دانلود فایل پاورپوینت نحوه ی تعیین درجه

PowerPoint قابل ویرایش
33 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت نحوه ی تعیین درجه توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت نحوه ی تعیین درجه قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

پیشگفتار :

مبانی رتبه بندی و درجه بندی واحدهای خارج از مرکز براساس روش علمی تجزیه ی عاملی(مؤلفه ی اصلی) بازنگری شد و دفتر استان درسه درجه، مدیریت شهرستان درچهار درجه و اداره (شاخه) در سه درجه سازمان دهی گردید.

در وضعیت گذشته رتبه بندی واحدهای خارج ازمرکز، چهار درجه دفتر استان و هشت درجه شاخه وجود داشت که این تنوع و پراکندگی مشکلات زیادی را به همراه داشت.

اسلاید ۲ :

چرا درجه بندی می کنیم؟

اسلاید ۳ :

—امروزه مبحث رتبه بندی یکی از مباحث مهم و پیچیده در دنیا می باشد. اکثر سازمان های بزرگ هر ساله واحد های سازمانی زیر مجموعه خود را براساس شاخص های متنوع طبقه بندی و رتبه بندی                می نمایند.یکی از فوایدرتبه بندی ،سعی و تلاش  واحدها جهت ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و فعالیت ها و شناسایی بخش های ضعیف تر به منظور برنامه ریزی اجرای طرح های بهبود می باشد بر همین اساس رویکرد کمیته امداد امام برآن شد تا پس از رتبه بندی و درجه بندی استان ها مدیریت شهرستان ها و ادارت خو د رانیز رتبه بندی و درجه بندی نماید.

—

—

—

اسلاید ۴ :

تعاریف واحدهای خارج از مرکز

اداره کل :

واحد سازمانی تابعه ی ستاد مرکزی است که سطح مدیریت میانی محسوب شده که وظیفه برنامه ریزی ،سازماندهی ،هماهنگی و ارتباطات منطقه یی و تبیین سیاست ها ،هماهنگی و نظارت برنامه یی را  در سطح استان عهده دار                 می باشد.این واحد سازمانی بر اساس تقسیمات کشوری در مراکز استان ها  دایر  و    سازمان دهی می گردد.

اسلاید ۵ :

تعریف مدیریت شهرستان :

واحد سازمانی تابعه ی اداره کل استان بوده و سطح مدیریت هماهنگی های اجرایی محسوب می گردد که وظیفه تعاملات درون و برون سازمانی و اجرای وظایف فنی و تخصصی  شاخه های (ادارات) زیر مجموعه خود را عهده دار است . این واحد سازمانی بر اساس تقسیمات کشوری در شهرستان های دارای فرمانداری ایجاد می شود.

اسلاید ۶ :

تعریف شاخه (اداره) :

  پائین ترین سطح سازمانی در تشکیلات رسمی (واحدهای خارج از مرکز ) می باشد که تابع مدیریت شهرستان بوده و منطقه عملیات اجرایی محسوب می شود که وظیفه اجرای برنامه ها را بر عهده دارد  و بر اساس شاخص ها و ضوابط امدادی ایجاد می گردد .

اسلاید ۷ :

شبکه ارتباطی و حمایتی مردمی :

سازمانی مردمی متشکل از آحاد مردم و تشکل های غیردولتی و غیر سیاسی که بر اساس ضوابط و معیارهای کمیته ی امداد امام سازمان دهی شده و به صورت داوطلبانه در امور توسعه ی مشارکت های مردمی  واقدامات حمایتی و فقر زدایی  تحت نظارت شاخه با امداد امام همکاری می نماید .

اسلاید ۸ :

با توجه به بازنگری تشکیلات کلان و تفصیلی واحدهای خارج از مرکز و ضرورت تعیین رتبه بندی ادارات کل استان ها ، طرح مطالعاتی درجه بندی و رتبه بندی استان ها با مسؤولیت گروه مدیریت عملکرد اداره کل برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و نظارت علمی دکتر پاشا با مشخصه های زیر انجام و در جلسه ی مورخ ۱۳۸۸/۱۰/۱۷شورای معاونین مورد بررسی و تایید نهایی سرپرست وقت امداد امام قرار گرفت :

 

اسلاید ۹ :

۱- احصای متغیرها و شاخص های اساسی مشتمل بر ۲۵ متغیرspss

۲- حذف ۱۰متغیر به دلایلی از قبیل مستقل بودن متغیر از متغیرهای دیگر و نداشتن واریانس توسط نرم افزار

اسلاید ۱۰ :

۴-  استخراج مقادیر متغیرهای مذکور  بر اساس میانگین اطلاعات آماری سه سال اخیر در هر استان و انجام آمار توصیفی و مطالعه وبررسی دقیق بر روی متغیرها و ارتباط آنها با یکدیگر.        

 (Principal Component) به روش مؤلفه های اصلی  (Factor Analysis)

۵- استفاده از تکنیک علمی و معتبر

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 33 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد