دانلود پاورپوینت هوا و اقلیم شناسی

PowerPoint قابل ویرایش
9 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت هوا و اقلیم شناسی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت هوا و اقلیم شناسی قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

 

هیچ فونتی کوچکتر از ۲۰ استفاده نکنید. فاصله حضار را با صفحه در نظر  داشته باشید.

از تضاد رنگها خصوصاً زمینه تیره استفاده کنید. زمینه تیره جدیت و اهمیت بیشتری رو به مخاطبان منتقل می کند، در حالی که زمینه سفید و یا روشن هنری و کمی غیر حرفه ای به نظر میاید. همچنین نگاه کردن به صفحه سفید برای مدت طولانی چشم را خسته می کند. به هر حال اگر استفاده از زمینه تیره به نظرتان خوب نمیرسد، کافی است نگاهی به تیتراژهای آخر فیلمهای سینمائی بیندازید. در این فایل مثال از تضاد زرد و مشکی و آبی تیره استفاده شده است.

آرم دانشگاه را بر تمام صفحات قرار دهید. به این منظور، در پاورپوینت ۲۰۰۷ از دکمه master slide در نوار ابزار view استفاده کنید.

از فونتهای معمولی و رایج استفاده کنید. جلسه سخنرانی جایی نیست که کلکسیون فونتهای خود را به نمایش بگذارید. از فونتهایی استفاده کنید که مطمئن هستید در اکثر کامپیوترها وجود دارد، چون فایل پاورپوینتتان شاید در کامپیوتری باز شود که فونتهایی را که شما در کامپیوترتان دارید نداشته باشد. ضمناً از فونتهای ساده استفاده کنید که به سادگی خوانده می شوند و از استفاده از فونتهای خاص و فانتزی که به آنها علاقمند هستید خودداری کنید.

از انیمیشن زیاد استفاده نکنید. به جای استفاده از انیمیشن در پاورپوینت،  هنگام دفاع از حرکات بدن در زمان ارائه استفاده کتید. با حرکات خود سعی کنید به مخاطبان نشان دهید یک فارغ التحصیل آبخیزداری چه مشخصات بارزی دارد!  زمان دفاع بهتر است یکی دو قدم به سمت پرده حرکت کنید و با دستتان مواردی را نشان دهید تا اعتماد به نفس خود را عرضه کنید.

اسلاید ۲ :

 

برای نشان دادن مواردی که به شکل لیست هستند از بالت (Bullet) استفاده کنید. استفاده از متون طولانی در پاورپوینت اشتباه بزرگی است(به جز اسلایدهائی که برای یک دقیقه اول در نظر گرفته شده اند). به جای آنها از کلمات و یا عبارات کوتاه استفاده کنید که حاوی نکته اصلی متن هستند و این عبارات رو به صورت بالت نشان دهید. بهتر است  بالتها رو یکسره نمایش ندهید! بلکه با هر کلیک یک بالت رو ظاهر کنید. انمیشن ظاهر شدن آنها را از نوع «ظاهر شدن» ساده آن، یعنی appear. انتخاب نمائید.

فقط از یک سطح بالت استفاده کنید. اگر در زیر مجموعه هر بالت از بالتهای دیگه استفاده کنید، این به این معنی  خواهد بود که شما سعی دارید اطلاعات زیادی رو در یک اسلاید ارائه کنید. ارائه خوب ارائه ای است که هر اسلاید آن حاوی یک نکته باشد و بالتهای آن در جهت توضیح همان یک نکته نظام داشته باشند.

از نمودار، جدول و شکل استفاده کنید. همانطور که بالت از متن بهتراست، شکل و نمودار بر بالت اولویت دارند. در مورد اشکال هم اولویت با اشکالی است که خودتان تهیه کرده اید می تونید اجزای اشکال و نمودارها رو هم با هر کلیک ظاهر کنید.

راهنمای نقشه ها و واحدهای گرافها و فرمولها را فراموش نکنید.

اسلایدها را بگونه ای تنظیم کنید که قابل پرینت شدن میباشند. بهتر است همه اسلاید ها را چاپ کنید و همراه خودتان داشته باشید.

فایل خود را روی سی دی هم رایت کنید فلش زود ویروسی می شود.

تن صدا یتان را از ابتدای ارائه تا دقیقه ۴ بتدریج بالا ببرید.

سعی کنید با معلومات خود به سوالات پاسخی داده باشید.

 

اسلاید ۳ :

اوایل سخنرانی کمی اضطراب خواهید داشت چند اسلاید اول را پر متن بسازید تا در دقیقه اول این اضطراب از بین برود.

 

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 9 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد