دانلود فایل پاورپوینت اتفاقات سال ۸۸

PowerPoint قابل ویرایش
50 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت اتفاقات سال ۸۸ توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت اتفاقات سال ۸۸ قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

قضیه از زمانی آغاز شد که آقای هاشمی رفسنجانی تصمیم گرفت که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ کاندید یا نامزد شود. 
او در این زمان در اذهان عمومی مردم مرد شماره ۲نظام محسوب می شد که در بسیاری از تصمیم گیریهای کلان جامعه مشارکت مستقیم دارد.
 
علت؟
 
در همان زمان چنین شایع شد که مقام معظم رهبری به او توصیه کرده اند که از کاندیدا شدن صرفنظر کند، اما او نپذیرفته بود.

اسلاید ۲ :

در آن زمان به آقای رفسنجانی ( وتنی چند از کاندیداهای دیگر) چنین القاء شده بود و ظاهرا خود اونیز پذیزفته بود که در جامعه یک قشر خاکستری وجود دارد که معمولا افراد آن درانتخاباتها شرکت نمی نمایند پس اگر موفق شود این قشر را طرفدارخود نماید، پیروز انتخابات خواهد بود.

اسلاید ۳ :

بر این اساس رفسنجانی دست به یک ریسک زد و در تبلیغات انتخاباتی اش به جای اهمیت دادن به بسیجیان ومستضعفین جامعه در صدد بر آمد که نظراین قشر، که معمولا یا از قشر مرفه جامعه بودند ویا تحت تاثیر آنها قرار داشتند، را به خود جلب نماید بنابر این در فیلم تبلیغات انتخاباتی خود این گونه نشان داد که من برای این قشر اهمیت زیادی قائل هستم.
 
البته این مسئله در ذهن بسیاری از افراد جامعه مزید براین علت شد که هاشمی علاوه بر این که در دوران ریاست جمهوری اش  تفاوت طبقاتی در جامعه ایران را به شدت افزایش داده بود و خانواده هاشمی به ویژه فائزه هاشمی در خراب کردن فرهنگ مذهبی جامعه نقش ویژه ای ایفا نموده بودند، امروز نیز هاشمی برنامه دیگری برای به صحنه آوردن افراد بی تفاوت به نفع خود رادارد.

اسلاید ۴ :

اما در مقابل او فردی قرار گرفت که در طی چهار سال ریاستش بر شهرداری چنین وانمود کرده بود که طرفدار مستضعفین است. به شدت خواستار اسلامی کردن فضای جامعه است و نزیکانش در پست ها و سمتهای شهرداری هیچ نقشی ندارند. 
او خود را طرفدار بسیج، هوادار عزاداران امام حسین ع معرفی می کرد و این مسائل را قشر زیادی از مردم جامعه باور کرده بودند.
 

اسلاید ۵ :

بالاخره احمدی نژاد در دور دوم با اختلاف رای قابل توجهی بررقیب خود پیروز شد.
آقای رفسنجانی اگر چه در این دوره خود را تا حد یک کاندیدای ریاست جمهوری پائین آورده بود اما اطرافیان او تبلیغ و درخواست می کردند که همچنان باید در امور کلیدی اجرائی کشورمورد مشورت قرار گیرد.
اما احمدی نژاد نمی پذیرفت وبر نقطه ضعفهای سیاستهای هاشمی و خاتمی پافشاری می کرد.
بنابراین همین افراد احمدی نژاد را به عدم انجام کار کارشناسی وعدم مشورت متهم می کردند که بارها از جانب احمدی نژاد مورد اعتراض قرار گرفتند.
اما یاران هاشمی دست بردار نبودند و به دنبال نقطه ضعفهائی بودند که بتوانند به احمدی نژاد فشار وارد کنند تا نظرات آنها را بپذیرد. البته این نوع عملکرد در گروه هاشمی سابقه داشته است.

اسلاید ۶ :

از همین زمان متاسفانه خود آقای هاشمی نیزتحرکاتی را بر علیه احمدی نژاد شروع کرد:
اودر آغاز ریاست جمهوری احمدی نژاد در گفتگو با پادشاه عربستان به او اطمینان داده بود که دولت احمدی نژاد ۶ماه بیشتر دوام نخواهد داشت.
این تحرکات ادامه داشت تا اوائل سال ۱۳۸۷ که زمزمه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ شروع شد. در ماههای اول سال آقای رفسنجانی بر فعالیت خود علیه احمدی نژاد افزود.
او به وسیله برخی نزدیکان واطرافیان خود برای برخی از افراد 
پیغام فرستاد که نباید بگذاریم دوباره احمدی نژاد رئیس جمهور بشود و بنابرقول یکی از مورخین او معتقد بود“ هر خری بیاید جز احمدی نژاد“.
 
 

اسلاید ۷ :

تحلیل نزدیکان هاشمی نیزبراین بود که حتما فردی که انتخاب می شود باید اصلاح طلب باشد. مهدی هاشمی در این مورد می گوید: شکست انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۴، تبعات کمی برای اصلاح‌طلبان نداشت. آقای کروبی از مجمع روحانیون جدا شد. آقای خاتمی بارها و بارها درباره مشارکت و مجاهدین سخن گفت و از تندروی آنها گله کرد. جناح چپ در انتخابات ۸۴ ترک خورد اما از هم فرو نپاشید. این بار اگر در انتخابات ۸۸ پیروز نشود،‌ از هم می‌پاشد…… اگر پیروز انتخابات نباشد بعید است بتواند به حیات سیاسی خود به صورت فعال ادامه دهد ..

اسلاید ۸ :

گورباچف در آوریل ۱۹۹۰: ” ما در آغاز فرایند شکل گیری یک نظم نوین جهانی هستیم ”

اسلاید ۹ :

بوش پدر( در ۱۹۹۱): ما به ماه رفتیم ما جهان را نجات دادیم … من می گویم ما یک قرن آمریکائی دیگر پیش رو داریم.

اسلاید ۱۰ :

بوش پدردر ۱۹۹۲: ما رهبر هستیم، رهبر خواهیم ماند

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 50 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد