دانلود فایل پاورپوینت کاربردهای گچ ساختمان

PowerPoint قابل ویرایش
12 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت کاربردهای گچ ساختمان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت کاربردهای گچ ساختمان قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

گچ برحسب روش تولید آن در صنایع مختلفی از قبیل صنعت ساختمان سازی ، صنعـت سیمان صنایع چینی سازی و سرامیک ، صنعت شیشه سازی ، صنایع کشاورزی ، صنایع پزشکی ، صنعت کاغذ سازی ، صنعت پتروشیمی ، صنعت چرم سازی و… کاربرد دارد ولی یکی از مهمترین موارد استفاده از گچ در صنعت ساختمان سازی  است .
 

اسلاید ۲ :

الف – مصرف سفیدکاری :  از نظر مقدار مصرف حدود ۷۵% از گچ در صنایع ساختمانی برای روکش دیوارها ، گچ بری و تهیه ملات های مختلف استفاده می شود .
ب – مصرف گچ و خاک : ملات  گچ وخاک بیشـتر در موقع  ساختن  طاق  ضربی و دیواره های تیغه ای ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بکار می رود .
 

اسلاید ۳ :

ج – دیواره های گچی : این دیواره ها  جهت  جدا سازی  فاصله  بین دو  فضا در ساختمان بکار می روند . از محاسن آنها وزن کم ، خواص آکوستیکی ، ایجاد سطح صاف و  سرعت نصب است .
 

اسلاید ۴ :

۱- دپو و آماده سازی سنگ گچ
دانه بندی سنگ گچ به وسیله کراشر یا آسیاب چکشی

اسلاید ۵ :

خاک یا دانه های سنگ ریزتر وارد آسیاب نشده و مستقیما ًبه نوار زیر آسیاب منتقل می گردد و از آنجا به همراه خروجی آسیاب به سیلوی مواد خام منتقل می شود .  مواد خام خروجی از آسیاب به قسمت پخت هدایت می گردد .

اسلاید ۶ :

۲- قسمت پخت
ابتدا مواد خام ورودی توسط سرند به دو قسمت تقسیم می شود. 
دانه های درشت تر  به سیلوی سنگ وازآنجا به کوره پخت با حرارت بالا (HIGH BURN)ودانه های ریزتر به سیلوی خاک و از آنجا به کوره پخت با حرارت پایین (LOW BURN)هدایت می شوند .
 

اسلاید ۷ :

ابتدا سنگ گچ در کوره هایبرن پخته و از انتهای کوره هایبرن به همراه خوراک ورودی خاک به کوره  لوبرن منتقل می شود تا عمل پخت تکمیل گرددودر نهایت ، تنها خروجی محصول از انتهای کوره لوبرن است .

اسلاید ۸ :

۳- آسیاب ودانه بندی
محصول خارج شده از انتهای کوره لوبرن برای این که قابلیت  مصرف پیدا کند ، لازم است که آسیاب  شود و به دانه بندی مورد  نظر  برسد . جهت  این کار  آن  را در سرند  مواد  پخته الک می کنند .

اسلاید ۹ :

دانه های عبور کرده از سرند بدون این که به آسیاب مواد پخته وارد شوند مستقیماً به سیلوی محصول هدایت می شوند و دانه های مانده روی سرند به دو آسیاب که بصورت موازی بایکدیگر کار می کنند منتقل می گردند . خروجی آسیاب ها مجدداً به سرند مواد پخته هدایت می شود وسیکل بالا دوباره تکرار می گردد.محصول خروجی از سالن پخت به چهار سیلوی ذخیره منتقل وازآنجا به قسمت بسته بندی حمل می گردد .

اسلاید ۱۰ :

۴- بسته بندی و بارگیری
محصول در ابتدا به  یک سیلو  به  ظرفیت ۵۰  تن وارد  می گردد  و  از  آنجا  به سه  دستگاه بسته بندی منتقل می شود . در مجموع بسته بندی  با ۱۰ شیر انجام می گیرد . محصول پس از بارگیری در کامیون ، روانه بازار مصرف می شود .

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 12 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد