دانلود فایل پاورپوینت ۲۱ روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان

PowerPoint قابل ویرایش
10 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت ۲۱ روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت ۲۱ روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

در این جا خلاصه ای از بیست و یک روش فوق العاده برای غلبه بر تنبلی وا نجام کاربیش تر در زمان کمتر را می خوانید. این اصول و قواعد را مدام مرور کنید تا عمیقا ً در ذهن و عملتان ریشه بدواند و در نتیجه موفقیت آینده تان تضمین شود.

اسلاید ۲ :

هدف هایتان  را بنویسید

دقیقاً تصمیم بگیرید که چه می خواهید . روشن بودن در این مورد یک شرایط اساسی است . پیش از شروع کار ،هدف ها و تصمیم هایتان را بنویسید.

برای هر روز از قبل برنامه ریزی کنید

برنامه هایتان را روی کاغذ بیاورید . به ازای هر دقیقه ای که صرف برنامه ریزی می کنید، به هنگام اجرای آن پنج یا شش دقیقه در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

اسلاید ۳ :

قانون ۲۰/۸۰ را در همۀ امور به کار بگیرید

۸۰ درصد از دستاوردهایتان نتیجۀ ۲۰ درصد از فعالیت شماست. همواره تلاش خود را روی این ۲۰ درصد متمرکز کنید.

پیامد کار را در نظر داشته باشید

مهم ترین و ضروری ترین کارهای شما آن هایی هستند که می توانند بیش ترین تأثیر را چه مثبت و چه منفی روی کار و زندگی شما بگذارند.به جای تمرکز روی سایر کارها ،تمام توجهتان را معطوف به این نوع کارها کنید.

اسلاید ۴ :

لیستی از کارهایتان تهیه کنید

قبل از شروع لیستی از کارهایتان تهیه کنید و سپس آنها را از نظر ارزش و ضرورت اولویت بندی کنید تا مطمئن شوید که همیشه در حال انجام دادن مهم ترین کارهایتان هستید.

روی اهداف اصلی تمرکز کنید

نتایجی را که باید قطعاً از کارتان به دست آورید تا بتوانید بگویید که به خوبی از عهدۀ کار برآمده اید مشخص کنید و در تمام مدت قاطعانه به دنبال به دست آوردن آن ها باشید .

اسلاید ۵ :

به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید

هیچوقت برای انجام همۀ کارها وقت کافی وجود ندارد امّا همیشه برای انجام مهمترین کارها وقت کافی هست.

پیش از شروع مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید.

آمادگی تمام و کمال قبل از شروع کار مانع عملکرد ضعیف است .

همیشه یک شاگرد باقی بمانید

هر چه در ارتباط با کارهای ضروری و همه تان دانش و مهارت بیش تری به دست آورید ، می توانید سریع تر آن ها را شروع کنید و زودتر به اتمام برسانید .

اسلاید ۶ :

استعدادهای منحصر به فرد خود را تقویت کنید.

دقیقاً مشخص کنید چه کاری است که در حال حاضر خیلی خوب انجام می دهید یا در آینده می توانید خیلی خوب انجام دهید. سپس تمام توان خود را در انجام آن به کار گیرید .

محدودیت های اصلی خود را مشخص کنید .

محدودیت ها و یا عوامل باز دارنده درونی و بیرونی را مشخص کنید، عواملی که سرعت شما را در دستیابی به مهم ترین هدف هایتان تعیین می کنند ، سپس تمرکزتان را به از بین بردن این محدودیت ها معطوف کنید .

اسلاید ۷ :

کارها را مرحله به مرحله انجام دهید  

اگر کارها را مرحله به مرحله انجام دهید،می توانید بزرگترین و پیچیده ترین کارها را به انجام برسانید.

خودتان را تحت فشار بگذارید

تصور کنید که یک ماه دیگر باید شهر را تر ک کنید . طوری کار کنید که گویا مجبور هستید قبل از ترک کردن شهر تمام کارهای اصلی تان را به اتمام برسانید .

قدرت فردی خود را به حداکثر برسانید

اوقاتی از روز که از نظر ذهنی و جسمی کارایی بیشتری دارید را مشخص کنید ومهم ترین و ضروری ترین کارهایتان را در این اوقات انجام دهید . به اندازه کافی استراحت کنید تا بتوانید بیش ترین بازدهی را داشته باشید .

اسلاید ۸ :


خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
 

خودتان مشوق خودتان باشید . در هر شرایط یا موقعیتی به دنبال کسب نتایج خوب باشید. به جای تمرکز بر مشکلات به دنبال راه حل بگردید. همواره فردی خوش بین و سازنده باشید.

روش تنبلی سازنده را تمرین کنید

هیچکس نمی تواند همۀ کارها را انجام دهد . بنابراین باید یاد بگیرید که از روی عمد در انجام برخی از کارهایی که از ارزش و اهمیت کمتری برخوردار هستند تنبلی کنید.

اول سخت ترین کار را نجام دهید

روزتان را با سخت ترین کار آغاز کنید ، کاری که می تواند بزرگترین تأثیر را بر خودتان و حرفه تان بگذارد، و تا وقتی که آن را تمام نکرده اید دست از کار نکشید.

 

اسلاید ۹ :

کار را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید

کارهای بزرگ و پیچیده را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید و سپس هریک قسمت از کار را شروع کنید و به اتمام برسانید .

وقت بیش تری ایجاد کنید

برنامۀ روزانۀ خود را طوری تنظیم کنید که به صورت طولانی مدت هر روز وقت کافی برای تمرکز کامل روی کارهای مهم و اصلی داشته باشید.

سرعت انجام کار را افزایش دهید

عادت کنید که کارهای اصلی خود را سریع تر انجام دهید . به عنوان فردی که کارهای سریع و دقیق انجام می دهد مشهور شوید.

پایان

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 10 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد