کسب درآمد ویژه دانشجویان

۱ – ویژه دانشجویان

دانشجویان عزیز به چند شیوه میتوانند جهت کسب در امد با گروه مگ ایران همکاری نمایند 

۱ – مگ ایران یک کد تخفیف خرید مقاله ( ۳۵ درصد تخفیف ) به شما تحویل میدهد . شما باید این کد را بین دوستان ، اشنایان ، اینترنت و . . . پخش کنید . هر خریدی که در ان از این کد جهت تخفیف استفاده شود ، مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال به شما تعلق میگیرد 

به طور مثال یک مقاله به مبلغ ۵۰۰۰ تومان است . مشتری شما با استفاده از کد تخفیفی که شما به او داده اید مقاله را به مبلغ ۳۲۵۰ تومان خرید میکند و از این خرید مبلغ ۲۰۰۰ تومان از وبسایت ما به شما به عنوان حق الزحمه تعلق میگیرد ( یعنی هم ۳۵ درصد تخفیف به مشتری شما داده شده و هم شما ۲۰۰۰۰ ریال سود کرده اید )

با توجه به تعداد زیاد مقالات موجود در وبسایت ( حدود ۲۵۰۰۰ عدد ) درامد شما از این روش بسیار بالا خواهد بود . 

شما میتوانید این کد تخفیف را در اینترنت ، کافی نت ها ، شبکه های اجتماعی و  . . . به اشتراک بگذارید . 

 

۲ – قرار دادن بنر مگ-ایران در تابلو های برد دانشگاه ، کافی نت ها ، انتشارات دانشگاه و . . .

در این روش یک بنر به سایز A4 برای شما ایمیل میشود که شما باید ان را پرینت کرده و در مکان های ذکر شده قرار دهید . حال میتوانید با قرار دادن کد تخفیف مخصوص خود در زیر ان علاوه بر کسب درامد روش ۱ ، به ازای هر بنری که قرار میدهید مبلغی را دریافت کنید . میزان مبلغ پرداختی به ازای هر بنر بستگی به دانشگاه و شهر شما دارد . برای اطلاع از جزییات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید 

 

۳ – فروش پکیج مقالات خود به مگ ایران 

اگر شما مقاله ای دارید که برای شما بلااستفاده است . میتوانید ان ها را به گروه مگ ایران بفروشید . 

توجه : پکیج مقالات شما حداقل باید بالای ۵۰ عدد باشد .

توجه : مقالات شما باید به صورت فایل ورد قابل ویرایش باشند . 

۲ – ویژه کافی نت ها و همکاران

۱ – نحوه همکاری با کافی نت ها و همکاران به این صورت است که یک کد تخفیف بسیار عالی به شما تعلق میگیرد که شما با استفاده از این کد میتوانید مقالات را برای مشتریان خود با قیمت بسیار پایین تر ، تهیه نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر یک ایمیل به پشتیبانی ارسال نمایید یا با پشتیبانی تماس بگیرید . 

 

۳ – ویژه عموم

وبسایت مگ ایران یک وبسایت در زمینه ارائه خدمات علمی است . بدیهی است که مشتریان ما ، در همه زمینه های علمی اعم از انجام مقاله و پروژه و ترجمه و . . .   ، با ما همکاری داشته باشند .

لذا مگ-ایران تصمیم به راه اندازی بخشی تخصصی با عنوان کافی نت مجازی گرفته است تا ارتباط مستقیمی بین افراد توانمند و متخصص و مشتریان ایجاد کند تا هم نیاز های دانشجویان برطرف شود و هم کسب درامدی برای متخصصین باشد . 

لذا چنانچه شما در هر یک از زمینه های علمی ، اعم از مقاله نویسی ، ویرایش مقاله ، ترجمه ، انجام انواع پروژه ، ساخت پاورپوینت ، تایپ و . . . مهارتی دارید میتوانید مهارت و توضیحات خود را به پشتیبانی ارسال نموده تا در قسمت کافی نت مجازی به صورت رایگان ثبت شود .