دانلود فایل پاورپوینت پمپ های بادی آبکش

PowerPoint قابل ویرایش
33 صفحه
دسته : اطلاعیه ها
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت پمپ های بادی آبکش توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت پمپ های بادی آبکش قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

پمپ آب بادی چیست؟
مزایا
کاربردها
مکانیزم عملکرد
اجزای پمپ آب بادی
فرمول محاسبه

اسلاید ۲ :

پمپ های بادی آبکش چیست؟
پمپ‌های آبکش با استفاده از انرژی رایگان باد و بدون نیاز به هر گونه انرژی‌‍‌های الکتریکی یا فسیلی در کلیه مناطق با حداقل سرعت وزش باد دو و نیم متر بر ثانیه، بطور خودکار در جهت جریان وزش باد قرار گرفته و قادر است آب را از عمق ۵۰ متری به سطح زمین و منبع ذخیره‌‍‌ انتقال دهد.

اسلاید ۳ :

مزایای پمپ‌های بادی آبکش
عدم نیاز به هرگونه انرژی‌های الکتریکی یا فسیلی
استفاده از انرژی رایگان باد
عدم نیاز به خدمه و سرکشی های روزانه
اقتصادی ترین روش جهت پمپاژ آب در کلیه مناطق با حداقل سرعت وزش باد
سیستمی نیرومند جهت پمپاژ و ذخیره آب
تکنولوژی سالم بدون هر گونه آلودگی محیط زیست
دستگاهی کارآمد با طول عمر بیش از ۲۰ سال
عدم امکان هر گونه سرقت

اسلاید ۴ :

این دستگاه جهت کار و راه اندازی هیچ گونه نیازی به سوخت‌های فسیلی و یا انرژی برق ندارد. با توجه به اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها و بحث سهمیه بندی میزان مصرف و افزایش هزینه‌های سوخت‌های فسیلی و انرژی برق، پمپ‌های بادی آبکش دستگاهی بسیار کار آمد در جهت بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش هزینه‌های مصرف انرژی می‌باشد.

اسلاید ۵ :

پمپ‌های بادی آبکش با حداقل سرعت وزش باد۳ متر بر ثانیه یعنی معادل با حرکت سرشاخه‌های درختان در جهت جریان وزش باد قرار‌گرفته و شروع به کار می‌کند و با سرعت وزش باد ۵/۲ متر بر ثانیه ادامه کار می‌دهد. قابل توجه است که افزایش سرعت وزش باد سبب افزایش دبی خروجی آب می‌گردد. در سرعت‌های وزش باد بالاتر ۱۵ متر بر ثانیه به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی به سیستم، دستگاه بطور خودکار از جهت وزش باد خارج شده و در حالت Stand up قرار می‌گیرد.

اسلاید ۶ :

مپ‌های آبکش بر خلاف بسیاری از سیستم‌های پمپاژ هیچ گونه نیازی به روشن کردن، خاموش کردن، هواگیری و غیره ندارد. دستگاه در تمام طول شبانه روز بطور خودکار در جهت وزش باد قرار گرفته و آب را از چاه استخراج و به استخر یا منبع ذخیره‌ی هوایی (تانک آب) انتقال می‌دهد.

اسلاید ۷ :

با بکارگیری پمپ‌های بادی آبکش و حذف هزینه‌های جاری مصرف سوخت، هزینه‌های سرکشی‌های روزانه جهت شروع بکار دستگاه و خاموش کردن، هزینه‌های تعمیرات دوره‌ای و … ضمن استفاده از قابلیت‌های دستگاه، در کوتاه مدت بازگشت سرمایه‌ی اولیه را خواهیم داشت.

اسلاید ۸ :

در طراحی‌های اولیه و مدل‌های سبک متوسط دبی خروجی آب دستگاه بسته به نوع آن و سرعت وزش باد و با احتساب ۱۵ ساعت وزش باد در روز بین ۱۰۰- ۶ هزار لیتر در روز می‌باشد. این در حالی است که با استفاده از طراحی‌های پیچده و مهندسی تر میزان دبی خروجی سیستم را می‌توان به ۳۰۰ هزار لیتر در روز افزایش داد.

اسلاید ۹ :

گسترش روز افزون نیاز به انرژی و محدودیت منابع فسیلی، افزایش آلودگی محیط زیست ناشی از سوزاندن این منابع، بحث گرم شدن هوا و اثرات پدیده‌ی گلخانه‌ای، ریزش باران‌های اسیدی و ضرورت متعادل نمودن نشرCO همگی لزوم صرفه جویی در مصرف سوخت‌های فسیلی و توجه مضاعف به استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر را ایجاب می‌کند. در بین انرژی‌های تجدید پذیر انرژی باد یکی از اقتصادی‌ترین آنها می‌باشد که آلودگی محیط زیست بدنبال نداشته و پایان ناپذیر می‌باشد. بکارگیری موتورهای دیزلی و بنزینی برای پمپاژ آب همواره مجموعه‌ای از آلودگی‌ها را به همراه دارد از جمله :
۱- آلودگی هوا در اثر احتراق ناقص موتور که سبب تزریق گازهای سمی چون CO و CO2 به اتمسفر می‌شود
۲- آلودگی خاک ناشی از نشت مواد نفتی چون بنزین، گازوئیل، روغن، گیریس و غیره در اطراف موتورهای پمپاژ
۳- آلودگی صوتی در زمان کار دستگاه که گاها تا مسافت چندین کیلومتری دستگاه قابل شنیدن می‌باشد
۴- آلودگی منابع آبی ناشی از نشت مواد سوختی و یا انتقال جرم و آلودگی‌های لوله‌های انتقال آب
این در حالی است که بکارگیری پمپ‌های بادی کلیه موارد فوق را مرتفع ساخته و تکنولوژی سالم و دوستدار طبیعت را در اختیار ما می‌گذارد.

اسلاید ۱۰ :

بکارگیری طراحی‌های مهندسی ساده و در عین حال کار آمد و محاسبه شده سبب به حداقل رساندن میزان خرابی در این دستگاه شده است بطوری که تنها با یک دوره سرویس سالیانه طول عمری بیش از ۲۰ سال را می‌توان برای دستگاه تخمین زد. نیاز به تعمیرات در قسمت‌هایی از دستگاه همچون دکل، مجموعه پروانه، سیستم دنباله و مجموعه انتقال نیرو در طول یک سال تقریبا صفر می‌باشد و تنها قسمت‌هایی چون گیربکس و پمپ نیازمند سرویس سالانه می‌باشد. این در حالیست که در هر ۳ تا ۵ سال سرکشی غالبا دستگاه یکبار نیازمند تعمیرات و اغلب تعویض قطعه می‌باشد. این حجم بسیار ناچیز تعمیرات در مقایسه با سایر سیستم‌های پمپاژ فوق‌العاده است.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 33 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد