دانلود فایل پاورپوینت تحلیل ساختار و سازمان فتنه ۸۸

PowerPoint قابل ویرایش
44 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت تحلیل ساختار و سازمان فتنه ۸۸ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت تحلیل ساختار و سازمان فتنه ۸۸ قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

پیامبر اکرم(ص):

«سَتَکوُنُ فتن یصبح الرَّجُل فیها مُؤمِناً و یمسی کافراً، الّا مَن احیاهُ الله بِالعِلم:

به زودی فتنه هایی خواهد آمد که بر اثر آنها انسان شب را باایمان به صبح
می رساند و روزش را با کفر به شب می رساند، مگر کسی که خداوند او را به علم(بصیرت) زنده کرده باشد.»

  (میزان الحکمه،ج۹،ص۴۵۲۶)

امام علی(ع):

«قد لعمری یهلک فی لهب الفتنه المؤمن، و یسلم فیها غیرالمسلم:

به جان خودم سوگند که در شعله آزمایش(فتنه)، مؤمن نابود می شودو غیرمسلمان سالم می ماند.»

  (غررالحکم،ج۴،ص۴۷۹)

پیامبر اکرم(ص):

«لاتَکرَهوُا الفِتنَهَ فی آخِرِ الزَّمانِ، فَانِّها تُبیرُالمُنافِقین:

در آخرالزمان فتنه ها را ناخوش نداشته باشید، زیرا آن فتنه ها منافقین را نابود
می سازد.»

  (کنزالعمّال،ص۳۱۱۷)

اسلاید ۲ :

 

اِنَّ الفِتَن اِذا اَقبَلَت شبَّهَت وَ اذا اَدبَرَت نَبَّهَت ….

  خطبه ۹۳ نهج البلاغه

فتنه ها آنگاه که روی آورند با حق شباهت دارند و چون پشت کنند، حقیقت چنانکه هست نشان داده می شود. … فتنه ها چون می آیند شناخته نمی شوند و چون می گذرند شناخته می شوند.

مقام معظم رهبری

فتنه حادثه غبار آلودی است که انسان نتواند بفهمد چه کسی دوست و چه کسی دشمن است و چه کسی با غرض وارد میدان شده و ازکجا تحریک می شود.

  ۸/۵/۸۸

اسلاید ۳ :

بسمه تعالی

نمایی اجمالی از یک توطئه نا فرجام

فتنه یعنی حادثه ایی غبار آلود که انسان نتواند دوست را از دشمن تشخیص دهد ودریابد که این فتنه از کجا تحریک می شود ، فتنه هارا باید با روشنگری خاموش کرد زیرا هر جا روشن گری باشد دست فتنه انگیز کوتاه می شود .

( مقام معظم رهبری)

اسلاید ۴ :

جلسات دوشنبه

اعترافات تاج زاده: با دوستان قدیم که اکثرا سابقه فعالیت در ارشاد داشتیم و از نزدیکان آقای خاتمی بودیم چند سال است که پنجشنبه ها ماهی یک بار صبحانه دور هم جمع می شویم . بیشتر بحث هایی صورت می گرفت که منجر به پذیرش کاندیداتوری آقای خاتمی باشد مثل فعال شدن مجمع روحانیون،مشارکت وسازمان .

بجز رضا خاتمی ومحمد صدر همه موافق بودند که آقای خاتمی تنها کسی است که می تواند احمدی نژاد را شکست دهد بعد از انصراف آقای خاتمی مباحث بیشتر در مورد نحوه تعامل با ستاد موسوی بود.

اعترافات ابطحی :جلسات ثابت دیگری بود که هر دو هفته یکبار صبح پنج شنبه در منزل اعضاء تشکیل می شد. این جلسه هم در دو سال گذشته تقریباً همه بحث های آن در مورد انتخابات بوده و پیش از این جلسه مواد بحث در جلسه دوشنبه در حضور آقای خاتمی را بررسی می کردیم و مسیر بحث های آن مثل مسیر بحث های جلسه دوشنبه بود.

اسلاید ۵ :

بنیاد باران

اعترافات تاج زاده آقای خاتمی حدود یک صد نفر از وزرا و معاونان دوره خودش و نمایندگان احزاب و جمعیت های مختلف را برای بحث روی اعلام کاندیداتوری خود در دفتر خودش جمع کرد.(ب)

اعترافات تاج زاده روزهای دوشنبه یک هفته در میان در مورد مسائل داخلی وخارجی با آقای خاتمی جلسه داریم جلسات سیاست داخلی با مسئولیت اقای امین زاده تشکیل می شود. جلسات سیاست خارجی با مسئولیت دکتر محمد صدر برگزار می شود در جلسه سیاست داخلی در یک سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود که تبدیل به جزوه ای شد آقای خاتمی دو سوال مطرح کرد یکی اینکه آیا انجام اصلاحات در ایران منوط به حضور در حکومت است یا می توان بیرون از حکومت اصلاحات را انجام داد دوم اینکه چطور می توان در حکومت وارد شد اما آلوده حکومت نشد.

اعترافات ابطحی :[سیدمحمد] خاتمی در ایام کاندیداتوری موسوی چند نوع جلسه ثابت داشت ۱- ترکیب حسن آقا [خمینی ] و هاشمی (علی اکبر رفسنجانی ] تصمیمات اصلی را در اینجا می گرفتند . آنجا تصمیم می گرفتند که حتی به موسوی پیشنهاد محور سخنرانی بدهند امکانات مالی را سامان بدهند حرفهاشان را مشترک می کردند .

اعترافات ابطحی :جلسات ثابتی که با مرعشی (حسین) ، جهانگیری (اسحاقی) ، شریعتمداری ، یونسی ، شریف زادگان ، صفدرحسینی داشت که در این جلسات مسئله پشتیبانی های تدارکاتی و سیاست های کلان بحث می شد . مثلاً در این جلسات راههای جذب سرمایه از داخل و خارج برای ستادها و نوع هماهنگی با ستاد اصلی موسوی بحث می شد .

اعترافات ابطحی :یک جلسه ثابتی از بیش از ۲ سال پیش روزهای دوشنبه از ساعت ۵/۱۰ تا ظهر وجود دارد که در این ۲ ساله تقریباً همه بحث های آن به انتخابات مربوط بود .

اسلاید ۶ :

اعترافات تاج زاده روزهای دوشنبه یک هفته در میان در مورد مسائل داخلی وخارجی با آقای خاتمی جلسه داریم جلسات سیاست داخلی با مسئولیت اقای امین زاده تشکیل می شود. جلسات سیاست خارجی با مسئولیت دکتر محمد صدر برگزار می شود در جلسه سیاست داخلی در یک سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود که تبدیل به جزوه ای شد آقای خاتمی دو سوال مطرح کرد یکی اینکه آیا انجام اصلاحات در ایران منوط به حضور در حکومت است یا می توان بیرون از حکومت اصلاحات را انجام داد دوم اینکه چطور می توان در حکومت وارد شد اما آلوده حکومت نشد.

اعترافات امین زاده: آقای خاتمی یک سری گروههای برنامه ریزی داشت که مستقیما با آقای خاتمی کار می کردند. گروه سیاست خارجی با مسئولیت دکتر صدر و عضویت آقایان صادق خرازی، خوشرو، ظریف و … تشکیل می شد. گروه فرهنگی با محوریت آقای مسجد جامعی، دکتر توفیقی و حاجی مسئولیت جمع آوری نظرات و تدوین برنامه ها در حوزه های فرهنگ، آموزش عا لی و آموزش و پرورش را بر عهده داشتند. آقایان ستاری فر، شرکا و صفدر حسینی نیز گروه اقتصادی بودند که مسئولیت جمع آوری نظرات و تدوین برنامه های اقتصادی آقای خاتمی را بر عهده داشتند.

اسلاید ۷ :

جلسات دفتر مهدی هاشمی

اعترافات ابطحی : مهدی هاشمی توی این جلسات که روز پنج شنبه در دفترش تشکیل می داد یک روز که ما را دعوت کرده بود و ما رفتیم آنجا گفت که حدود دو ماه نیم بعد از آمدن اوباما بود حدود پنج شش ماه پیش ما به آمریکایی ها پیغام دادیم که البته من نمی دانم چاخان بود یا واقعیت که احتمال واقعی بودنش خیلی زیاد است که تا وقتی رئیس جمهور بعدی نیامده گفتگو با ایران را شروع نکنند .

اعترافات عطریانفر: حد فاصل نیمه دوم سال ۱۳۸۷اقای مهدی هاشمی با من مطرح کرد که اقای خاتمی معلوم نیست چه زمانی اعلام حضور کند و یا اساسا بیاید بهتر است قبل از دقیقه ۹۰ مقدمات اولیه ستاد فرضی آقای خاتمی را دوستان فراهم کنند. این نظر منجر شد به برگزاری ۵ یا ۶ جلسه با تعدادی از علاقه مندان نزدیک به خاتمی به دعوت مهدی هاشمی . وی طرح موضوع کرد که از حالا مقدماتی را صحبت کنید که اگر اقای خاتمی آمدبه ستاد ایشان منتقل کنید.

اعترافات تاج زاده: آقای امین زاده از تعدادی از دوستان دعوت کرد تا در دفتر مهدی هاشمی در نیاوران جلسه ای تشکیل شود مهمترین دلیل انتخاب دفتر مهدی هاشمی این بود که بتوانند کارگزاران را قانع کنند تا از آقای خاتمی حمایت کند.این جلسات با اعلام رسمی نامزدی آقای خاتمی تعطیل شد.

اسلاید ۸ :

راهبردهای آینده جریان فتنه

.۱تشکیل جبهه سیاسی

.۲فعال و زنده نگه داشتن جریان اعتراض

.۳ارتباط و بهره گیری از ظرفیتهای بیگانگان نظیر رسانه ها،سفارتخانه ها، NGOهای اسلامی

.۴هدف قراردادن رهبری

.۵ترویج و تشدید نافرمانی مدنی

.۶برنامه ریزی برای انتخابات آتی(شوراها، مجلس، ریاست جمهوری)

.۷ترویج غیرمشروع بودن دولت و نامشروع خواندن دولت و پیگیری عدم کفایت سیاسی

.۸تلاش جهت ایجاد انشقاق و انفعال در جبهه اصولگرایان

اسلاید ۹ :

فرضیه اقتباس شده ازحوادث اخیر

جریان ازقبل طراحی شده سیاسی برای تغییر در سیاست ها و جهت گیری ها وتغییر در برخی اصول و مبانی نظام

 با

خروج از قانون وعبور از حکم رهبری و بکارگیری  ظرفیت های داخلی وخارجی از جمله ایجاد اغتشاش

اسلاید ۱۰ :

مؤلّفه های چهارگانه

برنامه ریزی از قبل

عبور از قانون و ایجاد اغتشاش و آشوب

عبور از حکم رهبری

ارتباط با خارج

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 44 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد