لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت نسبتهای آماری مهم Cp, Cpk, Pp, Ppk توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت نسبتهای آماری مهم Cp, Cpk, Pp, Ppk قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

These ratios help you in:

FPredicting whether rejections will take place on the    higher side or on the lower side.

FTaking centering decisions.

FDeciding whether to consider broadening of tolerances

FTaking Decisions on whether to go in for new m/cs.

FDeciding on the level of inspection required.

اسلاید ۲ :

این نسبتها به شما کمک می کند که:

پیش بینی اینکه خرابیها در سمت مشخصه بیشتر اتفاق می افتد یا سمت مشخصه پایین.

تصمیم گیری در مورد میانگین فرایند

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا گستردگی تلورانس را در نظر بگیریم.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دنبال m/csجدید باشیم

تصمیم گیری در مورد سطح بازرسی مورد نیاز.

اسلاید ۳ :

  • Pp is based on same equation as Cp with one exception; Pp employs the long term standard deviation (whereas Cp employs the short term standard deviation).
  • Ppk is based on same equation as Cpk with one exception; Ppk employs the long term standard deviation (whereas Cpk employs the short term standard deviation).

اسلاید ۴ :

نسبتهای مهم کاربردی SPC

  • Pp مانند Cp بر اساس معادلاتی به دست می آید با یک تفاوت وآن این است که این شاخص از انحراف استاندارد بلند حالتت استفاده می کند. در حالیکه Cp انحراف استاندارد کوتاه حالتت را در نظر می گیرد.
  • Ppk بر اساس فرمولهایی مشابه معادلات Cpkبه دست می آید با این تفاوت که این شاخص انحراف استاندارد بلند حالتت را در نظر می گیرد در حالیکه Cpkانحراف استاندارد کوتاه حالتت را بکار می برد.