دانلود فایل پاورپوینت تاریخچه شرکت سامسونگ

PowerPoint قابل ویرایش
22 صفحه
11900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت تاریخچه شرکت سامسونگ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت تاریخچه شرکت سامسونگ قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

خیلی از مردم سامسونگ را در کنار شرکت هایی همچون اپل، فیسبوک، مایکروسافت، آمازون، و گوگل به عنوان مهم ترین کمپانی های تکنولوژی در جهان می شناسند.

اما سامسونگ چگونه به این نقطه رسید؟

اسلاید ۲ :

سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط بیونگ چول لی در شهر تائگو در کره جنوبی تأسیس شد. این شرکت فعالیت خود را به عنوان صادر کننده مواد غذایی آغاز و محصولاتی همچون ماهی خشک شده و آرد به چین صادر می کرد.

اسلاید ۳ :

سامسونگ در دهه ۱۹۷۰ وارد پنج حیطه فعالیتی جدید، از جمله محصولات پتروشیمی شد. همچنین شروع به ساخت ماشین های لباسشویی، یخچال، و مایکروویو کرد.

سامسونگ در دهه ۱۹۸۰ تمرکز بیشتری بر روی محصولات الکترونیکی کرد. این شرکت شروع به ساخت تلویزیون های رنگی، کامپیوترهای شخصی و ضبط صوت کرد. در این دهه همچنین شرکت سامسونگ صادرات محصولات خود به آمریکای شمالی را گسترش داد.

اسلاید ۴ :

در اوایل و اواسط دهه ۱۹۹۰، سامسونگ شروع به تولید حافظه و هارد درایو برای استفاده در کامپیوترهای شخصی نمود. این صنعت همچنان بخش بزرگی از تجارت سامسونگ در حال حاضر را تشکیل می دهد.
بر اساس داستانی قدیمی اولین گوشی سامسونگ که درست کار نمیکرد در سال۱۹۹۵ ساخته شد. وقتی کان هی لی ریس شرکت سامسونگ از این قضیه متوجه شد به قسمت تلفن های همراه رفت و گل موجودی گوشی ها را به آتش کشید.

اسلاید ۵ :

بعد از شکست های آغازین، سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۹۰ نگاه جدی تری به تلفن های موبایل انداخت. این شرکت یکی از اولین تلفن ها با قابلیت اتصال به اینترنت را در سال ۱۹۹۹ ساخت. موبایل هم اکنون تبدیل به سودآور ترین صنعت شرکت سامسونگ شده است.
در اواخر دهه ۱۹۹۰، سامسونگ پیشرفت های بیشتری در صنعت تلویزیون کرد. این شرکت اولین تلویزیون دیجیتال با تولید انبوه در جهان را در سال ۱۹۹۸ تولید و تا سال ۱۹۹۹ خط تولید کاملی از تلویزیون های دیجیتال ایجاد کرد.

اسلاید ۶ :

سامسونگ در اوایل دهه ۲۰۰۰ شروع به ساخت تلویزیون های اچ دی کرد. بعداً این شرکت شروع به تولید پخش کننده های بلوری و سینماهای خانگی کرد. امروزه، سامسونگ مجموعه ای از بهترین تلویزیون های اچ دی در جهان را تولید می کند.

اسلاید ۷ :

سامسونگ اولین پرچمدار تلفن های اندرویدی خود به نام گلکسی اس را در همایش جهانی موبایل در سال ۲۰۱۰ معرفی کرد. هم اکنون نسل سوم این تلفن هم وارد بازار شده و از بهترین تلفن های هوشمند موجود در بازار به شمار می رود.

اسلاید ۸ :

سامسونگ در پاییز ۲۰۱۰ تبلت گلکسی تب را عرضه کرد. این گجت ۷ اینچی اولین تبلت اندرویدی سامسونگ بود.

اسلاید ۹ :

سامسونگ در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی و جدیدترین گوشی ها در سال ۲۰۱۴ برنامه خود برای آینده تلویزیون ها و گوشی ها را به رخ همگان کشید.

اسلاید ۱۰ :

و بالاخره به زمان کنونی می رسیم. به لطف موفقیت بازاریابی و محصولات فوق العاده، سامسونگ بیشتر از هر شرکت دیگری اسمارت فون می سازد. این شرکت به ساخت تمام انواع محصولات الکترونیکی ادامه می دهد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 22 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد