لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت دنیای مجازی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت دنیای مجازی قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

 

-اینترنت جائیه که توش می شه با کامپیوتر خیلی چیزا رو دید و شنید ، اخبار ، موسیقی ، حرف زدن با دوست ها ، خواندن و نوشتن ، رویاها ، کار و یادگیری و خیلی چیزای دیگه.

و خلاصه همة اینا وجود دارند ، ولی در یک دنیای مجازی.

اسلاید ۲ :

 

تصمیم گرفتم جوابی ساده و خالی از ابهام بدم تا بتونم غذام رو با آسایش بخورم.

اسلاید ۳ :

 

– دنیای مجازی جائیه که در اون نمی شه چیزی رو لمس کرد ، ولی هر چی که دوست داریم اونجا هست. رویاهامون رو اونجا می سازیم و شکل دنیا رو اونطوری که دوست داریم عوض می کنیم.

اسلاید ۴ :

– نه ولی دنیای منم مثل اونه … مجازی.

– مادرم تمام روز از خونه بیرونه و توی کارگاه خیاطی کار می کنه شب ها هم دیر برمی گرده و اغلب اونو نمی بینیم.

اسلاید ۵ :

-خواهر بزرگترم هم از صبح زود توی خونه مردم کار می کنه و اونم هیچ وقت نمی بینم.

– و من همیشه پیش خودم همة خانواده رو توی خونه دور هم تصور می کنم ، با یه عالمه غذا و یه عالمه اسباب بازی. مدرسه هم می رم  آخه دوست دارم یه روز دکتر بزرگی بشم.

اسلاید ۶ :

– مگه مجازی همین نیست عمو؟

قبل از اونکه اشک هام روی صفحه کلید بچکند ، لپ تاپم را بستم.