لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت مدلسازي يك سيستم خودپرداز اتوماتيك (با استفاده از زبان مدلسازي يكپارچه UML) توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت مدلسازي يك سيستم خودپرداز اتوماتيك (با استفاده از زبان مدلسازي يكپارچه UML) قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

مقدمه :

 سيستم برداشت پول از يك حساب بانكي توسط ماشين خودپرداز اتوماتيك يا دستگاههاي عابر بانك، سيستمي است كه چند سالي است در ايران رايج شده و با استقبال خوبي نيز مواجه شده است . اين دستگاهها در طول ۲۴ ساعت شبانه روز فعال بوده و مشتريان مي توانند در هر ساعتي از شبانه روز جهت برداشت پول از حساب بانكي شان اقدام نمايند . از فوايد اين دستگاهها مي توان به كاهش حجم ترافيك شهري ، دسترسي مشتريان به پول نقد در تمام ساعات شبانه روز، كاهش مراجعه مستقيم مشتريان به بانك و در نتيجه كاهش حجم كاري بانك ها و … اشاره نمود . با توسعه عملكرد اين سيستمها مي توان ساير عمليات بانكي اعم از پرداخت قبوض برق ، آب و … ، واريز پول به حساب بانكي و … نام برد .

اسلاید ۲ :

مروري بر مفاهيم برنامه نويسي شيء گرا

Object

Message

Class

Inheritance

Interface

اسلاید ۳ :

۱-۳ . نمودار حالت كاربرد

۲-۳ . نمودار كلاس

۳-۳ نمودار شيء

۴-۳ . نمودار حالت

۵-۳ . نمودار توالي

۶-۳ . نمودار همكاري

۷-۳ . نمودار فعاليت

۸-۳ . نمودار اجزاء

۹-۳ . نمودار توسعه

اسلاید ۴ :

۴٫ سيستم خود پرداز اتوماتيك و UML

۴-۱. مستندسازي سيستم خودپرداز اتوماتيك :

            نماي حالت كاربرد

۲-۴ . مدلسازي ساختاري :‌نماي طراحي و فرآيند

۳-۴ . مدلسازي معماري : نماهاي اجرا و توسعه

اسلاید ۵ :

.۱در اين مقاله ،‌UML بعنوان تكنيكي جهت مستندسازي و تعيين مشخصات سيستم خودپرداز اتوماتيك معرفي شد .

.۲نمودارهاي UML جهت توصيف سه جنبه مدل استفاده شده اند : جنبه هاي رفتاري، ساختاري و معماري .

.۳ از فوايد UML ، علاوه بر تكنيكي جهت مستندسازي ، مي توان به ابزاري جهت رسيدن به طراحي موارد تست ، توليد ، كنترل مدل و استفاده مجدد از آن، اشاره نمود .

.۴ كاربرد UML با استفاده از يك سيستم خودپرداز اتوماتيك كه هم اكنون در سطح وسيعي از كشور استفاده مي شود ، توضيح داده شد.