دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل ساختار فتنه ۸۸

PowerPoint قابل ویرایش
109 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل ساختار فتنه ۸۸ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل ساختار فتنه ۸۸ قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

پاور پوینت حاضر شامل بررسی و تجزیه و تحلیل ساختار و سازمان فتنه اخیر ، حاصل جلسات متعدد کارشناسان با حضور مسئولین و کارشناسان عالی  وزارت اطلاعات ، نیروی انتظامی و    سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد که بنا بر تصویب دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی صورت گرفته است.

در این جلسات با استفاده از تمامی جمع آوری های انجام شده قبلی و اسناد معتبر اطلاعاتی و استفاده از اظهارات و بازجویی های متهمین ، مطالب مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و با توافق کامل این نهادها به تصویب رسیده است.

      والسلام

کمیته بررسی

اسلاید ۲ :

بسمه تعالی

نمایی اجمالی از یک توطئه نا فرجام

فتنه یعنی حادثه ایی غبار آلود که انسان نتواند دوست را از دشمن تشخیص دهد ودریابد که این فتنه از کجا تحریک می شود ، فتنه هارا باید با روشنگری خاموش کرد زیرا هر جا روشن گری باشد دست فتنه انگیز کوتاه می شود .

( مقام معظم رهبری)

اسلاید ۳ :

 عناصر تأثیرگذار در فتنه اخیر وحامیان مرتبط با آنها

.۱مهدی کروبی

.۲سیدمحمد خاتمی

.۳هاشمی رفسنجانی

.۴میر حسین موسوی

اسلاید ۴ :

راهبردهای آینده جریان فتنه

.۱تشکیل جبهه سیاسی

.۲فعال و زنده نگه داشتن جریان اعتراض

.۳ارتباط و بهره گیری از ظرفیتهای بیگانگان نظیر رسانه ها،سفارتخانه ها، NGOهای اسلامی

.۴هدف قراردادن رهبری

.۵ترویج و تشدید نافرمانی مدنی

.۶برنامه ریزی برای انتخابات آتی(شوراها، مجلس، ریاست جمهوری)

.۷ترویج غیرمشروع بودن دولت و نامشروع خواندن دولت و پیگیری عدم کفایت سیاسی

.۸تلاش جهت ایجاد انشقاق و انفعال در جبهه اصولگرایان

اسلاید ۵ :

فرضیه اقتباس شده ازحوادث اخیر

جریان ازقبل طراحی شده سیاسی برای تغییر مدیریت اجرایی کشور وتغییر در برخی اصول و مبانی نظام با خروج از قانون وعبور از حکم رهبری با بکارگیری  ظرفیت های داخلی وخارجی از جمله ایجاد اغتشاش

اسلاید ۶ :

جلسات صبحانه

تاج زاده: با دوستان قدیم که اکثرا سابقه فعالیت در ارشاد داشتیم و از نزدیکان آقای خاتمی بودیم چند سال است که پنجشنبه ها ماهی یک بار صبحانه دور هم جمع می شویم . بیشتر بحث هایی صورت می گرفت که منجر به پذیرش کاندیداتوری آقای خاتمی باشد مثل فعال شدن مجمع روحانیون،مشارکت وسازمان .

بجز رضا خاتمی ومحمد صدر همه موافق بودند که آقای خاتمی تنها کسی است که می تواند احمدی نژاد را شکست دهد بعد از انصراف آقای خاتمی مباحث بیشتر در مورد نحوه تعامل با ستاد موسوی بود.(ب)

ابطحی :جلسات ثابت دیگری بود که هر دو هفته یکبار صبح پنج شنبه در منزل اعضاء تشکیل می شد. این جلسه هم در دو سال گذشته تقریباً همه بحث های آن در مورد انتخابات بوده و پیش از این جلسه مواد بحث در جلسه دوشنبه در حضور آقای خاتمی را بررسی می کردیم و مسیر بحث های آن مثل مسیر بحث های جلسه دوشنبه بود ( ب صفحه ۲۶۰)

اسلاید ۷ :

بنیاد باران

تاج زاده: آقای خاتمی حدود یک صد نفر از وزرا و معاونان دوره خودش و نمایندگان احزاب و جمعیت های مختلف را برای بحث روی اعلام کاندیداتوری خود در دفتر خودش جمع کرد.(ب)

تاج زاده: روزهای دوشنبه یک هفته در میان در مورد مسائل داخلی وخارجی با آقای خاتمی جلسه داریم جلسات سیاست داخلی با مسئولیت اقای امین زاده تشکیل می شود. جلسات سیاست خارجی با مسئولیت دکتر محمد صدر برگزار می شود در جلسه سیاست داخلی در یک سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود که تبدیل به جزوه ای شد آقای خاتمی دو سوال مطرح کرد یکی اینکه آیا انجام اصلاحات در ایران منوط به حضور در حکومت است یا می توان بیرون از حکومت اصلاحات را انجام داد دوم اینکه چطور می توان در حکومت وارد شد اما آلوده حکومت نشد.

