لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت مجتمع تجاري دهخدا توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت مجتمع تجاري دهخدا قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

مجتمع تجاري دهخدا ::.

Òساختمان در خيابان امام خميني در فاصله در فاصله ۱۰۰ متري ايستگاه خط يك قطار شهري مشهد مقدس و ۲۰ دقيقه پياده روي تا حرم مطهر و در مجاورت ايستگاه اتوبوس منتهي به حرم مطهر واقع شده است و با ديد مستقيم از تراس به حرم مطهر موقعيت بسيار جالبي دارد. ضمناً روي تراس امكان نسب تابلوهاي تبليغاتي و راهنما وجود دارد.

اسلاید ۲ :

مشخصات فني ::

Òاسكلت ساختمان به صورت اسكلت فلزي با در نظر گرفتن همه استانداردهاي ويژه اين گونه ساختمانها محاسبه و اجرا شده است.

Òفونداسيون تركيبي از راديه و پي هاي پيوسته محاسبه و اجرا شده است.

Òسيستم آبرساني از آب شبكه شهري و با استفاده از پمپاژ و منبع ذخيره آب در بالا بهره گرفته شده است.

Òسيستم برق رساني از برق شبكه و با ۱۴ كنتور وصل و قابل افزايش تا كنون ۲۲ كنتور (كه براي ايجاد اين ظرفيت كابل اختصاصي از نزديكترين پست برق با كابل اختصاصي ۹۵*۳ به ساختمان وصل شده است).

Òآسانسور ۶ نفره در ۷  ايستگاه از نوع گيلان آسانسور سيستم حرارتي و برودتي چيلر كه براي نوع آن مي توان با نظر خريدار محترم انتخاب مناسب داشت.

اسلاید ۳ :

مشخصات معماري ::

Òزيربناي ساختمان حدود ۱۴۵۰ متر مربع و داراي نماي رومي مي باشد.

Òساختمان در ۷ طبقه و ۱۵ واحد آپارتمان با سرويس كامل به علاوه فروشگاه بزرگ در همكف ( ساختمان قابل استفاده فروشگاه تعاوني و يا تفكيك به ۵ فروشگاه مجزا ) ضمناً فروشگاه مذكور هم اكنون با دكوراسيون تزيين شده، با كف سنگ گرانيت، برنز كاري بدنه، سيستم نور   غيرمستقيم، داراي گچ بري هاي زيبا، داراي شيشه سكوريت پرده كركره است و مجزاست.

اسلاید ۴ :

Òزير زمين شامل يك محوطه قابل استفاده و سنگ كاري شده با سنگ گرانيت در كف و بدنه مي باشد كه مساحت آن منهاي موتورخانه و راه پله ۱۲۵ متر مربع است و داراي ممر ورود و خروج جداگانه مي باشد.

Òراه پله و سرويسهاي عمومي ساختمان سنگ گرانيت و سرويسهاي داخلي كاشي و سرويسهاي بهداشتي قابل انتخاب توسط خريدار است. ضمناً نقشه ها و پلان معماري به پيوست مي باشد.

Òقابل توجه اينكه كليه دربها از چوب ملچ به صورت ماسيو قاب تنگه ملچ دورو اجرا شده است و دربهاي هر طبقه داراي يك طرح است.

اسلاید ۵ :

مشخصات پاركينگ و متراژ زمين ::

Òزمين ساختمان حدود ۴۷۵ متر مربع است. در ضلع شرقي متصل به ساختمان يك باب مستقل با دسترسي جداگانه از كوچه ۴ متري بغل ساختمان براي پاركينگ در نظر گرفته شده است. حياط در نظر گرفته شده جهت پاركينگ داراي حدود ۲۸۰ متر بناي قابل سكونت مي باشد.

اسلاید ۶ :

مشخصات خدماتي ويژه ::

Ò سيستم موزيك مركزي

Ò سيستم پيج در كل ساختمان

Ò سيستم مدار بسته سيم كشي جهت ارتباط صوتي و تصويري داخلي

Ò سيستم آنتن مركزي

Ò سيستم UPS برق اضطراري براي هر واحد به صورت مجزا

Ò سيستم تلفن مركزي قابليت وصل ۱۰۰ خط تلفن را داشته و براي هر واحد توانايي وصل ۶ خط فاكس و تلفن پيش بيني شده است كه كليه سيستم هاي مذكور بر مبناي استاندارد و كابل مورد قبول مخابرات انجام پذيرفته است.

Ò سيستم سيم كشي كامپيوتر از داخل براي هر واحد انجام يافته است.

Ò سيستم سيم كشي كامپيوتر از داخل به صورت شبكه و ارتباط در تمام واحدها و فروشگاه ها و زيرزميني و كنترل به وسيله مديريت انجام پذيرفته است.

Ò هم اكنون ۲۲ رشته خط تلفن وصل و آماده به كار مي باشد.

اسلاید ۷ :

مشخصات حفاظتي ويژه ::

Òساختمان سرايداري به صورت مسلط به ورودي داراي سرويس اختصاصي

Òسيستم پله فرار اضطراري

Òسيستم اعلام حريق

Òسيستم دزدگير مركزي مجزا براي هر واحد

Òگاو صندوق بتن آرمه در فروشگاه همكف به ابعاد ۳*۲ متر مربع

Òسيستم دزدگير براي كل ساختمان شامل واحدها، فروشگاه و زيرزميني به صورت يك مجموعه قابل بهره برداري است.