پرسش های پر تکرار

میتونم بصورت کارت به کارت مقاله ای را خرید کنم ؟
بله ، شما میتوانید مبلغ مقاله را به شماره کارت زیر واریز کرده سپس عنوان دقیق مقاله و شماره تراکنش را به شماره پیامک پشتیبانی ، ارسال کنید . سفارش شما در طی چند ساعت ، بررسی و ارسال میشود

شماره پیامک پشتیبانی 09357565188

 

کارت بانک ملت

ضمانت بازگشت وجه چیست ؟ و ایا واقعا مبلغ برگشت می خورد؟
بله ، شما به راحتی میتوانید پس از خرید مقاله ،در صورتی که به هر دلیلی از مقاله خوشتان نیامد، در خواست بازگشت وجه بدهید تا در همان روز مبلغ برگشت داده شود.
توجه: برای اینکه خیال شما راحت شود این امکان فراهم شده است که ، حتی میتوانید درخواست دهید اول مقاله برای شما ارسال شود و سپس مبلغ ان را واریز نمایید.
مقاله ای را خریداری کردم ولی دانلود نمیشود؟
پس از خرید ، همان لحظه لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و می توانید دانلود نمایید . همچنین لینک دانلود برای شما پیامک می شود . در صورتی که همچنان نتوانستید فایل خریداری شده را دانلود نمایید شماره فاکتور خود را به همراه عنوان مقاله به شماره پشتیبانی ارسال فرمایید .
فایلی را خریداری کردم ، مبلغ از حساب من کثر شده و ولی خرید ناموفق ثبت شد ؟
به دلیل عدم تایید تراکنش توسط سایت ، معمولاً بعد از دوساعت مبلغ از طرف بانک به حساب شما برگشت داده می شود . لطفاً ابتدا گردش حساب خود را چک بفرمایید . در صورتی که مبلغ برگشت نخورده بود با بخش پشتیبانی تماس بگیرید . توجه بفرمایید که در اغلب بانک ها ، پیامک برگشت وجه ارسال نمیشود و حتما باید گردش حساب چک شود .
فایلی را دانلود کردم ولی با موبایل باز نمی شود؟
شما باید اپلیکیشن مناسب برای باز کردن فایل را نصب بفرمایید (نصب اپلیکیشن )
در صورتی که همچنان موفق به باز کردن فایل نشدید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید
فایلی را خریداری کردم و به نظر من یکم به هم ریختگی دارد ؟
توجه داشته باشید ممکن است به خاطر باز کردن فایل با موبایل ، کمی به هم ریختگی مشاهده کنید . لطفا فایل را با کامپیوتر یا لپتاپ باز کنید . در صورتی که همچنان فایل به هم ریخته بود شما می توانید
الف : یک مقاله دیگری را از داخل سایت پیدا کرده ، عنوان آن را به ما بدهید تا به صورت کاملا رایگان برای شما بفرستیم ( شماره فاکتور + عنوان مقاله جدید + درخواست تعویض مقاله ) برای شماره پشتیبانی پیامک کنید .
ب : درخواست بازگشت وجه را برای شماره پشتیبانی پیامک کنید (شماره فاکتور + درخواست بازگشت وجه + شماره کارت)
فایلی را خریداری کردم ، بر مبنای خدمات تضمین بازگشت وجه شما می‌خواهم مبلغ مقاله را برگشت بدهید؟
جهت بازگشت وجه مقاله سفارشی ، با پشتیبانی مگ ایرانز تماس بگیرید .
فایلی را خریداری کردم ، متاسفانه اسم نویسنده یا منابع ندارد؟
می توانید به یکی از روشهای زیر عمل نمایید:
الف : یک مقاله دیگر از سایت مگ ایرانز انتخاب نمایید تا رایگان برای شما ارسال کنیم ( شماره فاکتور + عنوان مقاله جدید + درخواست تعویض مقاله ) برای بخش پشتیبانی پیامک کنید .
ب: از یک مقاله مشابه اسم نویسنده و منابع را جمع اوری نموده و برای مقاله شما قرار داده و مجددا برای شما ارسال میکنیم ( شماره فاکتور + درخواست منابع ) برای بخش پشتیبانی پیامک کنید .
ج:در صورتی که دو روش ذکر شده مورد رضایت شما نیست .برای برگشت وجه ، شماره کارت و شماره فاکتور خود را برای پشتیبانی پیامک کنید .
دنبال یک مقاله میگردم در سایت شما پیدا نکردم؟
شما می‌توانید موضوع خود را برای پشتیبانی بفرستید تا گروه مگ ایرانز برای شما سرچ نموده و عنوان مقالاتی که مناسب شماست را برایتان ارسال کند .
تعداد صفحات مقاله ای که من دانلود کردم از تعداد صفحاتی که داخل سایت نوشتید کمتر است ؟
احتمالاً شما فایل را با موبایل خود باز کرده اید. لطفاً مجددا فایل را با کامپیوتر و لپتاپ باز کنید در صورتی که هنوز تعداد صفحات آن کمتر بود ، ( شماره فاکتور + مشکل تعداد صفحات ) برای پشتیبانی پیامک کنید تا بررسی شود .
ایا مقاله ای که میخریم همان لحظه بدست ما میرسد؟
بله ، بصورت لحظه ای لینک دانلود ان برای شما به نمایش در می اید.
فایل ورد یا پاورپوینت قابل ویرایش نیست ؟
اگر فایل را با موبایل باز کردید ، امکان ویرایش فایل وجود ندارد چون موبایل ها مناسب این کار نیستند . لطفا با کامپیوتر و لپتاپ باز کنید .
اگر فایل با کامپیوتر و لپتاپ باز کردید باید روی دکمه زرد رنگ Enable edit بالای صفحه کلیک کنید تا فایل قابل ویرایش شود

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوال خود را پیدا نکردید و به دنبال جواب آن هستید با ما از طریق روش های زیر میتوانید ارتباط برقرار کنید.