ابطحی :[سیدمحمد] خاتمی در ایام کاندیداتوری موسوی چند نوع جلسه ثابت داشت ۱- ترکیب حسن آقا [خمینی ] و هاشمی (علی اکبر رفسنجانی ] تصمیمات اصلی را در اینجا می گرفتند . آنجا تصمیم می گرفتند که حتی به موسوی پیشنهاد محور سخنرانی بدهند امکانات مالی را سامان بدهند حرفهاشان را مشترک می کردند .( ب )

ابطحی :جلسات ثابتی که با مرعشی (حسین) ، جهانگیری (اسحاقی) ، شریعتمداری ، یونسی ، شریف زادگان ، صفدرحسینی داشت که در این جلسات مسئله پشتیبانی های تدارکاتی و سیاست های کلان بحث می شد . مثلاً در این جلسات راههای جذب سرمایه از داخل و خارج برای ستادها و نوع هماهنگی با ستاد اصلی موسوی بحث می شد .( ب)

ابطحی :یک جلسه ثابتی از بیش از ۲ سال پیش روزهای دوشنبه از ساعت ۵/۱۰ تا ظهر وجود دارد که در این ۲ ساله تقریباً همه بحث های آن به انتخابات مربوط بود .( ب صفحه ۲۵۹)

اسلاید ۸ :

تاج زاده: روزهای دوشنبه یک هفته در میان در مورد مسائل داخلی وخارجی با آقای خاتمی جلسه داریم جلسات سیاست داخلی با مسئولیت اقای امین زاده تشکیل می شود. جلسات سیاست خارجی با مسئولیت دکتر محمد صدر برگزار می شود در جلسه سیاست داخلی در یک سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود که تبدیل به جزوه ای شد آقای خاتمی دو سوال مطرح کرد یکی اینکه آیا انجام اصلاحات در ایران منوط به حضور در حکومت است یا می توان بیرون از حکومت اصلاحات را انجام داد دوم اینکه چطور می توان در حکومت وارد شد اما آلوده حکومت نشد.

امین زاده: آقای خاتمی یک سری گروههای برنامه ریزی داشت که مستقیما با آقای خاتمی کار می کردند. گروه سیاست خارجی با مسئولیت دکتر صدر و عضویت آقایان صادق خرازی، خوشرو، ظریف و … تشکیل می شد. گروه فرهنگی با محوریت آقای مسجد جامعی، دکتر توفیقی و حاجی مسئولیت جمع آوری نظرات و تدوین برنامه ها در حوزه های فرهنگ، آموزش عا لی و آموزش و پرورش را بر عهده داشتند. آقایان ستاری فر، شرکا و صفدر حسینی نیز گروه اقتصادی بودند که مسئولیت جمع آوری نظرات و تدوین برنامه های اقتصادی آقای خاتمی را بر عهده داشتند.(بازجویی ص ۳۸۸ )

اسلاید ۹ :

جلسات دفتر مهدی هاشمی

ابطحی : مهدی هاشمی توی این جلسات که روز پنج شنبه در دفترش تشکیل می داد یک روز که ما را دعوت کرده بود و ما رفتیم آنجا گفت که حدود دو ماه نیم بعد از آمدن اوباما بود حدود پنج شش ماه پیش ما به آمریکایی ها پیغام دادیم که البته من نمی دانم چاخان بود یا واقعیت که احتمال واقعی بودنش خیلی زیاد است که تا وقتی رئیس جمهور بعدی نیامده گفتگو با ایران را شروع نکنند . (ب ۱۶/۴/۸۸)

عطریانفر: حد فاصل نیمه دوم سال ۱۳۸۷اقای مهدی هاشمی با من مطرح کرد که اقای خاتمی معلوم نیست چه زمانی اعلام حضور کند و یا اساسا بیاید بهتر است قبل از دقیقه ۹۰ مقدمات اولیه ستاد فرضی آقای خاتمی را دوستان فراهم کنند. این نظر منجر شد به برگزاری ۵ یا ۶ جلسه با تعدادی از علاقه مندان نزدیک به خاتمی به دعوت مهدی هاشمی . وی طرح موضوع کرد که از حالا مقدماتی را صحبت کنید که اگر اقای خاتمی آمدبه ستاد ایشان منتقل کنید. (ب)

تاج زاده: آقای امین زاده از تعدادی از دوستان دعوت کرد تا در دفتر مهدی هاشمی در نیاوران جلسه ای تشکیل شود مهمترین دلیل انتخاب دفتر مهدی هاشمی این بود که بتوانند کارگزاران را قانع کنند تا از آقای خاتمی حمایت کند.این جلسات با اعلام رسمی نامزدی آقای خاتمی تعطیل شد.(ب)

اسلاید ۱۰ :

جلسات دائره المعارف

عطریانفر : آشنایی من با آقای دکتر بجنوردی از سال ۱۳۵۸ است که ایشان استاندار اصفهان بود و بعدها به تهران آمدند و دایره المعارف بزرگ اسلامی ایران را بنیان گذاری کرد . مدتی نیز مسئول کتابخانه ملی بود اقای دکتر محقق داماد را هم از طریق اقای بجنوردی اشنا شدم چون دکتر محقق داماد عضو هیأت امنا دایره المعارف است سطح ارتباطی من با آقایان بسیار کلی است اقای بجنوردی معمولا سالی یکبار در دفترشان دیدار می کنم(ب)

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 109 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد