دانلود فایل پاورپوینت نماد شناسی در فیلم

PowerPoint قابل ویرایش
126 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت نماد شناسی در فیلم توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت نماد شناسی در فیلم قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

” کانن“  یکی از شخصیتهای اسطوره ای است که اولین بار توسط  آقای رابرت.ای.هاورد در سال ۱۹۳۰ میلادی در یک داستان افسانه ای معرفی شد . این موضوع تا کنون چندین بار به عنوان فیلمنامه چندین فیلم مورد استفاده قرار گرفته و شخصیتهای مطرح سینمای جهان از قبیل آرنولد شوارتزینگر و … در قالب این شخصیت به ایفای نقش پرداخته اند .

اسلاید ۲ :

درماه آگوست سال ۲۰۱۱ فیلمی جدید از هالیوود با همین داستان دوباره بر پرده سینما ظاهر شده و چند ماه بعد با زیرنویس فارسی که در آمریکا به فیلم اضافه شد روانه ایران گردید .

موضوعات جدیدی که در راستای اهداف صهیونیزم جهانی در این فیلم مطرح شد، ما را بر آن داشت که نقدی بر فیلم حاضر بنگاریم.

اسلاید ۳ :

   در این فیلم از جدیدترین نقشه صهیونیزم جهانی که مستقیما افکار عمومی جوانان کشور عزیزمان را مورد هدف قرار می دهد، با ارائه شواهد و مدارکی پرده برداری خواهیم کرد .

اسلاید ۴ :

    اتفاقات فیلم در عصر هایبورین به وقوع می پیوندد (Hyborian Age) که از نظر تاریخی به بازه زمانی خاصی بین پیدایش بشر تا قبل از طوفان نوح اشاره دارد.

    در زیرنویس فیلم از تشابه کلامی Hyboria و Hebrew (به معنای عبری) سوء استفاده شده و به معنی عبری که زبان یهودیان است ترجمه شده است. در چندین مورد هم در ابتدای فیلم از قومی که قهرمان فیلم (کانن) از میان آنها برمی خیزد به عنوان یهود یاد می کنند ، حال آنکه از نظر بازه زمانی تاریخی به هیچ وجه چنین امری ممکن نیست.

اسلاید ۵ :

   در ابتدای فیلم نشان میدهد که قهرمان فیلم در یک جنگ به دنیا می آید و در کشاکش نبرد ، پدرش شکم مادر بچه را که در اثر جراحات جنگی در حال مرگ است می درد و بچه را بیرون می آورد. اینگونه منجی یهود به دنیا می آید.

اسلاید ۶ :

   قوم یهود همواره در طول تاریخ به دلایلی مورد کشتار و آزار قرار گرفته ، و آنها بر مبنای متن تورات و تلمود همواره منتظر منجی قوم خود هستند که آنها را از آزار بیگانگان نجات داده و حکومت جهانی یهود را بر پا دارد . سکانس اول فیلم به این مطلب اختصاص یافته است.

اسلاید ۷ :

   پدر قهرمان فیلم بازیگر مشهور نقش Hell Boy در فیلم پسر جهنمی بوده و همواره به عنوان یک شخصیت فداکار و دلاور در فیلمهای مختلف معرفی شده است . پدر قهرمان فیلم رئیس قبیله بوده و با توجه به کد گذاری که در فیلمهای قبلی در ذهن مخاطب انجام شده ، رئیس قبیله که نماد قبیله است به صورت  ناخودآگاه به عنوان فردی دلاور و فداکار در ذهن بیننده جای می گیرد.

اسلاید ۸ :

   قهرمان فیلم Conan نام دارد . مادرش در بدو تولد و در هنگام مرگش این نام را بر روی نوزاد می گذارد. تلفظ این نام به صورت ” کانن“ است . نکته جالب اینکه تلفظ لغت ” کانن“ بسیار شبیه لغت کنعان ( ارض موعود یهود) است . در نهایت در ذهن مخاطب ایرانی که هدف اصلی این فیلم است ، تداعی می شود که قهرمانی با هدف زنده کردن ارض موعود یهود به دنیا می آید.

اسلاید ۹ :

   پدر قهرمان فیلم در کودکی شمشیری برای او می سازد که سر بزی بر روی آن تراشیده شده است . جالب اینکه این نماد سر بز تا انتهای فیلم شدیدا مورد توجه قرار گرفته و در نماهای بسته زیادی نشان داده می شود.

اسلاید ۱۰ :

   نکته جالب توجه اینکه پس از بررسی تمامی عکسهایی که از افسانه ” کانن“ در اینترنت وجود داشت حتی در یک مورد هم نماد سر بز بر روی شمشیر یافت نشد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 126 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد