لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت گزارش بازدید از موزه المپیک لوزان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت گزارش بازدید از موزه المپیک لوزان قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

  • در این دیدارنشستی با آقای فرانسیس گَبه (رئیس موزه لوزان) و خانم فردریک ژامولی معاون موزه در دفتر آقای گبه به مدت ۴۵ دقیقه صورت گرفت که ضمن خوشامدگویی رئیس موزه، پیرامون موزه لوزان و لزوم تاسیس موزه گفتگو شد.

اسلاید ۲ :

  • وی نقل قولی از سامارانش ذکر کرد:
  • ”هدف موزه ی المپیک ، تمامی کسانی است که به ورزش و جنبش المپیک عشق می ورزند و نمی توانند نسبت به آینده جامعه ی ما بی تفاوت باشند.“

اسلاید ۳ :

سپس گزارش کاملی از وضیت موزه در حال تاسیس ایران و فعالیت های مرکز مطالعات و موزه  آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک طی پاورپوینتی توسط خانم دکتر صیرفی ارائه گردید. 

اسلاید ۴ :

در این گزارش وضعیت موزه  ورزش و ساختمان کمیته ملی المپیک ایران از لحاظ ابعاد و و متراژ و فضای محیطی موزه ( ساختمان کمیته و موزه ورزش و المپیک دارای یک زیرزمین و ۴ طبقه است و جمعا ۱۲۶۰۰ متر مربع زیربنا دارد که ۶۶۰۰ متر آن برای موزه و ۶۰۰۰ متر دیگر آن به کمیته ملی المپیک اختصاص دارد)وفضاهای گوناگون در نظر گرفته شده برای موزه شامل: بخش انبار، بخش مرمت،بخش نمایشگاه های دائمی و موقت، بخش آرشیو صدا و تصویر، سالن سخنرانی، بخش مشاهیر، بخش تاریخ ورزش ایران،و … تشریح شد. آقای گبه از فضای بسیار بزرگ موزه ایران در مقایسه با موزه لوزان ابراز شگفتی کرد.

اسلاید ۵ :

  • در این دیدار رئیس موزه آمادگی موزه لوزان را در ارائه هرگونه همکاری جهت موزه ورزش و المپیک ایران اعلام نمود.

اسلاید ۶ :

  • در پایان کتاب فرهنگ نگاره های ورزشی ایران و مجموعه هنر نامه ورزش و نیز سی دی آثار هنر، ورزش، المپیک(چهار دوره) و کتاب مجموعه مقالات سمینار آموزش المپیک به دو زبان فارسی و انگلیسی به همراه مجموعه ایران شناسی به عنوان هدیه به رئیس موزه اهدا شد که در کتابخانه موزه قرار گرفت.

اسلاید ۷ :

  • کتب اهدا شده مورد استقبال رییس موزه لوزان قرار گرفت. همچنین از فعالیت های گسترده ایران در زمینه هنر و فرهنگ و تاریخ ورزش ابراز خرسندی نمود.

اسلاید ۸ :

  • سپس حدود یک ساعت جلسه ای در دفتر آقای ژوئل برتولوچی موره( مدیر لوجستیکی موزه لوزان) در خصوص معماری موزه و وضعیت ساختمان موزه و نگهداری و تاسیسات) برگزار شد.

اسلاید ۹ :

  • پس از این دیدار به مدت یک ساعت و نیم از موزه بازدید به عمل آمد. در این بازدید سه تن از متخصیصن موزه راهنما و پاسخگو بودند.

اسلاید ۱۰ :

 درباره موزه لوزان

  • موزه المپبک و مرکز مطالعات لوزان ، بزرگترین مرکز جهانی است که به ارایه ی اطلاعات نوشتاری ، دیداری ، شنیداری ، قیاسی و رقومی درباره جنبش المپیک و بازی های المپیک می پردازد.