دانلود فایل پاورپوینت نگاهی بر رهنمودهای رهبر در دانشگاه امام حسین

PowerPoint قابل ویرایش
26 صفحه
8900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت نگاهی بر رهنمودهای رهبر در دانشگاه امام حسین توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت نگاهی بر رهنمودهای رهبر در دانشگاه امام حسین قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

از هیبت ابرقدرتها نترسید.
هیبت معنوى شما در دل آنها، بیشتر از هیبت مادى آنها در دل ملتهاست.
شما وقتى به ایمان خود، به آمادگى‏هاى خود، به دانش خود، به تدبیر خود، به حساب و کتاب مدبرانه و مدیرانه‏ى خود تکیه می کنید، آن وقتى که ارزشهاى عظیمِ برآمده‏ى از دل انقلاب را اجر مینهید و به آنها اعتناء
می کنید، ایمان خودتان را با آنها حفظ می کنید، آن چنان ابهتى در دل همه‏ى ملتها از شما حاصل می شود که از ابهت آنها در دل ملتهاى بى‏خبر بیشتر است.

اسلاید ۲ :

مواضع صریح ملت ایران
و بخصوص جوانها –
در مقابل ظلمها و ستمهاى بین المللى هرگز نبایستى متوقف بشود.

اسلاید ۳ :

 آن کسانى که امروز به ملت ایران و نظام جمهورى اسلامى ایران توصیه میکنند که به نظام جهانى برگردید، همان کسانى هستند که از وجود یک چنین حرکت عظیمى در میان یک ملت، آن هم در یک چنین موقعیت حساسى، ناراحت و سراسیمه‏اند. برگردید به نظام جهانى، یعنى تسلیم همین نظام غیر عادلانه بشوید؛ شما هم جزوى از نظام غیر عادلانه بشوید.
این را از ملت ایران می خواهند.

اسلاید ۴ :

 ملت ایران سى سال است با قدرت، با اعتماد به نفس، با اعتقاد راستین و عمیق به خواستگاه ایمانى خود، به این درخواست جاهلانه، مجنونانه و غیر منطقى پاسخ ”نه“ داده است.
فشارهائى که بر ملت ایران و نظام جمهورى اسلامى در طول این سى سال وارد کردند، به خاطر این بود که این انقلاب را از این جایگاه رفیع، از این خواستگاه معنوى و ملکوتى و انسان‏ساز پائین بیاورند. البته بدیهى است که نتوانستند و بدیهى است که نخواهند توانست.
«یریدون لیطفئوا نور اللَّه بافواههم و اللَّه متم نوره و لو کره الکافرون»*

اسلاید ۵ :

 جنگ تحمیلى را دشمن براى خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلى باعث شعله‏ورتر شدن نیروى انقلاب و روحیه‏ى انقلاب شد. این جوانهاى عزیز در میدانهاى جنگ، عظمت خودشان را بازیافتند؛ چشمه‏هاى درونى استعداد، در دلهاى پاک و منور آنها جوشید؛ از آنها در سنین جوانى، سردارانى بزرگ، مجاهدانى نستوه، مردانى داراى تدبیر و متفکر ساخت که نظام جمهورى اسلامى تا همیشه‏ى همیشه به این جوانان و به رفتار آنها بدهکار است.  شما دنباله‏روان آن عزیزانید؛ جایگزینان آن رهروان مقدمید.

اسلاید ۶ :

اینى که چه کار باید بکنید،
چه جورى باید عمل کنید، چه جورى باید تبیین کنید، اینها چیزهائى نیست که من بیایم فهرست کنم، بگویم آقا این عمل را انجام بدهید، این عمل را انجام ندهید؛ اینها کارهائى است که خود شماها باید در مجامع اصلى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان، فکرى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان، در اتاقهاى فکرتان بنشینید، راهکارها را پیدا کنید؛ لیکن هدف مشخص است: هدف، دفاع از نظام اسلامى و جمهورى اسلامى است در مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با یک حرکت همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جانبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى متکى به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى علمىِ رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اى. باید با این جریان شیطانىِ خطرناک مقابله شود.  

 

 

اسلاید ۷ :

ما داریم پیش میرویم.
البته دشمن هم زیاد داریم، مانع هم خیلى داریم. اگر مانع نبود، ما اینجور ورزیده نمیشدیم؛ جامعه‌ى اسلامى و جمهورى اسلامى اینجور ورزیده نمیشد. مانع وجود دارد؛ والّا تو زمین صاف راه رفتن که تقویت عضلانى نمى‌آورد.
باید کوهنوردى کرد، باید از موانع بالا رفت.
جامعه‌ى ما این کار را کرده، این راه را پیش رفته، باز هم خواهد رفت، بعد از این هم خواهد رفت.
 

اسلاید ۸ :

اولین مسئله‌ى بصیرت این است که این استکبار چیست که باید با آن مبارزه کرد.
استکبار یعنى قدرتى در دنیا یا قدرتهائى در دنیا؛ چون نگاه می کنند به خودشان، مى‌بینند داراى امکانات پولى و تسلیحاتى و تبلیغاتى هستند؛ بنابراین باید به خودشان حق بدهند که در امور زندگى کشورها و ملتهاى دیگر، دخالتهاى مالکانه بکنند؛
این معناى استکبار است.
 
 

 

اسلاید ۹ :

روح سلطه‌‌گرى ؛
این در کشور ما قبل از انقلاب به صورت واضحى بود.
یعنى آمریکا مستکبرانه بر این کشور پهناور، بر این ملت بزرگ با این تاریخ غنى پنجه انداخته بود و در امور مهم و اساسى کشور ما دخالت میکرد.
علت هم این بود که زمامداران کشور فاسد بودند، در ملت جایگاهى نداشتند، دنبال تکیه‌گاه می گشتند، به آمریکا تکیه می کردند.
آمریکا هم که مفت به کسى چیزى نمی دهد؛ حمایت از آنها را در گرو دخالت کامل در امور کشور قرار داده بود.
 
 

 

اسلاید ۱۰ :

آمریکا یک مستکبر به تمام معناست.
مسئله‌ى ما هم فقط نیست، مسئله‌ى دنیاست؛ مسئله‌ى دنیاى اسلام است.
آمریکائى‌ها نسبت به همه جاى دنیا این روح استکبارى را دارند.
 
 

 

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPointقابل ویرایش - قیمت 8900 تومان در 26 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد