دانلود فایل پاورپوینت فاز اول نتایج ارزیابی نظر سنجی APO در معاونت تولید خودرو سواری

PowerPoint قابل ویرایش
61 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت فاز اول نتایج ارزیابی نظر سنجی APO در معاونت تولید خودرو سواری توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت فاز اول نتایج ارزیابی نظر سنجی APO در معاونت تولید خودرو سواری قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

براساس نظر سنجی به عمل آمده میانگین نظرات پیرامون سطح بلوغ سازمان درمعاونت سواری در حوزه مدیریت دانش به قرار ذیل می باشد

اسلاید ۲ :

سؤال دوم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع :در این سازمان، هماهنگی سازمانی لازم برای رسمیت بخشیدن به ابتکارات مدیریت دانش (از قبیل: ایجاد واحد هماهنگی مرکزی برای مدیریت دانش،‌  انتصاب مدیر عالی دانش، تشکیل تیم های فناوری ارتباطات و بهبود کیفیت و طراحی و استقرار شبکه های دانش ) انجام شده است. حدود ۶۳ درصد امتیاز را کسب ننموده.

اسلاید ۳ :

سؤال پنجم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : مدیران سازمان، الگوی ارزشهای تسهیم دانش و کار گروهی هستند.و وقت زیادی را صرف توزیع اطلاعات و تسهیل جریان دانش بین کارکنان کلیه واحدهای سازمان می نمایند. حدود ۶۸ درصد امتیاز را کسب ننموده.

اسلاید ۴ :

سؤال یازدهم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : این سازمان فرایندهای کاری کلیدی خود را اجرا و مدیریت میکند تا اطمینان حاصل کند که به نیاز های مشتریان پاسخ داده می شود ونتایج تجاری پایدار می ماند. .بیش از نیم و حدود ۵۹ درصد امتیاز کسب نموده.

اسلاید ۵ :

سؤال هفدهم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : کارکنان سازمان،‌در گروه های کوچک ( مانند حلقه های کیفیت،‌ تیم های بهبود کار، تیم های بین وظیفه ای و جوامع کاری ) سازماندهی شده اند تا به مشکلات و نگرانیهای محیط کار پاسخ دهند.بیش از نیم و حدود ۵۶ درصد رضایت کسب نموده.

اسلاید ۶ :

سؤال بیست پرسنامه APO‌با موضوع :در این سازمان همه افراد به رایانه دسترسی دارند.بالاترین امتیاز را در نظر سنجی کسب نموده.

اسلاید ۷ :

سؤال بیست ویک پرسنامه APO‌با موضوع:در این سازمان، همه افراد به اینترنت، اینترانت و آدرس پست الکترونیک دسترسی دارند.پایین ترین امتیاز را در نظر سنجی کسب نموده.

اسلاید ۸ :

سؤال بیست وسوم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : اینترانت سازمان (یایک شبکه مشابه آن) به عنوان یک منبع اصلی ارتباطات در کل سازمان برای پشتیبانی انتقال دانش یا تسهیم اطلاعات،‌ استفاده می شود. حدود ۶۴ درصد امتیاز را کسب ننموده.

اسلاید ۹ :

سؤال بیست و چهارم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : در این سازمان، فرایندهای نظام مند برای شناسایی،  خلق،  ذخیره،  تسهیم  و به کارگیری دانش وجود دارد. حدود ۶۶ درصد امتیاز را کسب ننموده.

اسلاید ۱۰ :

سؤال بیست و هشتم بعنوان یکی از سؤالات کلیدی با موضوع : این سازمان بهترین روشهای انجام کار و دروس آموخته شده را در کل واحدها تسهیم می کند به نحوی که دوباره کاریها و اختراع مجدد چرخ به طور مستمر در آن اتفاق نمی افتد .
حدود ۶۶ درصد اکتیاز را کسب ننموده.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 61 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد