لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت تحليل اپراي سيدني توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت تحليل اپراي سيدني قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

بزرگترین سالن اپرا که به منظور اجرای کنسرت موسیقی و تئاتر های مشهور ساخته شده است . ظرفیت ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ صندلی را دارد . کوچکترین سالن اپرا گنجایش ۱۲۰۰ نفر را دارد .

اپرای سیدنی ۱۰۰۰ اتاق دارد . به علاوه دارای یک سالن انتظار . ۵ سالن تمرین نمایش . ۴ رستوران . ۶۰ اتاق پرو . کتابخانه . سالن اجتماعات بسیار بزرگ . سالن استراحت هنرمندان و فروشگاه رستوران هایی به نام خانه سبز است . این اپرا دارای گلخانه بسیار وسیع به علاوه فضای تشکیلات سازمان بسیار بزرگ است .

اپرا در فضای ۲/۲ هکتاری بنا شده و ساختمان اپرا ۸/۱ هکتار از این فضا را اشغال نموده . کل زیربنای مفید اپرا ۵/۴ هکتار و به طور تقریبی دارای ۱۸۵ متر و عرض ۱۲۰ متر است . ارتفاع بلندترین ساختمان از سطح دریا ۶۷ متر است . سقف اپرا از حدود ۲۱۹۴ قطعه پیش ساخته فراهم شده است که وزن هر یک از این قطعات ۵/۱۵ تن است . این قطعات به وسیله کابلهایی از جنس استیل به هم متصل شده اند . ۳۵۰ کیلوتر کابل برای این منظور استفاده شده است . تعداد  ۱۰۵۶۰۵۶ قطعه سرامیک سوئدی که به صورت ۴۲۵۳ قالب و طرح در امده . سقف اپرا را تزیین کرده است . تجهیزات تهویه هوای مطبوع این ساختمان ۲۶ اتاق را اشغال کرده است . بیش از ۵۰۰/۲۸ متر مکعب هوا در هر دقیقه از مجاری به طول ۵/۱۹ کیلومتر دهش میشود .

در این ساختمان بیش از ۶۲۲۵ متر مربع شیشه به کار رفته است . ارتفاع سقف بزرگترین سالن اپرا ۲۵ متر است . اپرای سیدنی یکی از شگفتی های معماری در جهان مدرن امروز است ..