دانلود پاورپوینت پروژه مدارک مایکروسافت

PowerPoint قابل ویرایش
22 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت پروژه مدارک مایکروسافت توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت پروژه مدارک مایکروسافت قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

اسلاید ۱ :

معرفی شرکت مایکروسافت

n”Micro-soft” کوتاه شده کلمات (Microcomputer software) در ابتدا توسط Bill gates و Paul Allen  در نیو مکزیکو سال ۱۹۷۵ ایجاد شد، که فعالیت آنان برای گسترش و فروش basic Interpreters برای Altair 8800 بود. سرانجام این کمپانی توانست حکمفرمای تمام Operating سیستم ها شود.

اسلاید ۲ :

مدارک مایکرو سافت چیست ؟

دستیابی به مدارک قابل ارائه از طرف شرکت مایکروسافت بهترین معیار سنجش تسلط بر محصولات و فناوری های نوین شرکت مایکروسافت بوده و برای دارندگان آنها امکان دسترسی به اطلاعات فنی و عضویت در انجمن های جهانی را به ارمغان می آورد .

اسلاید ۳ :

معرفی  مدارک مایکروسافت

nاین مدارک که به مجموعه آنها MCP (Microsoft Certified Professional) گفته می‌شود، طی امتحانات استانداردی، به افرادی داده می‌شود که در به کارگیری یا پیاده کردن یکی از محصولات یا فناوری‌های مایکروسافت مهارت کافی کسب کرده‌اند. کسب این مدارک، نشان دهنده آن است که صاحب مدرک در به کارگیری آن  محصولات یا فناوری‌ها از نظر شرکت مایکروسافت تخصص کافی دارد.

اسلاید ۴ :

انواع مختلف این مدارک کدامند؟

  1. ۱٫ مدرک MCSA: مدرک MCSA (Microsoft Certified System Administer) به افرادی داده می‌شود که در زمینه مدیریت شبکه و محیط‌های سیستمی مبتنی بر سیستم عامل‌های ویندوز، مهارت کافی داشته باشند.

اسلاید ۵ :

  1. ۲٫ مدرک MCSE: افرادی که به تحلیل نیازهای یک طرح تجاری، طراحی و پیاده کردن یک زیرساخت مبتنی بر محصولات و سیستم عامل‌های مایکروسافت می‌پردازند و بر این اساس ، راه حل‌هایی را به کارفرمایان ارائه می‌دهند. مدرک Systems Engineer Microsoft Certified را به عنوان تایید توانایی‌هایشان اخذ می‌کنند. در واقع، این مدرک برای مهندسان سیستم، مهندسان پشتیبانی فنی، تحلیلگران سیستم، تحلیلگران شبکه و مشاوران فنی مناسب است. این مدرک، از پرطرفدارترین و معروف‌ترین مدارک فنی به حساب می‌آید.

اسلاید ۶ :

  1. ۳.مدرک MCT: دارندگان مدرک Microsoft Certified Trained، استادانی هستند که از سوی مایکروسافت، برای تدریس و آموزش دوره‌های مایکروسافت تاییده شده‌اند. برای دریافت این مدرک باید یکی از دیگر مدارک MCP را داشت .

اسلاید ۷ :

۴.مدرک MCDBA: مخفف عبارت  Microsoft Certified Data base  Administrator  به مدیران پایگاه داده‌های (SQL DATABASE) اختصاص دارد. که به طراحی، پیاده سازی و مدیریت این کارگزار (Server) مشغولند. در حال حاضر، این مدرک روی SQL Server 2000ارائه می‌شود.

اسلاید ۸ :

  1. ۵.مدرکMCAD: که مخفف عبارت Microsoft Certified Application Developer می‌باشد. مدرکی است برای کسانی که از فناوری‌های مایکروسافت برای توسعه و نگهداری برنامه‌های کاربردی، برنامه‌های تحت وب و سرویس‌های داده استفاده می‌کنند. افرادی که به XML یا.NET تسلط دارند و از آنها برای ارائه برنامه‌های مختلف استفاده می‌کنند. در این گروه قرار می‌گیرند.

اسلاید ۹ :

۶.مدرک MCSD: دارندگان مدرک Microsoft Certified Solution Developer افرادی هستند که با فناوری‌ها، سیستم‌های عامل و معماری ویندوز، راهکارهای مناسبی را برای صاحبان صنایع و تجارت طراحی کرده و توسعه می‌دهند.

اسلاید ۱۰ :

۷.مدرک Microsoft Office Specialist:  به کسانی داده می‌شود که در کار با مجموعه نرم‌افزارهای Office یعنی Word, Excel, outlook, PowerPoint, Access و MS project مهارت کافی داشته باشند .

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 22 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد