whatsapp call admin

دانلود پاورپوینت پروژه روستا روستای توسکستان

PowerPoint قابل ویرایش
86 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت پروژه روستا روستای توسکستان توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود پاورپوینت پروژه روستا روستای توسکستان قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

اسلاید ۱ :

موقعیت جغرافیای استان:

استان گلستان بین ۵۳ درجه و ۵۷دقیقه تا ۵۶درجه و۲۲دقیقه طول شرقی و۳۶ درجه و۳۰ دقیقه تا۳۸ درجه و ۸ دقیقه عرض شمالی کشور ترکمنستان،از جنوب به استان سمنان ،از شرق به استان خراسان شمالی واز غرب به دریای خزر و استان مازندران محدود می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان گلستان متشکل از ۱۱ شهرستان (گرگان،گنبد، بندر گز،کردکوی، بندر ترکمن ، علی آباد ، آق قلا، رامیان، آزاد شهر، مینودشت و کلاله ) ، ۲۱بخش،  ۲۳   شهر، ۵ دهستان، ۹۸۹آبادی مسکونی و ۷۵آبادی غیر مسکونی می باشد.

مساحت استان گلستان بالغ بر۷/۲۰۴۳۷کیلومترمربع (۳/۱درصد ازکل مساحت کشوروبه عبارتی رتبه نوزدهم دربین استانها ) است . وسعت شهرستانهای ستان متفاوت بوده به طوری که شهرستان گنبد با ۳۳/۵۰۷۱کیلومتر مربع (۸۱/۲۴% از مساحت استان) بزرگترین و بندر گزبا ۳۱/۲۳۹ کیلومتر مربع (۱۷/۱%   از مساحت استان) کوچکترین شهرستان میباشد.

اسلاید ۲ :

معرفی روستا به لحاظ موقعیت جغرافیایی

موقعیت نسبی این روستا از سمت شمال به اراضی کشاورزی ، از سمت جنوب به ارتفاعات البرز و از سمت شرق به امامزاده طیب ، از غرب به روستای نومل محدود می شود . موقع جغرافیایی روستا در ۵۴ درجه و دقیقه دقیقه طول جغرافیایی و ۳۶ درجه و ۴۷ دقیقه عرض جغرافیایی واقع شده است .

روستای توسکستان به لحاظ تقسیمات کشوری در شهرستان گرگان ، بخش مرکزی و دهستان استرآبادجنوبی واقع شده است . این روستا در فاصله ۱۷ کیلومتری شهر گرگان استقرار یافته است . ارتباط این روستا با مرکز شهرستان و سایر نقاط جمعیتی پیرامون از طریق جاده آسفالته برقرار می شود .

شرایط آب و هوائی بطور مستقیم  و غیر مستقیم در پراکندگی و یا تراکم جمعیتی نقاط جمعیتی تاثیرگذار می باشد .

عناصر آب و هوائی چون وضعیت دما ، بارش ، رطوبت و باد از مهمترین عوامل مؤثر در محیط طبیعی و محیط انسان ساخت می باشد . بر این اساس در راستای بررسی و شناخت عناصر طبیعی منطقه مورد مطالعه وضعیت آب و هوائی آن مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

اسلاید ۳ :

شناخت و تعیین نحوه کاربری فضا های موجود

طبق بررسی های به عمل آمده و تهیه نقشه وضع موجود ار روستا ، کاربری های متفاوتی در روستا وجود دارد که به خدمات رسانی اهالی روستا می پردازند ، در یک گروه بندی جامع مهمترین آنها عبارتند از : کاربری مسکونی ، شبکه معابر ، تجاری ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی ، فرهنگی و مذهبی و خدمات معین که مجموعاً سطحی معادل ۳۲۸۱۲ متر مربع را اشغال کرده اند .

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 86 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد