بخشی از پاورپوینت

--- پاورپوینت شامل تصاویر میباشد ----

اسلاید 1 :

حرم مطهر رضوي

نخستين جلوه روشنايي در ايران

    نخستين بار در سال 1279 هجري شمسي برق بر چشم زائران حرم مطهر رضوي و بارگاه علي ابن موسي الرضا (ع) با نصب يك واحد به ظرفيت 12 اسب بخار نشست.

اسلاید 2 :

تاريخچه برق در اراك

      در سال 1304 تعدادي از رجال اراك بنامهاي ميرزا ابوالقاسم و ابراهيم نوروزي، ميرزا افلاطون شاهرخ، حاج حسن وكيل، محمد مهدي خوانساري، مرتضي قلي خان بيات، سهام السلطان بيات و عباسقلي خان سهم الملك با خريد يك دستگاه مولد 75 كيلوواتي در محل فعلي شركت توزيع برق استان، اولين انرژي الكتريكي را در اراك توليد نمودند كه با فروش 73 انشعاب، منازل اطراف را تغذيه مي‌نمود.

اسلاید 3 :

تاريخچه برق در همدان

     اولين بار در سال 1300 حاج موسي ناصرالممالك شريفي همداني يك دستگاه ژنراتور به قدرت 5/7 كيلووات در زير زمين مكاني به نام ناصريه نصب و با ايجاد سيم‌كشي هاي لازم، برق را به طرف تلگرافخانه برد و در شب نخست بهره‌برداري توانست نزديك به پنجاه شعله چراغ را روشن نمايد.

اسلاید 4 :

تاريخچه برق در خرم‌آباد

    يك گزارش مبهم در رابطه با برق لرستان نماينگر وجود مولد برق در سال 1311 در اين منطقه است كه مي‌تواند مربوط به خرم‌آباد يا بروجرد باشد. در سال 1317 توسط موسسه‌اي به نام راغب مولد ديزلي به قدرت 100كيلووات در شهر خرم‌اباد نصب گرديد.

اسلاید 5 :

برق منطقه‌اي باختر

    لايحه تشكيل شركت برق منطقه‌اي باختر در تاريخ 19/10/1363 در مجلس شوراي اسلامي به تصويب رسيد  و فعاليت شركت رسماً در تاريخ 17/3/1365 آغاز شد. اين شركت با مركز اراك شامل استانهاي مركزي، همدان و لرستان تأسيس گرديد تا امكانات بهتري جهت تأمين برق استانهاي تحت پوشش فراهم نمايد.

اسلاید 6 :

تغييرات از 1358 تا 1384 در برق باختر

اسلاید 7 :

ويژگيهاي صنعت برق

  • وابستگي فزاينده زندگي مردم به برق
  • افزايش سطح انتظارات مردم
  • رشد سريع مصرف
  • عدم امكان ذخيره‌سازي
  • تغييرات سريع تكنولوژي
  • سرمايه‌بر بودن احداث تأسيسات
  • زمان‌بر بودن احداث تأسيسات

اسلاید 8 :


چشم انداز مشترک

اسلاید 9 :

متاسفانه خيلي از افراد هنوز فکر مي کنند"تعيين چشم انداز" وظيفه رهبر عالي سازمان است .

اسلاید 10 :

ايجاد چشم انداز مشترک

mدستيابي به آرمان ها به صورت اتفاقي رخ نمي دهد و نيازمند زمان ، توجه و استراتژي است در حقيقت شيوه ايجاد چشم انداز مشترک حول يک فرايند بي پايان متمرکز است .

در متن اصلی پاورپوینت به هم ریختگی وجود ندارد. برای مطالعه بیشتر پاورپوینت آن را خریداری کنید