دانلود فایل پاورپوینت کنفرانس دانش نوین داده کاوی

PowerPoint قابل ویرایش
36 صفحه
11900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت کنفرانس دانش نوین داده کاوی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت کنفرانس دانش نوین داده کاوی قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

گستردگی روزافزون صنعت، تحولات ایجاد شده در فرهنگ و سلایق مردم، پیشرفت سریع تکنولوژی، بازار رقابتی، همگی لزوم بهره گیری هر چه بیشتر از دانش داده کاوی در مدیریت صنایع را ایجاب می کند.

لزوم بهره برداری از این دانش و منافع حاصل از آن به حدی است که تمام صنایع را در سراسر دنیا وادار به سرمایه گذاریهای کلان در بسط و توسعه سیستمهای اطلاعاتی بطور عام و دانش داده کاوی بطور خاص نموده است.

اسلاید ۲ :

ایجاد سیستمهای اطلاعاتی در بستر IT نیازمند به کارگیری فن آوریها و راهکارهای مختلف‌ بر اساس تکنولوژیهای نوین نظیر داده کاوی می باشد.

داده کاوی به لحاظ ایجاد امکانات منحصر به فرد در سیستمها به سرعت جایگاه خود را در عرصه IT تثبیت کرده و یکی از اجزاء لازم الوجود تمام سیستمهای اطلاعاتی شده است.
داده کاوی با پاسخگویی به بسیاری از سئوالات مدیریت، برای مدیران افزایش راندمان ، کاهش هزینه ، امنیت اطلاعات ، بهینه سازی پروسه تصمیم گیری ، کاهش نیروی انسانی مورد نیاز و از همه مهمتر رضایت و مشارکت بیشتر شهروندان را به ارمغان می آورد.

اسلاید ۳ :

علوم و مهندسی مدرن از اصول پایه ای و قوانین برای توصیف سیستم ها استفاده می کند و از داده های تجربی برای بررسی صحت و سقم این اصول و گاهی تخمین پارامترهایی که اندازه گیری دقیق آنها غیر ممکن است استفاده می کند.
اما در بعضی زمینه ها اصول بنیادی ناشناخته هستند ویا سیستم پیچیده تر از آن است که بتوان آن را فرموله کرد، بنابراین با استفاده از داده های در دسترس مدل هایی به وسیله روابط بین متغیر های سیستم تولید می شود.
درنتیجه امروزه یک تغییر از مدلسازی کلاسیک که بر اساس اصول بنیادی بود به مدلسازی پیشرفته و تجزیه و تحلیل مستقیم از داده به وجود آمد.

اسلاید ۴ :

امروزه میزان داده های در دسترس هر ۳ سال دو برابر می شوند و سازمانی توانااست که قادر باشد دانش حداقل ۷ درصد از داده های خود را کاوش نماید.
امروزه سازمان ها از یک سو غرق در داده بوده و از سوی دیگر از فقر دانش درون داده رنج میبرند.
تصمیم سازان در جمع آوری داده غنی ولی در بهره برداری از دانش درون داده ها برای ساختن تصمیمات صحیح ناتوان هستند.
امروزه حجم شگرفی از داده ها زندگی ما را پر کرده اندکه مدیریت و تجزیه و تحلیل آنها مشکل است و ما در حقیقت از بخش کوچکی از آنها استفاده می کنیم زیرا یک برنامه که شامل چگونگی تجزیه و تحلیل آنها باشد وجود ندارد و همیشه تلاش اصلی بر ذخیره سازی داده ها می باشد.

اسلاید ۵ :

۶۱% مدیران معتقدند که داده های بسیار زیاد در حوزه کارشان موجود است.
۸۰% معتقدند که این وضعیت منجر به خطا می شود.
بیش از ۵۰% مدیران در فرآیندهای تصمیم گیری جاری خود، به دلیل زیادی داده ها بسیاری از آنهارا نادیده می گیرند.
۸۴% مدیران این اطلاعات را برای آینده ذخیره می کنند، و آن ها را برای آنالیزهای جاری بکار نمی برند.
۶۰% معتقدند که هزینه جمع آوری اطلاعات از ارزش مفید آن ها بیشتر است.

اسلاید ۶ :

توانایی اقتباس اطلاعات مفید که در داده ها مخفی است و به کار گرفتن این اطلاعات ، در جهان رقابتی امروز اهمیت فزاینده ای یافته است. یک پروسه کامل از به کار گیری روش ها و تکنیک های جدیدی برای کشف اطلاعات از داده ها داده کاوی نام دارد.

داده کاوی ماهیتا“ شبیه به حل یک پازل است. داده ها به صورت تکی ساده ،کامل و قابل توضیح هستند اما به صورت کلی درکشان سخت است و داده کاوی راه حل است.

تکنولوژی جدید داده کاوی جایگزین روش های پردازش و تفسیر کلاسیک (هم دستی و هم کامپیوتری) است.

اسلاید ۷ :

بر اساس اعلام دانشگاه MIT ، دانش داده کاوی یکی از ده دانش در حال توسعه ای است که دهه آینده را با انقلاب تکنولوژیک مواجه خواهد ساخت و بدین رو در سالهای اخیر در دنیا گسترش فوق العاده سریعی داشته است.
دانش داده کاوی در سالهای گذشته همواره از جمله ده دانش برتر دنیا بوده است.
دانش داده کاوی فر ایند کشف دانش پنهان درون داده ها است که با برخورداری از دامنه وسیع زیر زمینه های تخصصی با توصیف ، تشریح ، پیش بینی پدیده های گوناگون پیرامونی، امروزه دارای کاربرد بسیار وسیع در حوزه های مختلف صنعتی ، ارتباطات ، کشاورزی ، پزشکی ،انرژی ، علوم اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ، بازرگانی ، نظامی ، مدیریت شهری ، آموزشی و … است.

اسلاید ۸ :

داده کاوی عبارت است از کشف روشها و الگوهایی ویژه در پایگاه داده های بزرگ، برای هدایت تصمیم گیری در مورد فعالیت های آینده.

الگوهای ارایه شده می توانند درک مفید و غیر قابل انتظاری در اختیار یک تحلیل گر داده قرار دهند.

امروزه مرز و محدودیتی برای کاربرد این دانش متصور نبوده و زمینه های کاربردی این دانش در تمامی عرصه های برخوردار از داده وجود دارد.

اسلاید ۹ :

ذخیره ساز داده ها برای هر سازمان مثل یک حافظه عمل می کند ولی حافظه بدون هوش و آگاهی فایده چندانی ندارد.

آگاهی به ما اجازه می دهد در حافظه های قبلی خود جستجو کنیم، به الگوهای خاصی توجه نمائیم، قوانینی را ایجاد کنیم، به ایده های جدیدی برسیم، سوالهای درستی را مطرح کنیم و پیش بینی هایی درباره آینده انجام دهیم.

تکنیکهای داده کاوی موجب افزایش آگاهی در ذخیره سازی داده ها میشوند.

اسلاید ۱۰ :

بر نتابیدن فرض های ساده کننده مانند فرض استقلال با فرض وابستگی احتمالی همه پدیده ها
دینامیک بودن
آنالیزهای همزمان
عدم نیاز به بومی سازی
عدم نیاز به اعتبارسنجی
دوری از اشکالات حاصل از نمونه گیری
عدم نیاز به فرضیه
آنالیز داده های واقعی و نه توزیع داده ها
ایجاد مدل های کاملا واقعی
……

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 36 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد