دانلود فایل پاورپوینت بررسی استادیوم آلیانس آرنا مونیخ

PowerPoint قابل ویرایش
14 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت بررسی استادیوم آلیانس آرنا مونیخ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت بررسی استادیوم آلیانس آرنا مونیخ قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

 

 آلیانس آرنا ،ورزشگاهی در شمال مونیخ آلمان ،با ظرفیت ۷۱۰۰۰ نفر
تاریخ شروع ساخت این ورزشگاه ۲۱ اکتبر ۲۰۰۲ بوده و در ۳۰ می ۲۰۰۵ بازگشاهی شده است.
  (هزینه ساخت ،۳۴۰۰۰۰۰۰ یورو)   ابعاد زمین ۱۰۵*۶۹ متر می باشد.
گروه آلیانز ( گروه خدمات مالی ) حقوق نام این ورزشگاه را تا ۳۰ سال خریداری کرده است.

اسلاید ۲ :

این ورزشگاه یکی از شاهکارهای معماری جهان بوده که توسط شرکت هرزوگ و دومورون طراحی شده است. در ساخت این استادیوم قواعد قدیمی طراحی پوشش سقف که با فرم های سازه انجام می گرفته کنار نهاده شده .

اسلاید ۳ :

پوشش سقف  ( ۳۷۰۰۰ متر مربع ) و نمای بیرونی استادیوم بصورت توده های لوزی شکل پیوسته  ( ۲۸۰۰ پانل پف کرده ) از متریالی با عنوان مخفف ETFE پوشیده شده . 
( یک پلیمر پایه فلوئورو کربن بسیار با دوام و با قابلیت های فوق العاده است)
سیستم
ETFE با یکسری المان های نورانی رنگی مثل یک صفحه عظیم LED می باشد که قابلیت تغییر رنگ دارد، در واقع سیستم دیجیتالی ارسال کنترل شده گازهای رنگی در توده های لوزی شکل ETFE باعث تغییر رنگ در پوسته می شود.

اسلاید ۴ :

دو باشگاه معروف شهر مونیخ (بایرن مونیخ و مونیخ ۱۸۶۰ بازیهای خانگی را در این ورزشگاه برگزار می کنند . نورهای بیرونی ورزشگاه طوری طراحی شده که به هنگام بازی بایرن مونیخ ورزشگاه قرمز و زمان بازی مونیخ ۱۸۶۰ آبی می شود. هنگام بازی تیم ملی آلمان نیز به رنگ سفید در می آید.

اسلاید ۵ :

در خصوص فضای داخل استادیوم مسئله ایجاد نزدیکترین رابطه و هیجان میان بازیکنان وتماشاگران در اولویت بوده و برای القاء هر چه بیشتر این حس شیب قرارگیری صندلی ها و ایجاد حالت انحناء در ردیف های صندلی ها برای حس بیشتر احاطه بر بازی به دقت طراحی شده . برای رسیدت به چنین کیفیتی ۶۶۰۰۰ صندلی در سه تراز آرایش داده شده اند.

اسلاید ۶ :

صندلی ها از نوع استاندارد تا شو VIP و صندلی لژ می باشند. پوشش نقره ای آنها بسته به زاویه برخورد نور رنگهای مختلف منعکس می کنند.

اسلاید ۷ :

مواد استفاده شده شامل ۲۲۰۰۰ تن حجم کل فولاد در ساخت استادیوم و ۱۴۰۰۰ تن برای ساخت گاراژ پارکینگ به کار رفته است. ضمناً پارکینگ این مجموعه شامل ۴ طبقه و جای ۹۸۰۰ ماشین می باشد که بزرگترین در اروپا است.

اسلاید ۸ :

سازندگان بر این اعتقاد بودند که نمای بیرونی استادیوم تجسمی از یک ایده ناپایدار است که با پویایی و تغییر خود هیجان درون استادیوم را همزمان به بیرون منتقل می کنند. و توانایی آن در تغییر رنگ ضمن چشمگیر بودن، احساس بی وزنی نسبت به سازه سنگین بتنی ایجاد می نماید. باور اینکه استادیوم تنها مکانی برای تماشای یک مسابقه نیست بلکه مثل یک شهر کوچک دارای رستوران ها ،  فروشگاهها، تسهیلات برگزاری همایش  و امکانات رفاهی دیگر برای برگزار کنندگان و رسانه های گروهی می بایست باشد، که در این میان نوع پوشش سقف و خود نمایی سازه نیز بخشی از معماری آنرا تشکیل می دهد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 14 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد