۸ :

بلوتوث

اسلاید ۹ :

ماهواره

اسلاید ۱۰ :

اینترنت