قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت علمی مگ-ایران

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت علمی مگ-ایران به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت علمی مگ-ایران و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت علمی مگ-ایران از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت علمی مگ-ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت علمی مگ-ایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت علمی مگ-ایران اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وبسایت علمی مگ-ایران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت علمی مگ-ایران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت علمی مگ-ایران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وبسایت علمی مگ-ایران برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند میتوانند بر روی گزینه لغو عضویت در پایین ایمیل کلیک نمایند تا ادرس ایمیشان از لیست حذف شود . 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وبسایت علمی مگ-ایران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت علمی مگ-ایران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وبسایت علمی مگ-ایران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت علمی مگ-ایران ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت علمی مگ-ایران جزئی از اموال وبسایت علمی مگ-ایران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مگ – ایران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت علمی مگ-ایران محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
وبسایت علمی مگ-ایران به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش و دریافت انلاین ان را می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری در مورد سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مگ-ایران به وسیله ارسال فاکتور از طریق ایمیل، در همان لحظه در دست مشتری قرار خواهد گرفت وبسایت علمی مگ-ایران همواره پشتیبانی سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

عودت وجه پرداختی :

اگر به هر دلیلی مقاله ای که به دست شما میرسد ناقص و یا به هم ریخته بود میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و وجه کامل پرداخت شده را بدون هیچ چون و چرایی دریافت کنید