لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت پروژه روستا روستاي توسكستان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت پروژه روستا روستاي توسكستان قرار داده شده است 2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید 3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 4 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد 4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد 5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

موقعیت جغرافیای استان:

استان گلستان بین ۵۳ درجه و ۵۷دقیقه تا ۵۶درجه و۲۲دقیقه طول شرقی و۳۶ درجه و۳۰ دقیقه تا۳۸ درجه و ۸ دقیقه عرض شمالی کشور ترکمنستان،از جنوب به استان سمنان ،از شرق به استان خراسان شمالی واز غرب به دریای خزر و استان مازندران محدود می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان گلستان متشکل از ۱۱ شهرستان (گرگان،گنبد، بندر گز،کردکوی، بندر ترکمن ، علی آباد ، آق قلا، رامیان، آزاد شهر، مینودشت و کلاله ) ، ۲۱بخش،  ۲۳   شهر، ۵ دهستان، ۹۸۹آبادی مسکونی و ۷۵آبادی غیر مسکونی می باشد.

مساحت استان گلستان بالغ بر۷/۲۰۴۳۷کیلومترمربع (۳/۱درصد ازکل مساحت کشوروبه عبارتی رتبه نوزدهم دربین استانها ) است . وسعت شهرستانهای ستان متفاوت بوده به طوری که شهرستان گنبد با ۳۳/۵۰۷۱کیلومتر مربع (۸۱/۲۴% از مساحت استان) بزرگترین و بندر گزبا ۳۱/۲۳۹ کیلومتر مربع (۱۷/۱%   از مساحت استان) کوچکترین شهرستان میباشد.

اسلاید ۲ :

معرفی روستا به لحاظ موقعیت جغرافیایی

موقعیت نسبی این روستا از سمت شمال به اراضی کشاورزی ، از سمت جنوب به ارتفاعات البرز و از سمت شرق به امامزاده طيب ، از غرب به روستاي نومل محدود مي شود . موقع جغرافيايي روستا در ۵۴ درجه و دقيقه دقيقه طول جغرافيايي و ۳۶ درجه و ۴۷ دقيقه عرض جغرافيايي واقع شده است .

روستاي توسكستان به لحاظ تقسيمات كشوري در شهرستان گرگان ، بخش مركزي و دهستان استرآبادجنوبي واقع شده است . اين روستا در فاصله ۱۷ كيلومتري شهر گرگان استقرار يافته است . ارتباط اين روستا با مركز شهرستان و ساير نقاط جمعيتي پيرامون از طريق جاده آسفالته برقرار مي شود .

شرايط آب و هوائي بطور مستقيم  و غير مستقيم در پراكندگي و يا تراكم جمعيتي نقاط جمعيتي تاثيرگذار مي باشد .

عناصر آب و هوائي چون وضعيت دما ، بارش ، رطوبت و باد از مهمترين عوامل مؤثر در محيط طبيعي و محيط انسان ساخت مي باشد . بر اين اساس در راستاي بررسي و شناخت عناصر طبيعي منطقه مورد مطالعه وضعيت آب و هوائي آن مورد بررسي و تحليل قرار مي گيرد.

اسلاید ۳ :

شناخت و تعیین نحوه کاربری فضا های موجود

طبق بررسي هاي به عمل آمده و تهيه نقشه وضع موجود ار روستا ، كاربري هاي متفاوتي در روستا وجود دارد كه به خدمات رساني اهالي روستا مي پردازند ، در يك گروه بندي جامع مهمترين آنها عبارتند از : كاربري مسكوني ، شبكه معابر ، تجاري ، آموزشي ، بهداشتي و درماني ، فرهنگي و مذهبي و خدمات معين كه مجموعاً سطحي معادل ۳۲۸۱۲ متر مربع را اشغال كرده اند .