whatsapp call admin

دانلود فایل پاورپوینت تجزیه و تحلیل خطر وکنترل نقاط بحرانی دربرنامه HACCP در تهیه شیرینی رولت

PowerPoint قابل ویرایش
13 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت تجزیه و تحلیل خطر وکنترل نقاط بحرانی دربرنامه HACCP در تهیه شیرینی رولت توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت تجزیه و تحلیل خطر وکنترل نقاط بحرانی دربرنامه HACCP در تهیه شیرینی رولت قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

دامنه تحقیقHACCPدر تهیه شیرینی رولت

دراین تحقیق اعضای گروه کلیه خطرات میکروبی،شیمیایی و فیزیکی را در تمام مراحل فرایند در نظر گرفته اند . خطرات میکروبی شامل عوامل بیماریزا نظیر سالمونلا و عوامل تولید کننده سم مانند استافیلوکوکوس اورئوس ، اشرشیاکلی، خطرات شیمیایی شامل رنگهای شیمیایی غیر مجاز، جعبه های دارای روکش غیربهداشتی و افزودنی های غیر مجاز، خطرات فیزیکی شامل وجود ذرات خارجی مثل موی کارگران ، حشرات ، اجسام تیزو….

دراین تحقیق فقط شیرینی رولت بررسی شده و سایر محصولاتی را که فرایند مشابهی دارند در مرحله بعد به طرح اضافه خواهد شد. درمورد شیرینی رولت تحقیق از مرحله دریافت و نگهداری مواد شروع شده وبا توجه به خطرات مربوط به خرید ، انتقال به منزل و مصرف تا مرحله مصرف ادامه خواهد یافت.

اسلاید ۲ :

تشریح محصول و نوع کاربرد

شیرینی رولت محصولی غیر منجمد و آماده مصرف است که از ترکیبات پاستوریزه و غیرپاستوریزه تشکیل شده است. شیرمصرفی بسته های ۱ لیتری پاستوریزه بوده که توسط وسیله نقلیه سردخانه دار به کارگاه انتقال داده شد و قبل از فرآوری جوشانیده خواهد شد. آرد ، شکر، کره و مواد افزودنی دیگر به همراه شیر جوشیده سردشده مخلوط و فرایند حرارتی را درفر قنادی طی خواهد کرد.

خامه مصرفی ازنوع پاستوریزه بوده که در شرایط انجماد از تأمین کننده تحویل گرفته شده و تا مرحله تولید نهایی هیچ فرایند حرارتی را نمی گذارند این محصول بدون هیچگونه فرآوری توسط مصرف کنندگان بخصوص کودکان و خردسالان مصرف می شود.

اسلاید ۳ :

تجزیه وتحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی دربرنامه HACCPدر تهیه شیرینی رولت

 

 

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 13 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد