دانلود فایل پاورپوینت هزینه ­یابی چرخه عمر سیستم ERP

PowerPoint قابل ویرایش
31 صفحه
23700 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت هزینه ­یابی چرخه عمر سیستم ERP توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت هزینه ­یابی چرخه عمر سیستم ERP قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

--- پاورپوینت شامل تصاویر میباشد ----

اسلاید 1 :

بسیاری از سازمان ها سیستم های ERP را پذیرفته اند، ولی اکثر آن ها از هزینه های کلی همراه با آن، آگاه نیستند و تنها هزینه­های مرتبط با استفاده از نرم­افزار را در نظر می­گیرند.
این یک مقاله تحقیقی برای مشخص کردن دیگر هزینه­های سیستم های ERP در چرخه عمر آنها است. از طریق فازهای متفاوت چرخه عمر، تعریف و طبقه بندی انواع هزینه ها انجام شده است.

اسلاید 2 :

یک سیستم ERP، یک بسته نرم افزاری است که از چندین ماژول مانند تولید، فروش، منابع انسانی و مالی تشکیل شده که با هدف یکپارچه کردن داده ها در یک سازمان و فرایند های سازمانی، ایجاد شده است. این بسته های نرم افزاری می توانند سفارشی سازی شده تا نیازهای مشخصی از سازمان را برآورده کند.
در مقابل سیستم های اختصاصی توسعه یافته بر اساس نیازمندی های سازمان، سیستم های ERP در ذات خود عمومی هستند. آن ها، منطق خود را در برابر استراتژی، فرهنگ و ساختار یک سازمان، تحمیل کرده و به دفعات، باعث ایجاد تغییرات در زمینه ای می شوند که سازمان کار خود را انجام می دهد. (موسسه SAS ، 1998)
 
 

اسلاید 3 :

راس و ویتالی(1998)، شش انگیزه برای پذیرش سیستم ERP را تعریف می کند:
نیاز به یک پلت فرم مشترک؛
بهبود فرایند؛
قابل مشاهده شدن داده؛
اعمال کاهش هزینه؛
افزایش پاسخ گویی به مشتری؛
تصمیم گیری استراتژیک بهبود یافته.

اسلاید 4 :

سیستم هایERP سرمایه گذاری بالایی را در سطوح سازمانی و منابع انسانی   می طلبد. این سرمایه گذاری فقط در فاز ابتدایی انجام نمی شود ولی در سرتاسر چرخه عمر ادامه دارد. 
بنابراین، این مطالعه قصد تحلیل سرمایه گذاری لازم برای یکپارچه کردن یک سیستم ERP را در دوره ای که وجود دارد، همراه با یک تحلیل هزینه در هر فاز را دارد.
 

اسلاید 5 :

در طول این فاز مدیران نیاز به یک سیستم ERP جدید را بررسی کرده و بهترین رویکرد سیستم اطلاعاتی را که به بهترین نحو چالش های شغلی حیاتی را مشخص کرده و استراتژی سازمان را بهبود می­دهد، مشخص می کنند. 
این فاز تصمیم شامل تعریف نیازمندی ها، اهداف و مزایای سیستم و یک تحلیل از تاثیر پذیرش این سیستم در یک کسب و کار و سطح سازمانی است.
 

اسلاید 6 :

این فاز شامل انتخاب یک محصول ERP است که مناسب نیازمندی های سازمان است، و بنابراین نیاز برای سفارشی سازی را حداقل می کند. 
همچنین یک شرکت مشاوره برای کمک به فازهای بعدی چرخه عمر ERP مخصوصا فاز اجرا انتخاب می شود. 
عواملی مانند قیمت، آموزش و خدمات نگهداری بررسی می شوند و توافق قراردادی تعریف می شود. 
در این فاز، بازگشت سرمایه محصول انتخاب شده، مهم است.
 

اسلاید 7 :

این فاز شامل سفارشی سازی و پذیرش بسته نرم افزاری ERP مبتنی بر نیازهای سازمان است.
معمولا این کار با کمک مشاوری که اجرای روش ها را فراهم می کند انجام می شود.

اسلاید 8 :

در این فاز، هر کسی باید از جنبه های مرتبط به عملکرد، قابلیت استفاده و کافی بودن برای فرایندهای کسب و کار سازمان آگاه باشد. 
وقتی یک سیستم اجرا شد، باید نگهداری شود، زیرا خرابی ها باید درست شده، درخواست های بهینه کردن خاص باید برآورده شده و سیستم عمومی باید بهبود یابد.
 

اسلاید 9 :

این فاز مطابق یکپارچه کردن قابلیت های بیشتر به سیستم ERP است، که مزایای جدید را فراهم می کند، مانند برنامه­ریزی و زمان­بندی پیشرفته، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت جریان کاری و توسعه مرزهای سیستم به سمت همکاری با دیگر شرکای سازمان.
 

اسلاید 10 :

در این فاز با پیدایش فن آوری های جدید یا کافی نبودن سیستم ERP یا رویکرد به سمت نیازهای کسب و کار، مدیران تصمیم می گیرند که نرم افزار ERP را با نرم افزار ERP دیگری که به طور مناسبتری جوابگوی نیازمندی های فعلی سازمان باشد جایگزین کنند یا اینکه با ارتقاء نرم افزار فعلی به فعالیت خود ادامه دهند.
 
مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 23700 تومان در 31 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع

دانلود مقاله ارزیابی چرخه عمر لوح های فشرده

word قابل ویرایش
5 صفحه
21700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
چکیدهدر این تحقیق با ارزیابی چرخه عمر (LCA)1 به چگونگی تولید ، استفاده و در نهایت بازیافت لوح های فشـرده اشاره می شود. تکنولوژی لوح های فشرده یکی از سریعترین صنایع در حال رشد اسـت. لـوح هـای فشـرده در اوایل دهه 80 میلادی بدلیل توانایی آن ها برای ارائه عملکرد صوتی بهتر بیش از رسانه های ضبط مغناطیسـی محبوب شد. ...

دانلود فایل پاورپوینت نگاهی بر سیستم های صف متوالی به روش شبیه سازی فازی

PowerPoint قابل ویرایش
28 صفحه
23700 تومان
--- پاورپوینت شامل تصاویر میباشد ---- اسلاید 1 :   یک (TQS) دنباله ای از ایستگاه های کاری یا سرورهاست که ممکن است بین این ایستگاه ها، بعضی بافرها یا اتاقهای انتظارباشد. زمان پردزش ایستگاه ها برای افراد مختلف ، متفاوت است. زمان پردازش ایستگاه ها از یک تابع تصادفی با پارامتر ᶿ)) پیروی می کند. هدف بهینه سا ...

مقاله الگویی برای تعیین ارزش چرخه عمر مشتریان ( CLV ) در صنعت بانکداری

word قابل ویرایش
13 صفحه
27700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
*** این فایل شامل تعدادی فرمول می باشد و در سایت قابل نمایش نیست *** الگويي براي تعيين ارزش چرخه عمر مشتريان (CLV) در صنعت بانکداري چکيده سازمانهاي ارائه دهنده خدمات مالي مانند سـاير سـازمانهـا مـي تواننـد از ارزش چرخـه عمـر مـشتري بـه عنوان ابزاري در جهت رسيدن به هدفهاي مورد نظر خود در زمينه ارتباطات بـ ...

مقاله ارزیابی بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمانگرا TDABC و مقایسه با روش سنتی

word قابل ویرایش
16 صفحه
27700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
*** این فایل شامل تعدادی فرمول می باشد و در سایت قابل نمایش نیست *** ارزیابی بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمانگرا TDABC و مقایسه با روش سنتی چکیده حسابداری بهای تمام شده را می توان به عنوان بازوی مدیریت جهت برنامهریزی و کنترل عملیات و فعالیتهای اقتصادی سازمان تلقی کرد. سیستم حسابداری بهای تمام ...

مقاله اهمیت تعیین هزینه ی چرخه عمر تجهیزات؛ مطالعه موردی ، شرکت سیمان شرق

word قابل ویرایش
15 صفحه
27700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
*** این فایل شامل تعدادی فرمول می باشد و در سایت قابل نمایش نیست *** اهمیت تعیین هزینه ی چرخه عمر تجهیزات؛ مطالعه موردی، شرکت سیمان شرق چکیده: در بررسی قیمت یک دستگاه فقط بهای خرید آن در نظر گرفته نمی شود بلکه همه ی هزینه های سرمایه گذاری، بهره برداری (مانند نگهداری و تعمیرات، انرژی)، و سرانجام هزینه ی اس ...

مقاله ارتباط بین چرخه عمر شرکت و هموارسازی سود از طریق زمان بندی فروش دارایی های ثابت

word قابل ویرایش
15 صفحه
27700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
*** این فایل شامل تعدادی فرمول می باشد و در سایت قابل نمایش نیست *** ارتباط بین چرخه عمر شرکت و هموارسازي سود از طریق زمان بندي فروش دارایی هاي ثابت چکیده پژوهش حاضر به بررسی ارتباط بین چرخه عمر شرکت و هموارسازي سود از طریق زمان بندي فروش دارایی هاي ثابت شرکت هاي پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می ...

مقاله اثر تعدیل کننده مراحل چرخه عمر شرکت بر رابطه بین افشا و هزینه سرمایه در بورس اوراق بهادار تهران

word قابل ویرایش
34 صفحه
27700 تومان
دسته بندی : مقالات گوناگون
اثر تعدیل کننده مراحل چرخه عمر شرکت بر رابطه بین افشا و هزینه سرمایه در بورس اوراق بهادار تهران چکیده یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه حقوق صاحبان سهام افشا و کیفیت آن میباشد. از طرفی، ارتباط بین این دو متغیر میتواند تحت تاثیر مرحلهای باشد که شرکت در چرخه عمر و حیات خود سپری میشود. بر این اساس تحقیق ...