دانلود فایل پاورپوینت درس کنترل دیجیتال

PowerPoint قابل ویرایش
44 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت درس کنترل دیجیتال توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت درس کنترل دیجیتال قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

 

اسلاید ۱ :

مقدمه 

در بحثهای گذشته ، مباحثRegulator ها را در حالیکه سیگنال ورودیهای نرمال وجود نداشتند ، مورد بررسی قرار دادیم. در این راستا ، هدف از طراحی کنترل کننده آن بود که خطا را به صفر برسانیم . یعنی در واقع بطور کلی گفتیم که برای سیستمی که به طور کامل کنترل پذیر است ، فیدبک حالت، قطبهای سیستم را درهر محل دلخواه قرار خواهد داد.

وقتی که در واقع حالت سیستم برای فیدبک در دسترس نباشد ، آنگاه از مشاهده کننده های طراحی شده جهت استفاده در فیدبک سود خواهیم برد .

برای یک سیستم که بطور کامل کنترل پذیر و مشاهده پذیر است ، سیستم فیدبک دارای مقادیر ویژه مشاهده کننده و مقادیر ویژه ای که باید توسط فیدبک جایگزین شود ، خواهد بود .

اسلاید ۲ :

سرو مکانیسم :

یک سیستم کنترل پسخوری است که خروجی آن وضعیت ، سرعت یا شتاب مکانیکی میباشند . یعنی در واقع اصطلاحات سرو مکانیسم و سیستم کنترل وضعیت باهم مترادفند .همین استفاده از سرو مکانیسم ها در بسیاری از کاربردهای صنعتی مانند عمل کاملا خود کار ماشینهای ابزار که با دستور العمل برنامه ریزی شده ای کاری را انجام میدهند می باشد .

 

این پاورپوینت شامل جداول ،نمودار می باشد و قابل نمایش در سایت نیست 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 44 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد