لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت اصول هفت گانه هرمس توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت اصول هفت گانه هرمس قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

 1. اصل ذهن گرايي

  جهان جلوه اي از وجود ذهني خـداوند است ودنياي هـر كس جلوه اي از وجـود ذهني خـود او.

 

اسلاید ۲ :

 1. اصل تطابق

  هر آنچه در عالم مادي وجود دارد ، پس در عالم ذهني هم وجود دارد، و هر آنچه در عالم ذهني وجود دارد پس در عالم روح هم وجود دارد.

 

اسلاید ۳ :

 1. اصل ارتعاش

  همه چيز در حال يك حركت دائمي و بي پايان است و هر گونه تغييري در ارتعاش عناصر ، باعث ايجاد تغييراتي در شكل بروز آنها مي گردد.

 

اسلاید ۴ :

 1. اصل تضـاد

  هر چيزي در جهان داراي ضد خودش مي باشد و اين دو چيز متضاد، فقط از نظر درجه و كميت با همديگر متفاوت هستند ولي از نظر ماهيت از هم ديگر تفاوتي ندارند.

اسلاید ۵ :

 1. اصل ريتم

  همه چيز داراي نقطه اوج و نقطه نزول است.

اسلاید ۶ :

 1. اصل علت و معلول

  هر علتي، معلولي خاص ، و هر معلولي ، علت خاص خود را داراست.

اسلاید ۷ :

 1. اصل جنس

  هر چيزي داراي نيروهاي مذكر و مونث است .نيروي مذكر ، برون گرا ، مثبت و فعال است ، اما نيروي مونث ، درون گرا ، منفي ، منفعل و خلاق است.