دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با شرکت HP

PowerPoint قابل ویرایش
25 صفحه
دسته : اطلاعیه ها
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با شرکت HP توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با شرکت HP قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

بیل هیولت و دیوید پکارد دو دانشجوی مهندسی برق دانشگاه استنفورد، در سال ۱۹۳۴ فارغ التحصیل شدند. آنها در سالهای آخر دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند و تحت سرپرستی پروفسور ترمن پروژه تحصیلی مشترکی را انجام می دادند. همین پروژه که اولین محصول شرکت آنها را به دنبال داشت باعث شد در دو سه سال بعد با تشویق استاد مشترک خود، راه تأسیس شرکت آنها را باز کند. محل فعالیت آنها گاراژی کوچک در کالیفرنیا، همان منطقه ای که امروزه به عنوان دره سیلیکون شناخته می شود و نماد انقلاب الکترونیکی است.

اسلاید ۲ :

سال ۱۹۳۹ شرکت با سرمایه ۵۳۸ دلار تاسیس شد.هیولت عمدتا برکارهای فنی ، مهندسی و فناوری نظارت داشت و پکارد امور مربوط به نیروی انسانی و مدیریت را رهبری می کرد.
سال ۱۹۵۹ با افتتاح دفتر شرکت در ژنو سوئیس، مسیر جهانی شدن برای شرکت باز و چهار سال بعد، همکاری مشترک با ژاپنی ها آغاز شد.
. اولین ماشین حساب علمی رومیزی دنیا (HP35) درسال ۱۹۶۸ ابداع و به بازار ارائه شد. شش سال بعد نوع جیبی و برنامه‌خور آن (HP65) با قیمت ۷۹۵ دلار و سه سال بعد نوع مچی دیجیتالی آن عرضه شد.

اسلاید ۳ :

اولین رایانه نیز در سال ۱۹۷۴ با چهارکیلو بایت RAM توسط شرکت ابداع شد.
سال ۱۹۷۷ درآمد شرکت از مرز یک میلیارد دلار فراتر رفت، درحالی که کارکنان آن بیش از ۳۵ هزار نفر بودند. در این سال که هم هیولت و هم پکارد بازنشسته شدند و به عنوان مدیران افتخاری در شرکت فعالیت می کردند. یانگ به عنوان مدیرعامل به کار مشغول شد و تا سال ۱۹۹۲ در این سمت باقی ماند.
اولین رایانه شخصی، اولین رایانه دستی و اولین رایانه تماس دستی به ترتیب در سالهای ۱۹۸۰، ۱۹۸۲و ۱۹۸۳ توسط شرکت به بازار عرضه شد.

اسلاید ۴ :

 در سال ۱۹۸۴، HP اولین چاپگر لیزری ابداع و به بازار مصرف روانه کرد. شرکت تاکنون مقام اول را در تولید این وسیله به خود اختصاص داده و تا سال ۲۰۰۵، ۳۸۵ میلیون چاپگر به سراسر دنیا فروخته است.
 
 
 
 
سال ۱۹۸۸ شرکت با ۸۷ هزار نفر پرسنل و درآمد ۸/۹ میلیارد دلاری، در جایگاه ۴۹ فهرست ، ۵۰۰ شرکت برتر فورچون قرار گرفت. 
از ۱۹۹۲ به مدت هفت سال لویس پلت مدیریت عامل شرکت را برعهده گرفت. 
سال ۱۹۹۵ دیوید پکارد کتاب «راه HP» را که دربردارنده توضیح سبک مدیریت شرکت بود منتشر کرد و سال بعد درگذشت 

اسلاید ۵ :

 
در اولین سال هزاره جدید خانم کارلی فیورینا رهبری شرکت را دردست گرفت و دو سال بعد در یک اقدام متهورانه، طرح ادغام HP و شرکت کمپک را به مرحله عمل رساند و شرکت HP را با ۱۴۱ هزار نفر پرسنل و درآمد ۶/۵۶ میلیارد دلاری در سال ۲۰۰۴ به مقام یازدهم در فهرست فورچون رساند. این درحالی بود که هیولت در سال ۲۰۰۱ درگذشت. 
سال ۲۰۰۵ با برکناری فیورینا، مارک هرد به عنوان مدیرعامل شرکت HP منصوب شد، درحالی که شرکت ۱۵۰ هزار نفر پرسنل و ۸۰ میلیارد دلار درآمد داشت و محصول و خدمت خود را به بازاری با بیش از یک میلیارد مشتری در سراسر جهان و بیش از ۱۶۰ کشور عرضه می کرد .
سال ۲۰۰۸ HP 321 هزار کارمند و
 درامدی معادل ۴/۱۱۸ میلیارد دلار داشت و
در سال ۲۰۰۹ توانست به رتبه ۹ سایت 
فورچون برسد . 
 

اسلاید ۶ :

چشم انداز                                           
   چشم انداز شرکت HP عبارت است از: «یک شرکت برتر الکترونی با روحی درخشان برای رهبری در عصر اینترنت» .
آنچه زیربنای این چشم انداز را تشکیل می دهد، توجه به تنوع، خلاقیت و نوآوری است. چشم انداز شرکت HP در واقع تعریف مختصری از وضعیت کنونی این شرکت است.
 
بیانیه ماموریت
 ماموریت HP اختراع فناوریها و خدماتی است که ارزش بازار را حرکت می دهد ، منفعت اجتماعی ایجاد می کند  و با تمرکز بر بیشترین افراد ممکن زندگی مشتریان را بهبود می بخشد.
 

اسلاید ۷ :

دیدگاه و ماموریت HP به سوی هفت حوزه کلیدی رهنمود شده است. اینها وفاداری مشتری ، سود ، رهبری بازار ، رشد ، تعهد کارمند ، رهبری کیفیت و شهروندان جهانی هستند .

سود و رشد
سال ۲۰۰۸ به دلیل بحران اقتصادی ، استراتژی اصلی HP دراین سال حفظ سهم بازار خود بود. در واقع یک استراتژی تدافعی را در پیش گرفت. حتی با این وجود عملکرد HP موثر بود . فروش وسود به ترتیب ۱۳%و ۱۵% افزایش یافت . یکی از دلایل آن تقاضای شدید برای لپ تاپ (بالای ۲۱%) و خدمات ( ۱۰%) می باشد .

اسلاید ۸ :

کارکنان
دیوید هیولت یکی از بنیانگذاران شرکت معتقد بود «حرکت ما از یک گاراژ کوچک تا یک شرکت رایانه ای، یک راه روشن نبود». او همواره تاکید می کرد که «شما باید برای کارکنانتان محیطی فراهم آورید که کارکردن را دوست داشته باشند. کارکنان را تیمی بارآورید، در این صورت شانس موفقیت شرکت بالاست. برای اینکه کارکنان به مسیر کار تیمی درآیند باید به آنها نشان دهید که شما از آنها مراقبت می کنید». همین دیدگاهها سبب شد که HP جزء اولین شرکتهایی باشد که بیمه همگانی کارکنان و شراکت آنها را در سود کارخانه، انجام داد و تقسیم ساعات کاری شناور را به کار گرفت.

اسلاید ۹ :

شهروندان جهانی
عوامل محیطی بسیاری بر استراتژی شرکت تاثیرگذار هستند .
افزایش آلوده گی های محیطی ، گازهای گلخانه ای و موادی که تا مدتها در محیط باقی می مانند و تجزیه نمی شوند و نیز افزایش قیمت سوخت و انرژی سبب شده که مشتریان به سمت محصولاتی بروند که استاندارهای لازم را از لحاظ محیطی داشته باشند.
این یک فرصت بسیار بزرگی برای تکنولوژی های کارامد انرژی ایجاد می کند . مشتریان همچنین بیشتر از تاثیرات محیطی محصولات IT آگاه شده اند . علاوه بر این شواهد نشان می دهند که اهمیت فاکتورهای محیطی و اجتماعی به طور فزاینده ای در خریدشان افزایش پیدا کرده است .
در زمینه بازیافت زباله واستفاده مجدد ، HP اولین کارخانه کامپیوتر است که در سال ۱۹۹۷ امکانات بازیاف زباله را ایجاد کرد . امروزه HP به رهبریش در برنامه های بازیافت و استفاده مجدد ادامه می دهد . در ۲۰۰۷ HP به هدفش برای بازیافت یک میلیارد پوند محصولات و مواد رسید .

اسلاید ۱۰ :

تحقیق و توسعه HP یک شرکت جهانی مبتنی بر فناوری است. این ویژگی از همان زمان تأسیس شرکت وجود داشته است. تا سال ۲۰۰۵ بیش از ۳۰ هزار اختراع توسط شرکت به ثبت رسیده است . همین مسأله باعث شده که در حوزه های تولید چاپگر و تجهیزات تصویربرداری، سرورها و حافظه ها، شرکت مقام اول را دارا باشد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 25 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد