لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت رابطه بین شیوه های تامین مالی و درصد تغییرات و فرایند سرمایه توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت رابطه بین شیوه های تامین مالی و درصد تغییرات و فرایند سرمایه قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

نتایج تحقیق :

بین شیوه های تامین مالی و نرخ هزینه سرمایه شرکت ها ارتباط معنی داری وجود دارد . به این دلی مدیران باید بتوانند با انتخاب بهترین ساختار سرمایه و مناسب ترین ترکیب شیوه های تامین مالی ، هزینه سرمایه شرکت را کاهش دهند .

۲)     نتایج نشان می دهد تامین مالی از محل بدهی های بلند مدت منجر به کاهش هزینه سرمایه و در نتیجه افزایش ثروت سهام داران می شود .

۳)     سرمایه گذاران بالقوه باید توجه داشته باشند که افزایش سرمایه شرکت ها در بورس ممکن است در ابتدا به افزایش قیمت سهام منجر شود و لی اگر شرکت ها نتوانند بازدهی بیش از هزینه خاص این منبع تامین مالی ایجاد کنند موجب کاهش قیمت سهام اینگونه شرکت ها می شود .

اسلاید ۲ :

پیشنهادات :

  • ۱) در صورت بالا بودن هزینه انتشار شرکت از منابع داخلی شرکت برای تامین مالی استفاده کند که هزینه انتشار ندارد .
  • ۲) در صورتی که قیمت سهام شرکت پایین تعیین شده باشد . مدیریت انتشار اوراق قرضه را ترجیح دهد و بالعکس
  • ۳) بازار در ارتباط با انتشار سهام عکس العمل منفی دارد و آن را به عنوان نشان منفی در مورد شرکت تعبیر و تفسیر می کند . شرکت اوراق قرضه منتشر کنند عکس العمل منفی در برابر آن پایین باشد .
  • ۴) شرکت هایی که دارایی نا مشهود آن بالاست ، چون هزینه ورشکستگی برای این شرکت بالا است از بدهی کمتر استفاده کنند .
  • ۵) شرکت هایی که توان نقدینگی آن بالا ست چون ریسک ورشکستگی برای آن ها پایین است از بدهی بیشتر استفاده کنند .
  • ۶) به طور کل شرکت هایی که ریسک آن بالاست از بدهی کمتر استفاده کنند .