دانلود پاورپوینت آموزش کامل نحوه استفاده از ایمیل

PowerPoint قابل ویرایش
10 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت آموزش کامل نحوه استفاده از ایمیل توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت آموزش کامل نحوه استفاده از ایمیل قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

اسلاید ۱ :

برای دسترسی به ایمیلتون دو روش وجود داره :

  • روش اول که خیلی ساده است و در همه گوشی هایی که می تونن به اینترنت وصل شن قابل استفاده است . این روش خیلی ساده است و احتیاج به هیچ تنظیمی نداره. این روش مثل رایانه معمولی و فقط با استفاده از مرورگر گوشی انجام میشه .
  • روش دوم که یکم حرفه ای تره و به حرفه ای ها توصیه اش می کنم !

اسلاید ۲ :

  • روش دوم – ارسال و دریافت ایمیل از طریق Messaging و بخش E-mail و Mailbox
  • ابتدا شما در جی میلتون وارد می شید . در قسمت settings جی میلتون به قسمت Forwarding And POP/IMAPمی روید . در اونجا در پایین صفحه در قسمتIMAP ACCESS گزینه ENABLE IMAP رو می زنید و بعد  SAVE CHANGES.

اسلاید ۳ :

  • حالا در گوشیتون باید این تنظیمات رو انجام بدید ( البته گوشی من N81 8GB هست ، ممکنه برای بقیه مدل ها کمی متفاوت باشه اما در همین حدوده، حداقل برای سری ۶۰ نوکیا همینطوره )، به Messaging برید.
  • به Settings برید به قسمت E-mail برید و Mailboxes برید. گزینه options را بزنید و New Mailbox را انتخاب کنید . در صفحه ظاهر شده Start را بزنید.

اسلاید ۴ :

  • وقتی داخل می رید ازتون می پرسه Connect To Mailbox شما گزینه No رو انتخاب کنید . Options رو بزنید و E-mail Settings را بزنید . حالا Connection Settings را بزنید .Incoming E-mail رو انتخاب کنید . در قسمت User Name ایمیلتون رو به صورت کامل مثلا تنها اعضای سایت میتوانند لینک ها رو ببینند.

اسلاید ۵ :

  • نوع سرویس را IMAP4 انتخاب کنید . ادرس ایمیل خود را با حروف کوچک وارد کنید . Incoming Mail Server را به صورت imap.gmil.com وارد کنید و Outgoing Mail Server را به صورت smtp.gmail.com وارد کنید . حالادرصفحه مربوط به انتخاب access point که ظاهر میشه برای دسترسی به GPRS مثلا IRANCELL رو انتخاب کنید . اسم Mailbox رو در صفحه ای که ظاهر میشه مثلا Gmail بزارید . این قسمت تموم شد . OK رو بزنید . حالا کلا بیرون بیایید . دوباره به Messaging برید و در صفحه اول به Mailbox ایجاد شده تون با اسم Gmail برید . انتخابش کنید .

 

اسلاید ۶ :

  • برای ثبت نام کلیک کنید!! و با حروف کوچک وارد کنید . در قسمت password هم رمز ایمیلتون رو وارد کنید . ذر قسمـت Security در Incomin E-mails گزینه ُُSSL/TLS رو انتخاب کنید و در قسمت Ports گزینه User Defined رو بزنید و عدد ۹۹۳ رو وارد کنید . حالا Back رو بزنید و به outgoing e-mail برید . در قسمت user name ایمیلتون رو با حروف کوچک و به صورت کامل مثل تنها اعضای سایت میتوانند لینک ها رو ببینند.

اسلاید ۷ :

برای ثبت نام کلیک کنید!! وارد کنید . Password

ایمیلتون رو هم در قسمت password وارد کنید . در سمت security گزینه StartTLS رو انتخاب کنید و در قسمت Port هم با انتخاب گزینه User Defined عدد ۵۸۷ را  وارد کنید . حالا همه چیز حله … می تونید بیرون بیایید .

اسلاید ۸ :

حالا اگر به messaging وارد بشید از شما access point  رو می خواد . مثلا ایرانسل رو انتخاب کنید .

کمی صبر کنید . حالا می تونید ایمیل بفرستید. ایمیلهاتون رو بخونید و ….

با تشکر

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 10 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد