دانلود پاورپوینت سیستم عامل ایرانیان

PowerPoint قابل ویرایش
25 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت سیستم عامل ایرانیان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت سیستم عامل ایرانیان قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

اسلاید ۱ :

به طور کلی سیستم عامل میانجی بین کاربر و سخت افزار است و به طور کلی تر ، سیستم عامل ،عامل سخت افزار را از دید کاربر پنهان می کند و با استفاده از شگردهای ویزاردی قابلیت نصب انواع نرم افزارها را به کاربر می دهد.

در سالهای اخیر که تولیدات نرم افزاری شرکتهای بزرگ دنیا به صورت شدید در حال پیشرفت است، سالیانه سود قابل توجه ای نصیب این شرکتها و به طور متقابل نصیب دولت می کند و باعث درآمدزایی و ایجاد شغل می گردد.حال با توجه به مشکلات ایران از نظر تحریمات و توطعه دشمنان، آیا نباید از دیگر شرکتها سرمشق گرفته و این راه که دنیا به طور شگفت انگیزی در سال اخیر به یک دنیای مکانیزه و کامپیوتری مبدل شده بپیماییم..

اسلاید ۲ :

مراحل و چگونگی روند رشد و پیمایش پروژه:

در تاریخ ۱۲/۸۲ با ایده اولیه سرکار خانم راضیه بورخیلی (دختر دایی بنده) مراحل تحقیقاتی طرح آغاز شد ، پس از طی چند ماه تلاش و برنامه ریزی و پیاده سازی طرح بر روی کاغذ ، توانتستیم در سال ۸۳ اولین نگارش این سیستم عامل را تولید نماییم ، که چیزی شبیه به ویندوز نبود بلکه ، کار شبیه سازی ویندوز را انجام میداد . در آن موقع هنوز گروه نرم افزاری IRWIN شکل نگرفته بود . حدود چند ماه طرح به صورت معلق ماند ، تا اینکه شاید بتوان کسی یا کسانی را پیدا کرد که بتوان در این راه ما را یاری نماید ، اما افسوس که ……
بالاخره بعد از اشنا شدن و ورود به دانشگاه و صحبت با اساتید محترم دانشگاه تهران، واحد ورامین توانستیم سرمشق ها و ایده های جدید را خلق و کمی با دلگرمی بیشتری این راه نا معلوم را ادامه دهیم.
در سال ۸۴ فازهای ۱ و ۲ تکمیل و تا حدی این نرم افزار(شبیه ساز ویندوز) کارایی خاصی پیدا کرد .در همین تاریخ بود که خبر جنجال برانگیز شرکت مایکروسافت برای تولید ویندوز لانگهور(همان VISTA) تمامی افکار رابه سمت و سوی خود کشاند و ما هم پس تلاشهایی توانستیم منوهای ویستا را طراحی کنیم ، منوهایی که هنوز شرکت مایکروسافت انها را نساخته بود و ما آنها را تنها بر اساس گزارشات و چند ماکت که بر روی سایت http://www.microsoft.com/”]www.microsoft.com                              

بود ساختیم. // البته چیزی که بعداً بر روی ویندوز Vista قرار گرفت تفاوتی زمین تا آسمان داشت//

اسلاید ۳ :

در تاریخ ۳۰/۴/۱۳۸۴ طرح در همایش بین المللی مدارس School Net در نیشابور شرکت کرد، که با استقبال بسیار گرم شرکت کنندگان و هیت داوری برخورد کرد ،
در اواخر سال ۸۴ اولین نسخه ویندوز ایرانیان که با اسم PSUI که مخفف (Software & Utility & Instructions ( Productions بود تولید گردید . در تاریخ ۲/۱۳۸۵ فاز سوم طرح شروع و در تاریخ ۱۲/۱۳۸۵ با موفقیت به پایان رسید.و کلید اصلی شرکت در جشنواره خوارزمی زده شد.
در سال ۸۶ و پس از تولید ششمین نسخه ، سیستم عامل در نمایشگاه بین المللی قائمشهر در تاریخ۲۷-۲۳ آبان به نمایش در آمد که تقریبا با استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان مواجه شد و اساتید محترم ، ما را از پیشنهادات و انتقادات خود بهره مند کردند ، پس از ۲ ماه تعلیق فازهای ۴ و ۵ پروژه شروع به اجرا و تاپایان سال تمام گردید و در سال شکوفایی و نو آوری (۱۳۸۷) این سیستم عامل تکمیل و به لطف و فضل الهی در جشنواره جوان خوارزمی رونمایی می گردد.

اسلاید ۴ :

                 ویژگی های این سیستم عامل:
مهمترین ویژگی این سیستم عامل گرافیک و سادگی آن است ، بیشترین نرم افزارهای کاربردی در آن گنجانیده شده تا زمان تلف شده کاربر را حذف کند ، (چون برای نصب برنامه هایی مانند ورد ، دیکشنری و… دیگر نیاز به تهیه و نصب آنها نیست) .
محدودیت سنی کاربران فوق العاده پایین آمده ، چنان که در سیستم نظر سنجی ما میانگین سن کاربران از این سیستم عامل بین ۶ الی ۷۰ سال می باشد ، به طوری که در سیستم عامل های دیگر همچون اکسپی بین ۹ الی ۵۰ و در سیستم عامل ویستا بین ۱۲ الی ۶۰ سال گزارش شده.
*یکی از عوامل کاهش سن کاربران سادگی و همچنین اضافه شدن قابلیت هایی برای سنین پایین است و عوامل بالا رفتن سن کاربران مصرف کننده ، قابل انعطاف بودن سیستم عامل است که همچون برنامه های انبارداری ، دفترچه تلفن با قبلیت تماس ، منشی تلفنی و سیستم اتصال و پینگ بین دو رایانه دارای شبکه لَن و دیگر برنامه ها مانند حسابداری موبایل و … است.

اسلاید ۵ :

البته همه این قابلیت ها مختص نرم افزار است و مهمترین وی‍ژگی ها را می توان تولید داخل و بومی بودن آن ، گرافیک بسیار بالا ، کم کردن خستگی ناشی از کار زیاد ، قالب جدید از ویندوز ،و… بیان نمود ، علاه بر این گزینه ها ، سرگرمی هایی هم برای رفع کسالت طراحی شده….
*دیگر عوامل استقبال کاربران طراحی جدید است ، البته سعی شده تا اندازه ای هم اصول و وی‍ژگی های سیستم عامل های مایکروسافت در آن رعایت شود تا کاربران دچار جهش نرم افزاری و سردرگمی نشوند.
*قیمت بسیار ارزانتر نصبت به ویندوز ویستا ( البته اگر گزینه کپی رایت و ویندوزهای کرک شده مانند پرند و MRT را حذف کنیم) .
*قابلیت نصب به صورت سیستم عامل و به صورت نرم افزاری و قابلیت سویچ شدن بین چند سیتم عامل ، همچنین می توان آن را بر روی ویندوز اکسپی آبگرید کرد.
*امنیت بالا ،(البت باز هم دست هکرهای ایرانی کوتاه نمی باشد و …)- سیستم قفل گذاری لایه ای ( از نوع قفل امنیتی که با تماس به صورت گویا و یا پیامک برای کاربران ارسال خواهد شد) .
*قابلیت اعتماد به سیستم و حفظ اطلاعات در موارد مذکور ، قابلیت شناسایی ویروسهایی مانند New Folder و CXJ3 وHIV-2و HIV-3که باعث خرابی فایلها و رجیستری و مخفی شدن سیستم فایل میشوند.
// این ویروس کش علاوه بر پاک کردن ویروسها تغییرات رجیستری را تا حد امکان به حالت اولیه خود بر می گرداند. //

اسلاید ۶ :

        آشنایی با قسمتهای مختلف این ویندوز:

در این سیستم عامل میز کار معنی نخواهد داشت . به این دلیل که آیکونهای مورد نیاز که کاربر در طی زمان کار استفاده زیادی از آنها میکند در بالای صفحه به صورت زیبا طراحی گشته.

در قسمت سمت راست برنامه های کاربردی مانند انبار داری ، فرهنگ لغات و…. طراحی گشته.
منوی شروع (START) حذف شده و در منوی سمت چپ به همراه گزینه ایی مانند جستجو ، داس ، تنظیمات و … قرار گرفته.
در میانه صفحه پنجره های ساعت ، میزان کار پردازشگر و فضای رم ، میزان فضای هارد دیسک ، و تاریخ شمسی قرار گرفته .که کاربر می تواند انها را حذف و ظاهر نماید.

اسلاید ۷ :

در این سیستم عامل تمامی فایلهای اجرا شده در رم نمایش داده میشود ، به طوری که حتی برنامه هایی که به علت های مختلف (مانند ویروس و یا برنامه نویسی) در Task Manager نمایش داده نمی شوند ، نمایان است و کاربر با انتخاب هر کدام می تواند به فرآیند آن خاتمه دهد.(البته لحاظ ایمنی صورت گرفته تا احیاناً برنامه های حیاتی حذف نگردند.
*در این سیتم همانند ویستا می توان به صورت نموداری و درصدی مقدار کار پردازگشر و میزان فضای اشغالی رم را در هر لحظه بر روی میز کار داشت.( ۴ گزینه ساعت/ نمایشگر سی پی یو / رم / هارد و تقویم شمسی ، بر روی میز کار وجود دارد تا کاربر دسترسی سریع به آن داشته باشد ،)
در این ویندوز فایلها به ۲ حالت قابل دسترسی می باشند. یکی همانند My computer تمامی فایلها مشاهده و مرتب می گردد و دیگری به صورت درختی برای دسترسی سریع می باشد

 

اسلاید ۸ :

نرم افزارهای موجود بر روی این ویندوز:
سامانه هوشمند هواشناسی ۲۴ ساعته کشور.
برنامه رایت به صورت زیبا.
برنامه تایپ (ورد)
دفترچه تلفن هوشمند .
منشی تلفنی.
سیستم انبار داری.(نسخه رایگان)

سیستم هوشمند اتوماسیون حسابداری موبایل(نسخه رایگان)
سیستم مدیریتی فروشگاه(نسخه رایگان)
سیستم مدیریت پنجره ها و تعویض آیکون ، عکس و …
سیستم فشرده سازی فایلها.
سیستم ربات پویا برای شناسایی و اطلاع شرکت برای نفوز گران و نغز کنندگان حقوق کپی رایت.
سیستم شناسیایی افراد استفاده کننده از این سیستم عامل به صورت آنلاین از طریق خطوط اینترنتی.

اسلاید ۹ :

*با این ۲ سیستم بالا اگر هم سیستم عامل کپی گردد پس از اتصال به اینترنت به صورت آنلاین آنالیز و اگر سریالهای تعویه شده و ربات مشکلی را گزارش دهند بسته به نوع خطا دیگر سیستم عامل ایرانیان بر روی آن سیستم قابل استفاده نمی باشد.
*تمامی نرم افزارهایی که به صورت نسخه رایگان است ، نسخه اصلی و کامل آن با قیمت تعرفه ای قابل نصب می باشد.
* تمامی این نرم افزاها در همین گروه و شرکت نرم افزاری چکاد طراحی شده و تمامی حقوق کپی رایت آن محفوظ . مرب.ط به این گروه نرم افزاری می باشد.

اسلاید ۱۰ :

سامانه هوشمند که از اسمش پیداست سیستمی است که کلیه نیازهای یک کاربر را از نظر هواشناسی ، سفر و …را برطرف می سازد.
این سامانه از طریق تجزیه و تحلیل عکس ماهواره ای میزان دمای هوا بارش باران و برف را گزارش می دهد(البته طی برنامه ریزی های به عمل آمده در نگارش بعدی قابلیت های پیش بینی هوای ۲۴ ساعت اینده و میزان رطوبت هوا و ارائه گزارش هواشناسی به ۲ صورت چاپی و صوتی را خواهد داشت.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 25 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد