دانلود فایل پاورپوینت مقدمه ای بر جنگ نرم

PowerPoint قابل ویرایش
70 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مقدمه ای بر جنگ نرم توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مقدمه ای بر جنگ نرم قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

در جنگ روانی و آنچه که امروز به او جنگ نرم گفته می‌شود در دنیا ، دشمن به سراغ سنگر‌های معنوی می‌آید که آنها را منهدم کند . به سراغ ایمان‌ها ، معرفت‌ها ، عزم‌ها ، پایه‌ها و ارکان اساسی یک نظام و یک کشور ،‌دشمن به سراغ این‌ها می‌آید که این‌ها را منهدم بکند و نقاط قوت را در تبلیغات خود به نقاط ضعف تبدیل کند ، فرصت‌های یک نظام را به تهدید تبدیل کند.

اسلاید ۲ :

وقتی انسان ، تجهیز ، صف آرایی ، دهانهای با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌های با غیظ فشرده شده علیه انقلاب ، امام خمینی و آرمانهای نظام اسلامی را می‌بیند وجود این جنگ نرم را باور می‌کند ، هرچند ممکن است عده‌ای این‌ها را نبینند.

اسلاید ۳ :

یکی از مسئولان طراز اول کشور رژیم صهیونیستی غاصب اسرائیل ، در سال گذشته توصیه‌ای به آمریکایی‌ها کرد . این توصیه کاملاً در مطبوعات خارجی و اینترنت منعکس شد و امر پنهانی و مخفیانه ای نیست . توصیه وی به آمریکایی‌ها این بود که بیهوده وقت خود را با عراق و کره شمالی و کشورهایی از این قبیل تلف نکنید . مسئله اصلی شما ایران است . اگر خاورمیانه را می‌خواهید وقتتان را مصروف عراق نکنید ، سراغ ایران بروید ، کانون و سرچشمه آنجاست ، اما ایران مثل عراق و کره شمالی و افغانستان نیست که بتوان با حمله نظامی آن را تسخیر کرد. نظام و حکومت اسلامی به مردم متکی است ، مردم آن را حفظ کرده اند . باید کاری کنید که مردم آنه را رها کنند . راهش این است که مردم را با ترویج فرهنگ و ادبیات غربی و فرهنگ و تربیت آمریکایی ، به واگرایی نسبت به دین و فرهنگ و سنت و تاریخشان سوق داد . وقتی مردم این تعلقات را رها کردند ، بعد از گذشت چند سال ، بدون این که سرمایه ای صرف کنید ، با یک حمله و تحرک احیاناً نظامی مختصر ، می‌توانید این مانع بزرگ ، یعنی نظام اسلامی را از سراه بردارید.

اسلاید ۴ :

 
خبردادن امام علی (علیه السلام) از فتنه های آینده :
سپس فتنه ای سر برآورد که سخت لرزاننده ، در هم کوبنده و نابود کننده است ، و قلبهایی پس از استواری می‌لغزد ، و مردانی پس از درستی و سلامت ، گمراه می‌گردند و افکار و اندیشه ها به هنگام هجوم این فتنه ها پراکنده و عقاید پس از آشکار شدنشان به شک و تردید دچار می‌گردد ، آن کس که به مقابله با فتنه ها برخیزد کمرش را می‌شکند ، و کسی که در فرو نشاندن آن تلاش می‌کند ، او را در هم می‌کوبد ، در این میان فتنه جویان چونان گور خران ، یکدیگر را گاز می‌گیرند، و رشته های سعادت و آیین محکم شده شان لرزان می‌گردد ، و حقیقت امر پنهان می ماند ، حکمت و دانش کاهش می‌یابد ، ستمگران به سخن می آیند ، و بیابان نشینها را در هم می کوبند ، و با سینه مرکبهای ستم ، 

اسلاید ۵ :

 
آنها را خرد می‌نمایند ، تکروان در غبار آن فتنه ها نابود گردند ، و سواران با قدرت در آن به هلاکت می‌رسند ، فتنه ها با تلخی خواسته ها وارد می شود و خونهای تازه را می‌دوشد ، نشانه های دین را خراب و یقین را از بین می‌برد ، فتنه هایی که افراد زیرک از آن بگریزند و افراد پلید در تدبیر آن بکوشند ، آن فتنه‌ها پر رعد و برق و پر زحمت است . در آن پیوندهای خویشاوندی قطع می‌گردد و از اسلام جدا می‌گردند ، فتنه‌ها چنان ویرانگرند که تندرستها بیمار ، و مسکن گزیدگان کوچ می‌کنند.
در آن میان کشته ای است که خونش به رایگان ریخته ، و افراد ترسویی که طالب امانند ، با سوگندها آنان را فریب می‌دهند و با تظاهر به ایمان آنها را گمراه می کنند. (خطبه ۱۵۱ نهج البلاغه ، ترجمه دشتی)

اسلاید ۶ :

 
رهنمودهای امام علی (علیه السلام)‌در مقابله با فتنه ها:
ـ پس سعی کنید شما پرچم فتنه ها و نشانه های بدعتها نباشید؛
ـ‌ و آنچه را که پیوند امت اسلامی بدان استوار است ، و پایه های طاعت بر آن پایدار بر خود لازم شمارید؛
ـ و بر خدا ، ستمدیده وارد شوید نه ستمگر؛
ـ از درافتادن درون دامهای شیطان ، و قرار گرفتن در وادی دشمنی‌ها بپرهیزید؛
ـ و لقمه های حرام به شکم خود راه ندهید؛
ـ شما در برابر دیدگان خداوندی قرار دارید که گناهان را حرام کرد و راه اطاعت و بندگی را آسان فرمود.
(خطبه ۱۵۱ نهج البلاغه ـ ترجمه دشتی)

اسلاید ۷ :

*پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) :
(۱)«لا تَکْرَهُوا الْفِتْنَتَهَ فی آخِرِ الزَّمانِ ، فَاِنَّها تُبیرُ الْمُنافِقین : در آخر الزمان فتنه ها را ناخوش نداشته باشید ؛ زیرا آن فتنه ها منافقین را نابود می‌سازد». (کنزالعمال،ح ۳۱۱۷۰) 
 
(۲) «سَتَکُونُ فِتَنٌ یُصْبحُ الرَّجُلُ فیها مُؤْمِناً وَ یُمسی کافِراً ، اِلاّ مَنْ اَحْیاهُ اللهُ بِالْعِلْمِ : به زودی فتنه‌هایی خواهد آمد که بر اثر آن‌ها انسان شب را با ایمان به صبح می‌رساند و روزش را با کفر به شب می‌رساند ، مگر کسی که خداوند او را به علم زنده کرده باشد.» (میزان الحکمه ، ج ۹، ص ۴۵۲۶)

اسلاید ۸ :

*امام علی (علیه السلام) : 
«قَدْلَعَمْری یَهْلِکُ فی لَهَبِ الْفِتْنَهِ الْمُؤمِنُ ، وَ یَسْلَمُ فیها غیرُ الْمسْلِمِ : به جان خودم سوگند که در شعله آزمایش ، مؤمن نابود می‌شود و غیر مسلمان سالم می‌ماند.» (غررالحکم ، ج۴ ، ص ۴۷۹)
 
*امام صادق (علیه السلام) :
«تَمنَّوُا الْفِتْنَهَ ؛ فَفیها هَلاکُ الْجَبابِرَهِ وَ طَهارَهُ الْاَرْضِ مِنَ الْفَسَقَهِ : فتنه را آرزو کنید؛ زیرا فتنه موجب هلاکت ستمگران و پاکی زمین از فاسقان است». (بحارالأنوار ، ج ۹۰ ، ص ۳۲۶)

اسلاید ۹ :

گزینه های دولت اوباما در قبال ایران :
 
۱) اقدام نظامی ـ حملات هوایی دقیق به مراکز هسته‌ای 
۲) اقدام نظامی ـ حملات هوایی گسترده به مدت طولانی 
۳) اقدام نظامی ـ تغییر رژیم از طریق اقدام نظامی و اشغال  ـ الگوی عراق و افغانستان
۴) اقدام نظامی ـ تهاجم زمینی ، کشف و انهدام تأسیسات هسته‌ای ، عقب نشینی و انتظار ، فروپاشی احتمالی ایران
۵) گفتگو ـ موضوعی محدود ـ الگوی کره شمالی 
۶) گفتگو ـ معامله کلان ـ الکوی لیبی 

اسلاید ۱۰ :

۷) عدم اقدام ـ رضایت دادن به دستیابی به فناوری هسته‌ای
۸) دیپلماسی قهرآمیز ـ تحریمهای فراگیر شورای امنیت ملل متحد
۹) دیپلماسی قهرآمیز ـ تغییر ساختار ـ مهار
۱۰) دیپلماسی قهرآمیز ـ محاصره دریایی
۱۱) دیپلماسی قهرآمیز ـ عملیات مخفیانه ـ خرابکاری و ترور
۱۲) دیپلماسی قهرآمیز ـ تغییر رژیم از طریق مبارزه غیر خشونت آمیز

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 70 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد