دانلود مقاله تصفیه هوا

word قابل ویرایش
11 صفحه
8700 تومان
87,000 ریال – خرید و دانلود

طی این مرحله هوای آلوده توسط دستگاه مکیده شده و ازاولین فیلتر عبور می نماید، در این مرحله ذرات معلق در هوا حتی به کوچکی ۱ ده هزارم میلیمتر تصفیه شده و از فیلتر عبور نمی نمایند.
مرحله دوم تصفیه :

طی این مرحله انواع گازهای سمی و بوهایی مثل فرمالدئید , بنزن , آمونیاک و غیره توسط فیلتر دوم جذب می شوند.
مرحله سوم تصفیه:
طی این مرحله لامپ ماوراء بنفش به هوای عبوری از فیلتر دوم تابانده شده و هوا را استریلیزه می کند .درصد موثر بودن این مرحله در مجهزترین آزمایشگاههای اروپا ۹۲ % برآورد شده.
مرحله چهارم تصفیه:

طی این مرحله: اشعه مادون قرمز به هوای عبوری از فیلتر سوم تابانده می شود که برای فعال کردن اسید نوکلئیک مفید است و باعث بهبود گردش خون و ایمنی بدن می شود .
مرحله پنجم تصفیه :
در این مرحله دستگاه هوا را یونیزه می کند و هوایی پاک و سبک را برای شما محیا می سازد .قابلیت یونیزه کردن این دستگاه به تعداد ۳ میلیون یون در ثانیه است و این مقداریون برابر با هوایی است که شما در میان صدها درخت استنشاق می کنید.

مرحله ششم تصفیه :
همراه با هر دستگاه یک عدد اسپری خوشبو کننده هوا نیز تقدیم شما می گردد ، تا در صورت تمایل اسپری را در دستگاه قرار دهید و هوایی پاک و خوشبو استنشاق نمایید.

مشخصات تکنیکی دستگاه :

دستگاه تصفیه هوای ویژه خودرو می تواند بدون نیاز به باتری یا برق ماشین کار کند! این دستگاه مجهز به یک صفحه پیشرفته خورشیدی می باشد که می تواند بوسیله آن از انرژی خورشید برای شارژ کردن باتری دستگاه و روشن کردن دستگاه استفاده نماید. البته اگر خودرو شما همیشه در پارکینگ قرار دارد و یا به هر دلیلی از نور خورشید دور هستید ،نگران نباشید ،ما فکر اینم کردیم!

یک دستگاه کاهش دهنده و صرفه‌جویی مصرف سوخت و کاهش آلودگی ناشی از سوختهای فسیلی است. این دستگاه با بکارگیری سه تکنولوژی جدید، کارآیی و تاثیر هیدرودینامیک نئودیمیم را افزایش می‌دهد:

E.F.F برای افزایش احتراق سوختهای هیروکربن.

FuelEX براساس آخرین اطلاعات به-روز-شده در مورد اثرگذاری میدانهای نئودیمیم سه گانه E.F.F بر سوختهای فسیلی طراحی و ساخته شده است.

FuelEX احتراق را کامل کرده، نتیجتا راندمان سوخت افزایش یافته ، مصرف سوخت کاهش می‌یابد و گازهای آلاینده خروجی از اگزور که برای محیط زیست بسیار مضر می‌باشد،کاهش می‌یابد.

FuelEX یک کاهش دهنده مصرف سوخت بسیار قوی است که در آن از واسطه بسیار قوی نئودیمیمE.F.F استفاده شده است که نیروی خارق‌العاده ۱۶۰۰۰ گوس تولید می‌کند و برای قرارگیری بر روی مسیر خطوط انتقال سوخت طراحی شده‌است.

با نصب FuelEX قدرت و کارآیی موتور خودرو افزایش می‌یابد، و آلودگی خروجی از اگزوز به میزان قابل ملاحظه‌ای کم می‌شود و هیچگونه تاثیر منفی در قطعات خوردو و یا استهلاک آن ندارد.

FuelEX بر روی سوختهای فسیلی مانند: بنزین، گازوئیل، CNG، LPG و گاز طبیعی آزمایش شده و تاثیرات مثبت تایید شده آن مشاهده شده‌است. با استفاده از آن، هزینه سوخت خوردروی شما کمتر و کمتر می‌شود و میزان این صرفه جویی بسیار بیشتر از هزینه اولیه دستگاه می‌باشد.

چگونه کار می‌کند؟ ابتدا

FuelEX با ایجاد اشعه F.I.R ( Far Infra Ray )، درجه حرارت سوخت را کنترل کرده و با تحریک مولکولهای سوخت با اشعه با فرکانس ۱۰ میلیون بار در ثانیه (۱۰ مگا هرتز) آنرا برای سوختن در محفظه احتراق آماده می‌کند. به همین دلیل E.F.F می‌تواند به داخل لوله انتقال سوخت نفوذ کرده و به مولکولهای سوخت عبوری انرژی بدهد و باعث شود که تشدید فرکانس IEM و هسته‌ای بین مولکولهای سوخت و مولکولهای مواد معدنی انجام شود. با این تشدید فرکانسی، مولکولهای سوخت شکسته شده و احتراق آن در محفظه احتراق، ۱۰۰% کامل می‌شود و پس‌مانده‌های حاصل از سوختن سوخت مانند دوده و گازهای آلاینده بسیار کاهش می‌یابد و همین موضوع، علت افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت است.

چگونه FuelEX نصب می‌شود؟ ابتدا
FuelEX یک دستگاه کوچک است که از دوقسمت مجزا تشکیل شده و بر روی لوله انتقال سوخت قبل از کاربراتور و یا پمپ انژکتور قرار با نصب آن در خوردوی خود تا ۲۸% کاهش مصرف سوخت را مشاهده خواهید کرد. این درصد به شرائط موتور خودروی شما بستگی دارد. برای مثال، اگر احتراق سوخت خودروی شما قبل از نصب ۱۵لیتر در ۱۰۰ کیلومتر در جاده بوده‌است، پس از نصب آن حداکثر ۱۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر در شهر خواهد بود.

FuelEX – چرا نیاز به آن دارید؟ ابتدا
صرفه جویی هزینه سوخت مصرفی و ناچیز بودن هزینه دستگاه نسبت به میزان صرفه‌جویی
افزایش راندمان سوخت تا ۲۸%
کاهش آلودگی گازهای آلاینده خروجی از اگزوز

تمیز شدن مجاری عبور سوخت، کاربراتور، انژکتور و شمع‌ها
روانتر شدن و کاهش صدای کار موتور و تبدیل امواج صدای موتور از سینوسی به مربعی
کاهش دمای موتور خودرودر حال کار
سادگی نصب و بدون نیاز به برق و باطری ، ضد آتش و صدمه ندیدن در حوادث و تصادفات
بدون نیاز به سرویس و نگهداری

این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید
word قابل ویرایش - قیمت 8700 تومان در 11 صفحه
87,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد