دانلود فایل پاورپوینت بررسی پردازش موازی

PowerPoint قابل ویرایش
44 صفحه
دسته : اطلاعیه ها
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت بررسی پردازش موازی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت بررسی پردازش موازی قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

چکیده :در زمانهای قدیم رسم بر این بود که برای آب آوردن خانمها یک کوزه روی سرشان می گذاشتند بعد تا چشمه می رفتند و آب می آوردند سیستمی بعدها اجرا شد که دیگر نیازی به این کار نبود لوله کشی آب (و این سیستم کاری می کردکه آب خودش به خانه های مردم می آمد.) یا مثال دیگری در این مورد می توان گفت ، در قدیم هر کس در خانه خود یک شمع داشت و از نور آن استفاده می گرد بدون اینکه این شمع مورد استفاده شخص دیگری قرار گیرد یعنی همه استفاده از آن شخصی بود ولی بعدها با سیم کشی برق این سیستم به صورت یک سیستم توزیع شده در آمد که برق را به خانه های افراد توزیع می کرد.

اسلاید ۲ :

گرید یک سیستمی به وجود می آورد که همه بتوانند توسط کامپیوتر شخصی خود از هر منبع موجود در دنیا استفاده کنند در هر کجا که باشند یعنی محدودیت مکانی نداشته باشند.

اسلاید ۳ :

پردازش موازی تکنولوژی جدیدی است که توجه بسیاری از فعالان عرصه کامپیوتر و ارتباطات را به خود جلب کرده است. حدود ۳۳ سال از به ‌وجود آمدن اینترنت می‌گذرد و از سال ۱۹۸۹ که وب پدید آمد، بیشتر مردم از آن استفاده می‌کنند و به‌ صورت بخشی از زندگی ایشان در آمده امروزه تقریباً تمامی ‌شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، برای تبادل اطلاعات و فرستادن ایمیل به‌مشتریان خود از اینترنت استفاده می‌کنند.

اسلاید ۴ :

پرسش این است که آیا به‌راستی امکاناتی که اینترنت در اختیار ما قرار می‌دهد، فقط در فرستادن ایمیل و داشتن وب‌ سایت خلاصه می‌شود؟ آیا اینترنت امکان استفاده از منابع سخت‌افزاری سیستم‌های دیگر را نیز به‌ ما می‌دهد؟پس ازاینترنت چه ابزاریا بستری خواهدآمد؟ 

اسلاید ۵ :

از سال ۱۹۹۶ گریدها ارتباطات بسیار سریعی  را میان دانشکده‌ها، مراکز آموزشی، صنعتی و دولتی به منظور ایجاد قابلیت عظیم شبکه ای جهت پژوهش و توسعه  ، امکان آزمودن محصولات فیبری و روترها و ایجاد سرویس‌های جدید شبکه و نرم افزارهای مربوط به اینترنت استاندارد فعلی فراهم کرده‌اند.
یکی از روشهای تقریبا جدید و پر طرفدار اقتصاد دانان که بعد از ۱۱ سپتامبر۲۰۰۲ توجه بیشتری را به خود جلب کرد توزیع کردن فعالیتها بود و الگوی این مسئله نیز از فعالیتهای گروهی و تخصص گرایی انسانها نشات میگرفت

اسلاید ۶ :

در واقع موج جدیدی به نام توزیع شدگی (distributed) در برابر سیستمهای سنتی که به صورت مرکزی  (Centralized) پیاده سازی می شدند به وجود آمده است. بعد از مدتی علاوه بر شرکتهای تجاری شرکتهای بزرگ سازنده تکنولوژی مثل UN,Oracle,IBM تصمیم گرفتند که از خاصیت توزیع شدگی محاسبات در تکنولوژی نیز استفاده کنند که مباحث محاسبات شبکه ای درهم (Grid Computing) به وجود آمد .

اسلاید ۷ :

در اصطلاح نرم افزار  Grid نوعی از سیستمهای پردازش موازی توام با توزیع شدگی می باشد که در واقع فاکتور قدرت اینگونه سیستمها ایجاد توان بالای محاسباتی از منابع کم ( سخت افزاری یا نرم افزاری) می باشد. با توجه به اینکه سیستمهای Grid نیز ازنُدهای  (Node) توزیع شده تشکیل شده اند ممکن است با سیستمهای Cluster ( خوشه ای ) اشتباه شوند .

اسلاید ۸ :

از جمله مثالهای پیاده سازی grid ازموارد زیرمی توان نام برد: ۱- پروژه N1 شرکت Sun که ابزاری است برای ساده سازی عملیات IT در یک پایگاه داده ای مرکزی  (Data Center) ۲- نسخه جدید مشهورترین بانک اطلاعاتی دنیا به نام Oracle 10g که حرف g بیانگر grid است و بیان می کند پایه تکنولوژی این بانک اطلاعاتی براساس grid Computing است. -۳درباره فن آوری رایانش مشبک (Grid Computing Technology)

اسلاید ۹ :

امروزه از پردازش موازی در شاخه های مختلف علوم، تجارت و …. استفاده می شود. برای مثال از کاربرد های این فن آوری نوین می توان به کاربرد های وسیع آن در محاسبات DNA، محاسبات فیزیک کوانتومی، کاربرد های وسیع نجومی (فضایی)، حل مسائل سنگین رایانشی و غیره اشاره نمود.

اسلاید ۱۰ :

براساس آن با دانلود کردن یک محافظ نمایشگر مخصوص می‌توانیم به‌کامپیوترهای شخصی خود اجازه دهیم که وقتی از آن استفاده نمی‌کنیم، به ‌شبکه جهانی متصل شوند و به ‌سیستم‌های بزرگ تحقیقاتی اجازه دهند از منابع آزاد و بلااستفاده سیستم ما  استفاده نمایند. این سیستم در واقع مجموعه ای ازنرم افزارها، سخت افزارها و جریان‌های اطلاع‌رسانی است که به کاربر امکان استفاده کامل و همزمان از بانکهای اطلاعاتی پراکنده و سایر منابع از قبیل سخت افزار و نرم افزار را می‌دهد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 44 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد