دانلود فایل پاورپوینت مفهوم بسیج

PowerPoint قابل ویرایش
10 صفحه
دسته : اطلاعیه ها
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مفهوم بسیج توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مفهوم بسیج قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. امام خمینی (رحمت الله الیه)

اسلاید ۲ :

بسیج؛ حافظ انقلاب اسلامی: انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ این مرز و بوم است و بسیج یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب به شمار می رود.

اسلاید ۳ :

واژه بسیج: معنی بسیج در فرهنگ لغت به معنی جهاد، آمادگی، آماده سفر شدن، قصد و اراده و نیز آماده ساختن نیروهای نظامی برای جنگ است.

اسلاید ۴ :

بسیج در اندیشه امام خمینی (ره): بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است که شکوفه هاى آن بوى بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق مى دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته هاى رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامى است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامى و بى نشانى گرفته اند.

اسلاید ۵ :

در اساسنامه بسیج مستضعفین بسیج نهادی است تحت فرمان دهی مقام معظم رهبری که هدف آن نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن جهاد در راه خدا، کمک به مردم هنگام بروز حوادث غیر مترقبه است.

اسلاید ۶ :

بسیج مردمی در دیگر کشورهای جهان: ۱- بسیج ملی در سوئیس: در کشور سوئیس دفاع کردن از استقلال، آزادی و تمامیت ارزی به نیروهای مسلح واگذار شده است. بطوری که مشارکت های مردمی و امور دفاعی از مهمترین هدف های ملت سوئیس به شمار می آید. ۲- ارتش آزادی بخش چین: نیروی مردمی چین شامل کارگران و کشاورزان بین سنین ۱۶ تا ۵۰ سال است.

اسلاید ۷ :

۳- بسیج لبنان و فلسطین: بسیج مردمی در این دو کشور بصورت مبارزه و ایستادگی مردم مظلوم لبنان و فلسطین در برابر تجاوزهای رژیم اشغالگر قدس می باشد. ایمان به خدا و جهاد اسلامی، وحدت و یکپارچگی و اطاعت از ولایت رهبری عامل متفاوت بودن بسیج مردمی ایران با سایر کشورهاست.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 10 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد