بخشی از مقاله

تلویزیون Pinewoodایمنی ضعیفترین ارتباطش را بهبود می دهد


نصب منبع تغذیه وقفه ناپذیر برای اتاق در تلویزیون Pinewood محصول اصلی بود ولی چیزی که مشاوران انرژی تکنیکال Riello Galatrek (TECs) در گام به جلوی خود برداشتند.
اتاق کنترل سیستم های صوتی و تصویری پیچیده ای را در درون خود جای داد که در یاخت برنامه های رایجی مثل «خانواده من»، «ضعیف ترین ارتباط» به کار می رود. توان قابل اعتماد ایمن در ساخت بی دردسر و انتقال این برنامه ها و حفاظت وسایل و تجهیزات الکترونیکی حساس مورداستفاده حائز اهمیت است.
پروژه در دو فاز در طول 5 روزکاری – ساخت UPS ایمنی و اتاق باتری برای دسترسی به محل و نصب فول الکتریکی که شامل آماده سازی برای تهویه هوا، ایزوله UPS و دور کابل های جدید است تکمیل شد.


یان اُسبورن، رئیس تلویزیون پیشنهاد داد :
استودیوهای تلویزیون پین وود در آماده کردن برنامه لذت بخش و بی دردسر شهرت دارد – و ما آگاهیم که هیچ چیز بیش از دست دادن زمان ارزشمند استودیو ناشی از قطع برق نمی تواند برای مشتریان مان پراسترس تر و مختل کننده تر باشد. ما Reillo را خواستار شدیم چون انتصابی قابل اعتماد با چرخشگاهی سریع با حداقل اختلال برای کسب و کارمان می خواستیم.


اول UPS و اتاق باتری را در فضای فراهم شده می بایست ایجاد می کردیم. Reillo Galatrek TECS طراحی شد و با استفاده از سیستم پارتیشن بندی فلز Stud ساخته شد، و با عایق بندی و مقوای دولایه تکمیل شد. از بام دو تزئین داخلی لامپ دوقلوی فلورسنت 6 فوتی آویزان شد که یکی با دنده کنترل اورژانسی نصب شد. از طریق mm 1400 دسترسی میسر شد. در درون اتاق Reillo Galatrek دو سیستم تهویه هوای متشکل از دستگاههای فنِ W 8 نصب شده روی دیوار فراهم شد. خازن های سوار شده در بیرون کف با دو منبع برقِ محلی نصب شدند.


UPS انتخابی برای نصب UPS مستردیالوگ KVA 100 با سه کابینت باتری خارجی بود تا زمان کار 1 ساعته در KW 69 را فراهم کند. کل وزن باتری و UPS به kg 5000 رسید و می بایست در سایتی در درون اتاق جدیدالتاسیس واقع می شد. برای گذاشتن UPS در محل لازم بودسیستم به دو بخش تقسیم شود – کابینت UPS (برای قراردادن الکترونیک ها) و ترانسفورماتور یکسوکننده به محص آن که UPS در محل دوباره سازی شد، باتری ها در سایت در سه کابینت باتری قرار می گیرند.
کار نصب الکتریکی بزرگترین قسمت نصب را تشکیل داد. اول اتاق کنترل فعلی می بایست از منبع اش قطع شود. کابل های SWA جدید mm 95 برای تأمین برق وقفه ناپذیر اتاق کنترل و تأمین توان برای خود UPS ، نصب شدند. راه میان بر بیرونی نگهداری برای UPS هم نصب شد.
تمام کار برای 2001 : 7671 BS و با تائید کامل NICEIC تمام شد.


نصب با زمان و بودجه تکمیل شد. برای اطمینان خاطر بیشتر استودیوهای پین وود نصب UPS شان را با پشتیباتی قرارداد نگهداری پلانتیوم با سرویس کنترل از راه دور Reillo Galatrek Tele Guard انتخاب کردند.
تله گارد بستۀ کنترلی بود که توسط تیم خدمات ریلوگالاتراک اداره می شود. این تیم با استفاده از این نرم افزار کنترل 7/24 ریلو UPS را در هر جای جهان فراهم می کند. در حال حاضر هر UPS توسط تله گارد گرفته می شود و برای چک کردن موقعیت و شرایط شان پرسش می شوند. هر UPS می تواند با تلمه گارد تماس بگیرد. در دریافت آلارم و هشدار سیستم ها با متنی اختصاص پاسخ می دهند.


قرارداد نگهداری پلانتیوم برای UPS شان را به وسیله استودیوهای پین وود خریدند که پاسخگوی 4 ساعته به موقعیت هشدار یا اورژانس شان را ضمانت می کند. به علاوه سرویس یک ویزیت نگهداری پیشگیرانه در هر سال را به وسیله عضوی از تیم خدمات ریلوگالاتروک فراهم می کند. به محض نصب UPS با میان بر نگهداری بیرونی نگهداری پیشگیرانه در طول ساعات کاری بدون ریسک برای مهندس نگهداری یا بارهای حفاظت شده انجا می گیرد.


در مورد تلویزیون پین وود :
تلویزیون پین وود بخشی از سایت 200 آکری در شپرتون پین وود است و استودیوهای دیجیتالی درجه اول را برای تعدادی از برنامه های رادیو تلویزیونی و تولیدکنندگان مستقل فراهم می کند. با دو استودیوی 9000 فوت مربعی مجهز به تهویه هوا، تسهیلات کامل اتاق کنترل و همین طور اتاق های رختکن، نواحی رختگاه، اتاق های جلسه و دفاتر کار، استودیوها برای انواع بسیاری از تولیدات تلویزیونی کامل هستند. آنها به 40 M و 4 M و 25 M نزدیکند که بدان معناست که در حالی که دسترس بدانها آسان است. پاداش افزوده شمارش به عنوان «تولید منطقه ای» را دارند. به عنوان قسمتی از استودیوهای مشهور جهانی پین وود تمام امتیازات فروساخت با ساپورت کامل در سایت را دارند.


برای کابل و بی سیم در جزایر Channel زمان پرمشغله ای بوده چون شرکت ارتباطات دوربرد اخیراً عملیات های Guernsey اش را چهار برابر کرده است.
قطعاً ، نام تجاری برای کابل و بی سیم در جزایر Channel و جزیره کوچک انسان، معنی ختمی مهمی برای اقتصاد جزیره است، با درصد روبه افزایش درآمدی که از مشاغل خارج مرزی و سیستم های کابل و بی سیم ورای تعدادی از بزرگترین و رو به رشدترین شرکت های آنلاین جهان حاصل می شود.


کسب و کار بازرگانی مشتریان بسیاری را پوشش می دهد که شامل telcos ، شرکت های مسافربری، تأمین کنندگان ضمانت، تعاونی های بزرگ و مصرف کنندگان است. بازار فروش شدیداً رقابتی اش که حفاظت برقی وقفه ناپذیر قابل اعتماد و دائماً روزآمد، زیرساخت قوی و تنداندیش و با این حال انعطاف پذیر به معنای تفاوت میان موفقیت و شکست است.
سه مرکز جدید :


در قلب و کانون گسترش کابل و بی سیم در Guernsey سه مرکز جدید دیتاهست که همگی به منبع امنیت توان الکتریسته و آماده به کار وابسته اند. اینجا جایی است که IT ایمن و UPS ریلو وجود دارند. این دو شرکت با تضمین تداوم توان برای ساختمان جدید در طول سالهای آتی پیشرفت گمارده شده اند.
ریک تامز مدیر مهندسی IP/IT کابل و بی سیم، مسئول سیستم های اینترنت و IT شریک است :


وی شرح می دهد : فقط این نیست که ما به روزآوری مداوم سیستم های کامپیوتری و تجاری مان نیاز داریم. ما به عنوان تأمین کنندگان تأمین مکان ایمن، مشتریان مان به توانایی ما برای توزیع آن هم اتکا دارند. این واکنش زنجیره ای است – اگر پایین برویم، آنها پایین می روند و همین طور مشتریان شان.
ما در دنیای بی ثبات زندگی می کنیم. به هر جا نگاه کنید ریسک وجود دارد – نه فقط تهدیدات تروریستی، بلکه آتش، فاجعه های طبیعی، خطای بشری، فعالیت صنعتی و جرایم، هر یک از این ها توانایی، برای تحویل سطوح زیاد خدمات مشتری و در دسترس بودنی که برای مشتریان مان تضمین می کنیم را به خطر می اندازند.
محوطه ساختمانی جدید که به صورت فوری لازم است :


برای Cable & Wireless ، ضروری است که تخریب بلندمدتی را به حداقل می رساند که نقص توانی می تواند برای موفقیت و شهرت سخت حاصل شده و شکوفایی تجارت پیش آورد – گفتن این که تخریب و آسیب فیزیکی به تجهیزات کامپیوتری کاری ندارد.


به محض پیشرفت پروژه، اولین شناخت، توسعه و تجهیز ساختمانی مناسب برای شرایط فعلی و رشد و توسعه آینده است.
هر چند Guernsey به عنوان مقصد تعطیلات مشهور است، برای پروژه های توسعه دوباره این شهرت کمتری دارد. برای تجارت در حال گسترش مثل سیم و کابل، بدست آوردن زمین ساختمان در جزیره تقریباً غیر ممکن بود، و توسعه با تنها راههای هوایی و دریایی برای آوردن و بردن تجهیزات، بیشتر به تأخیر افتاد. با مدت کمتر از سه ماه برای ساخت پیشرفته ترین مرکز دیتا Cable & Wireless ساختمان جدید را انتخاب کرد که اصلاح آن نسبتاً آسان بود نه جایی که منتظر باشد زمین مهیا شود.


هنگامی که یکی از بزرگترین Cray سوپر کامپیوترها اخیراً در اروپا نصب شد، ریلو UPS وظیفه حیاتی تضمین حفاظت برق اش را به عهده گرفت.
با هزینه کلی m 113 پوند، یکی از بزرگترین و هدف مندترین نوآوری های محاسبه پر عملکرد (HPC) در اروپاست. این که در عملکرد با 14000 pc دسک تاپ یا رو میزی هم ارز است، سه برابر سریعتر از سوپر کامپیوتر EPCC فعلی است (HPCX) با حافظه GB 35000 و انباشت یا ذخیره دیسک در ناحیه 700000 گیگابایتی.
کامپیوتر برای تحقیقات علمی بریتانیای کبیر حیاتی است و آنقدر قوی و قدرتمند است که تراکم بار عظیم توان/متک کنندگی kw 5 . 6 در هر متر مربع دارد. انعطاف پذیری، دسترس پذیری و قابلیت سرویس پذیری عناصر مهمی اند که ریلو باید تحویل دهد – و در یک ضرب الاحل بی نهایت محکم.


HECTOR (منبع Terascate محاسبه های اِند) در دانشگاه ادین برگ در ساختمان محاسبه پیشرفته (ACF) در Midlothian ، اسکاتلند واقع است و توسط EPCC هدایت و اجرا می شود (مرکز محاسبه پارالل ادین برگ یا EPCC)
HECTOR که توسط متخصصان عالی کامپیوتری بنا شده، از تحقیقات آکادمیک در سراسر بریتانیای کبیر و خارج از آن بهره می برد.
پروفسور آرتور ترو، مدیر EPCC، توضیح می دهد چرا HECTOR برای متخصصان بریتانیای کبیر بریا رقالبت در سطح جهانی مهم و حیاتی است : «پیشرفت متعارف در علم از طریق تئوری و آزمایش صورت گرفته، ولی دامنه روز افزون مشکلات لازم است به صورت محاسبه ای تظاهر پیدا کند. دامنه مثال ها از مدل سازی اقلیمی شروع می شود؛ درک ذرات نیمه هسته ای تا تکامل جهان»
دانشمندان قادر به دستیابی HECTOR از راه دور خواهند بود ولی به علت ماهیت تحقیقات آکادمیک، هیچ کس کاملاً نمی داند زمان اوج کس خواهد بود؛ همین طور نیاز به دسترس پذیری و انعطاف پذیری.


سایز کلی پروژه، با کار به همراه تکنولوژی های Crown House که مسئول نصب و انتصاب همه جانبه بودند، با منابع برق وقفه ناپذیر نصب شده بریا حفاظت از سوپر کامپیئتر و اجزای اصلی سیستم های تهویه هوای درون ساختمان MVA 4 . 3 بود.
مدوله و معیار UPS ریلومستر پلاس انتخاب شد و دو سیستم UPS موازی 1 + N نصب شد؛ چهار مدوله KVA 800 یو پی اس برای توان دادن به سوپر کامپیوتر و دو مدوله KVA 100 یو پی اس برای اجزای اصلی سیستم تهویه هوا.


«مستر پلاس انتخابی ایده آل برای نصب های مرکز دیتاست و ما مفتخریم که برای این پروژه انتخاب شده ایم.» مدیر کل ریلو UPS ، رابین کوفلر بیان کرد.
«این نصب و کارگذاری ای کلیدی برای ریلو UPS است و در سایز با پروژه هایی که در سراسر اروپا اداره می کنیم مشابه است.»


طراحی سیستم انعطاف پذیر :
از لحاظ پیوستگی توان، پیکر بندی پارالل 1 + N سطح زیادی از انعطاف پذیری را دارد. به یک مدوله UPS امکان می دهد بدون مختلف کردن پیوستاری سیستم از آن حذف شود (یا به صورت اتوماتیک از طریق شرایط نقص و کاستی یا بصورت دستی برای نگهداری رویتن).


همزمان سازی خروجی های مدوله UPS و تسمیم بار از طریق استفاده از جریان ارتباطات حلقه بسته حاصل می شود. هر مدوله UPS با استفاده از کابل ارتباطات و پارالل کارت که به آن معماری غیر متکرکز می گویند به دیگری وصل می شود. سوئیچ اولین UPS ای که باید باز شود نقش مستر یا استاد را دارد و مابقی مدوله ها مانند برده کار می کنند. اگر مدوله استاد یا ارباب برداشته شود یکی از برده ها به صورت خودکار این نقش را می پذیرد و تسهیم بار و همزمان سازی حفظ می شود.
تسهیم همزمان توان :


برای سوپر کامپیوتر، 4 مدوبه KVA 800 یو . پی . اس از دو ترانسفورماتور ایستگاه فرعی مجزای KV 11 توان می گیرند. این پیکره بندی به توان یا برق امکان می دهد از هر ترانسفورماتور به صورت همزمان کشیده شوند در حالی که به کنترل جزء و تکنولوژی ارتباطات مسترپلاس UPS اتکا دارد تا اطمینان دهد که خروجی همزمان شده، واضح و پایداری در تمام اوقات حفظ می شود. حتی اگر یکی از ترانسفورمانورها از کار بیفتد، طراحی کلی سیستم انعطاف پذیر است چون تمام مدوله های UPS قادرند از مابقی ترانسفورماتور بدون عرضه اُورلود رو به بالا یا شرایط نقص و کمداشت توان بگیرند.


هر UPS با مجموعه با تری خودش با زمان کلی 15 دقیقه (اگر تمام UPS ها توان بگیرند) نصب شده و 15 دقیقه بیاد کم شود. برای چنین نصب بزرگی باتری ها بخش قابل توجهی از وزن کلی (بیش از 20 تن) کمک می کنند.


لورن والنتین، مدیر اجرائیات در تکنولوژی های Crwn House بیان می کند. «ما برای گذر از میان اکثر اختلالات به حد کافی توان باتری ذخیره داشتیم ولی کل زمان گسترده شده برای اجرای شات دان کنترل شده و ایمن زمان کافی می دهد، در صورت لزوم، بدون آسیب رساندن به کامپیوتر یا هر کاربرد یا دیتای ذخیره شده در آن.»
نصب UPS و همبسته کردن :


UPS از دامنه استاندارد ریلومسترپلاس با دسترسی های اضافی انتخاب شده جهت ارتقای ایمنی سیستم ساخته شده و اتصالات topentry را مسیر کرده است.
هر مدوله UPS کابینت «Barduct top - entry» اضافی دارد – فقط عرص mm 40 برای امکان اتصال به هر دو سیستم توزیع توان باز Barduct و سیستم تأمین، که جایگزین دورهای متعدد کابل به همراه ردیف های وابسته کابل شان می شود.


همچنین برای تلفیق کامل با بر همبستگی و کنترل مورد نیاز پروژه پیکربندی شند تا انسجام و ایمنی بهینه و عالی سیستم را تضمین کنند.
برای امنیت بیشتر یک میان بر خارجی با اضافۀ پیرامونش که از بر همبستگی Castell استفاده می کند برای کل سیستم UPS نصب شد. اندازه بار کامپیوتر (اخیراً MW 2 . 1 ، که در طول 2009 به MW 8 . 1 افزایش پیدا کرد) دیکته کرد که ذخیره ورودی دوگانه ای کار گذاشته شود تا انعطاف پذیری ارتقای بیشتری پیدا کند و تضمین کند هیچ نقطه واحدی از ناکارایی وجود ندارد.


Jason Yates ، مدیر خدمات فنی، ریلو UPS توضیح می دهد : «در این مورد توانستیم توان ورودی را بین دو ترانسفورماتور ایستگاه فرعی تقسیم کنیم – چیزی که به علت مشکلات همزمان سازی خروجی ای که پیش می آید همیشه برای UPS رقیب امکان ندارد. انعطاف پذیری کلی پلان پیوستگی توانِ نصب شده در دانشگاه بی نهایت زیاد است چون نقاط واحد ناکارایی و نقص برداشته شده است.


تکنولوژی های Crawn House ضمیمه هایی را به ساختمانی که UPS و HECTOR در آن واقعند طراحی کرد و ساخت. زمانی پرتکاپو و گیج کننده برای شرکت خدمات ساختمانی مبتنی بر Datford بور که Valentine توضیح می دهد :
«زمان به نفع ما نبود. در ژانویه 2007 قرار داد به ما داده شد و کامپیوتر در ماه ژولای تحویل شد! مجبور بویم پیش از آن ضرب الاجل ساختمان را طراحی کنیم، بسازیم و کاملاً تحت امر قرار دهیم.»
پروژه ساختمانی برای برنامه ریزی رفت و ضرب الاجل بدون گرفتاری رفع شد ولی در این مفهوم که نیمی از ساختمان در جا بود، غیر معمول بود. به دنبال ابداع کرون هاوس در 2004، اتاق کامپیوتر به عنوان بدنه ساختمانی برهنه وجود داشت. ولی برای جا دادن به تمام مکانیزم های محرک برای کامپیوتر جدید کافی نبود پس می بایست ساختمانی جدید ساخته می شد تا UPS، تهویه هوا و تجهیزات ضروری دیگر را در خود جا دهد.

در متن اصلی مقاله به هم ریختگی وجود ندارد. برای مطالعه بیشتر مقاله آن را خریداری کنید