دانولد فایل پاورپوینت (بچه حیوان)Baby animal

PowerPoint قابل ویرایش
6 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانولد فایل پاورپوینت (بچه حیوان)Baby animal توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانولد فایل پاورپوینت (بچه حیوان)Baby animal قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

—

—خرس پستانداری است که انواع مختلف دارد .ماده آن معمولا دو تا سه بچه به دنیا می آورد.باوجود آنکه جزو حیوانات گوشتخوار محسوب می شود،عملا از هیچ غذایی رو گردان نیست و مخصوصا خرس قهوه ای علاقه زیادی به انواع میوه ها دارد .بچه خرس هنگام دنیا آمدن جثه بسیار کوچکی دارد .به طور کلی بر پنج دسته تقسیم می شود:

— خرس قطبی که در مناطق سردسیر شمال زندگی می کند. بدنش و حتی کف دستها و پاهایش  پوشیده از موهای بلندی است.

—موهای کف دستها و پاها موجب می شوند که بتواند به آسانی روی یخ راه برود،نوع ماده آن در زمستان در غاری که داخل برفها کنده است بچه های خود را به دنیا می آورد.خرس قطبی به بچه های خود علاقه عجیبی دارد  به طوری که پس از روزها گرسنگی اگه غذایی به دست بیاورد آن را به اطفال خود می دهد .

—خرس قهوه ای که در آمریکا،اروپا و آسیا یافت می شود و اندازه آن درنقاط مختلف تفاوت دارد .در آلاسکا نوعی از آن که کادیاک نام دارد به طول سه مترو سی سانتیمتر و به وزن ۷۷۱ کیلوگرم می رسد و بزرگترین نوع خرس هاست ولی حیوانی است بسیار خجالتی .این خرس قهوه ای آلاسکایی و خرس قطبی بزرگترین جانوران گوشتخوار پساتنداردر آمریکای شمالی هستند.

—خرس های معروف گریزلی جزء این دسته هستند که به علت داشتن قدرت خاق العاده ای معروفیت پیداکرده اند.

—خرس سیاه که ساکن کانادا و شمال ایلات متحده هستند که چون نسلشان در شرف انقراض بود جزء حیوانات محافظت شده قرار گرفته اند.

—خرس های سیاه خیلی کوچکتر از خرس قهوه ای هستند و به طور کلی حیوان بی آزاری میباشند.در آسیا از ایران تا دامنه هیمالیا نیز این حیوان را می توان دید،نوعی بسیار کوچک از آن در ژاپن وجود دارد.

اسلاید ۲ :

—خرس های مناطق حاره که معروفین آن خرس تنبل slothbear هندوستان و سیلان است و همیشه روی سینه اش علامتی به  شکل هفت و به رنگ سفید دیده می شود و علاقه عجیبی به موریانه دارد.نوع ماده بچه را روی پشتش حمل می کند یکی دیگر از خرس های معروف منطقه حاره خرس عینکی  spectacled bear   است که جثه کوچک سینه ای سفید و حلقه ای به رنگ زرد کم رنگ دور چشم هایش دارد و به همین جهت خرس عینکی نام گرفت، در مناطق دور افتاده زندگی می کند و به طرز محسوسی از انسان گریزان است.

—

اسلاید ۳ :

—یک کودک که خانه اش در نزدیکی پارک محافظت شده فایراستون امریکا بود نیمه شب با شنیدن صدای ناله ی بچه شیری که داخل سرداب خانه شان افتاده بود بیدار شد و پس از دیدن بچه شیر گرفتار، پلیس را در کمترین زمان ممکن خبر کرد.

—به گفته پلیس فایراستون این بچه شیر شب قبل از حادثه هنگامی که در حال بازی بوده ناخواسته از منطقه حفاظت شده خارج و به حیاط اطراف این خانه‌ که در نزدیکی محل نگهداری از حیوانات فایراستون قرار دارد، رسیده است.
این بچه شیر که برای گرم  کردن خود به داخل سرداب خانه رفته بود ناگهان به داخل چاه آب سقوط کرده و با زوزه کشیدن توانسته کودک خانه را از افتادنش به داخل چاه آب با خبر کند و جان خود را نجات دهد.
این بچه شیر ۵ماهه با وجود آنکه به داخل یک چاه عمیق سقوط کرده است، از لحاظ بدنی سالم بوده و به زودی نزد خانواده‌اش باز گردانده می‌شود.
 

—

اسلاید ۴ :

—

—مایکل مینی که پژوهشگر مغز و اعصاب است دلیل این تفاوت را می‌داند: مادران بچه‌های ترسو، در ۸ روز اول پس از تولد کودکان خود، به آن ها به اندازه‌ی کافی محبت نکرده‌اند. اما نوزادان شجاع، آن هایی هستند که مادرانشان به آن ها بسیار رسیدگی کرده‌اند. در اینجا، این که آیا نوزاد، نوزاد واقعی یک مادر است، نقشی بازی نمی‌کند. دانشمندان در آزمایشی نوزادان مادران را با هم عوض کردند. آن فرزندانی که مادرشان به آن ها محبت نکرده بود، ترسو بودند – فرقی نمی‌کرد که آن مادر، مادر واقعی‌شان بوده یا نه. 
بدین ترتیب این نه ژن ها، بلکه اولین تجربه های نوزاد هستند که باعث تفاوت های شخصیتی می‌شوند. بنابراین مرحله‌ی پس از تولد، زمان بسیار مهم و حساسی در زندگی نوزاد است.

در آزمایشگاه «مایکل مینی» در دانشگاه «مک‌گیل» مونترآل، (McGill University Montréal)، موش های آزمایشی زیادی با هم زندگی می‌کنند. این موش ها در قفس‌هایشان راه می‌روند، بو می‌کشند و با لیس زدن همدیگر را تمیز می‌کنند. اما چنین برداشت سطحی‌ای از آن ها گمراه‌ کننده است، چون همه‌ی آن ها مثل هم رفتار نمی‌کنند. بعضی از آن ها پرخاشگر، خشن، ترسو، غیراجتماعی و بسیار عصبی هستند، اما بعضی دیگر بسیار شجاع، اجتماعی، مهربان و نیز دارای قابلیت یادگیری‌اند.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 6 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد