دانلود فایل پاورپوینت انواع نمای ساختمانی

PowerPoint قابل ویرایش
28 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت انواع نمای ساختمانی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت انواع نمای ساختمانی قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

نمای ساختمان شامل انواع نمای بیرونی ساختمان مانند نمای شیشه ای ساختمان، نمای کامپوزیت، نمای آلومینیوم، آجرنما، نمای سنگ، تراورتن و…
– طراحی و اجرای انواع نمای ساختمان شامل نمای سنگ، نمای کامپوزیت، نمای آجر و نماهای ترکیبی . - مرمت، بازسازی و شستشوی نماهای قدیمی ساختمان بدون نیاز به داربست.

اسلاید ۲ :

نمای سنگ
نمای ترکیبی
نمای کامپوزیت- آلومینیومی
آجرنما
فریم لس
نمای اسپایدری
نمای چوب
نمای لامل
نمای شیشه ای
شستشوی نما ( بدون داربست )

اسلاید ۳ :

سنگ‌ها در ساختمان سازی، صنایع، پزشکی و غیره به کار می‌روند. این سنگ‌ها در دسته‌های گوناگون و متنوعی نام گذاری می‌شوند که بعضا نام معدن سنگ به عنوان اسم آن استفاده می‌شود.رایج ترین سنگ‌های ساختمانی عبارتند از: •    گرانیت •    ماسه سنگ‌ها •    سنگ‌های آهکی •    کوارتزیت •    سنگ‌های رسی •    تراورتن سنگ‌های مورد استفاده در کارهای ساختمانی باید دارای مشخصات زیر باشند : ۱- بافت سنگ باید ساختمانی سالم داشته باشد، یعنی بدون شیار، ترک و رگه‌های سست باشد (کرمو نباشد) ۲- بدون هرگونه خلل و فرج باشد ۳- پوسیدگی نداشته باشد ۴- یکدست، یکنواخت و همگن باشد ۵- سنگ ساختمانی نباید آب زیاد جذب کند، لذا نباید: الف- در آب متلاشی یا حل شود ب- تمام یا قسمتی از آن بیش از ۸ درصد وزن خود آب بمکد ۶- سنگ ساختمانی نباید آلوده به مواد طبیعی و مصنوعی باشد. سنگ باید شرایط فیزیکی و شیمیایی محیط را تحمل کند، لذا باید: الف- در برابر باد، یخبندان، تغییرات دما و در صورت وجود جریان آب در مقابل آن و کلیه عوامل فرسایش مقاومت کند ب- در برابر محیط‌های شیمیایی اسیدی و قلیایی و همچنین عمل آبکافت و اکسیداسیون مقاومت کند ۷-مقاومت فشاری برای قطعات باربر نباید کمتر از ۱۵۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع باشد ۸- در مقابل سایش مقاوم باشد

اسلاید ۴ :

نمای چوب
سنگ و آجر و آلومینیوم
سنگ و آلومینیوم
سنگ و آجر

اسلاید ۵ :

دوام منحصربه فرد و پایداری بالای چوبهای ترمووود با برند finnforest باعث شده تا این محصول برای کاربردهای مختلف قابل استفاده باشد. مانند : - نمای خارجی ساختمان - کف ساختمانها و محوطه های باز - فنسها و پرچین و چهارچوب در و پنجره ها - نمای داخلی مثل دیوارکوب - دکوراسیون داخلی - نیمکت سونا مزایای ترمووود : - دوام بالا - ثبات بسیار بالا - طول عمر بالا - ثبات رنگ بالا - عدم تاثیر بر سلامت انسان - مقاوم در برابر پوسیدگی و موریانه بدلیل نبودن رزین و رطوبت و … ترمووود finnforest  ساخت کشور فنلاند می باشد. دارای ۲۰ سال گارانتی تعویض در صورت بروز هرگونه ایرادی که به نفس کالا مربوط باشد.

اسلاید ۶ :

کامپوزیت برای پوشش نمای بیرونی و یا دکوراسیون داخلی ساختمان ها به صورت دیواره ، پارتیشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد این ورق ها متشکل از دو لایه ورق آلومینیومی در پوسته های بیرونی و یک لایه از مواد پلی اتیلن و یا مواد نسوز کانی در وسط می باشد . ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت ، نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها ، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بیرونی و نوع مواد بکار رفته در لایه میانی تنوع وسیعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارا می باشد از این رو جابه جایی کاربرد آن ها زیان های فاحشی را بوجود می آورد.کامپوزیتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزای مختلف، کارایی یکدیگر را بهبودمی‌بخشند.

اسلاید ۷ :

نمای آجری ساختمان زیبایی ودلپذیرشدن جلوه ظاهری و بیرونی ساختمان و در نهایت دورنما ومنظره مناسب برای ساختمان ما می باشد نمای آجری در ساختمان نقش یک عایق حرارتی و برودتی را بازی می کند که هم ازهدر رفتن انرژی تولیدی سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان ممانعت می کند و هم می تواند بر حسب جنس و رنگ و میزان سطحی که دارد باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان شود و عکس همین عملکرد را در فصل زمستان برای جذب انرژی خورشیدی و گرم شدن ساختمان باعث  شود.

اسلاید ۸ :

نمای اسپایدری جهت استفاده در فضاهائی است که می بایست از شیشه در ابعاد بزرگ بطور یکپارچه استفاده میشود.

اسلاید ۹ :

نمای فریملس ، به تنهائی و یا ترکیب نمای شیشه با کامپوزیت پنل بسیار زیبا و گیرا بوده که در عین حال از نماهای مدرن محسوب میشود.

اسلاید ۱۰ :

امروزه استفاده از نماهای کاملاً شیشه ای در بین معماران و طراحان اروپایی بسیار رایج شده است. در اقلیم های مختلف ساختمان های کاملاً شیشه ای نیاز به ابزاری (پرده) جهت سایه اندازی دارند. ابزارهای سایه انداز بیرونی بسیار مؤثرتر از ابزار سایه انداز درونی هستند. اگرچه ابزارهای سایه انداز بیرونی به خاطر هزینه و مسائل مکانیکی و دلایل اکوستیکی زیاد مرسوم نیستند به همین دلیل از ابزار سایه اندازی که در داخل پوسته در یک کاواک تهویه شده قرار می گیرد، استفاده می شود.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 28 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد