دانلود فایل پاورپوینت آموزش و پرورش: ردهL و گسترش مراکز آموزشی ایران : رده LGR

PowerPoint قابل ویرایش
20 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت آموزش و پرورش: ردهL و گسترش مراکز آموزشی ایران : رده LGR توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت آموزش و پرورش: ردهL و گسترش مراکز آموزشی ایران : رده LGR قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

    اولین ویرایش رده آموزش  و پرورش (L) رده بندی کتابخانه کنگره در سال ۱۹۱۰ منتشر گردید. افراد متعددی در گسترش بخش های مختلف این ویرایش نقش داشتند. بعد از آن ویرایش دوم این رده با تغییرات و اضافات فراوان در سال ۱۹۲۸ منتشر شد. ویرایش سوم نیز در سال ۱۹۵۱ منتشر و در سال ۱۹۶۲ مورد باز چاپ قرار گرفت. ویرایش های بعدی این رده نیز در سال های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۸ وارد بازار گردید.

اسلاید ۲ :

¨شماره سازی در رده L ساده است و استثنای خاصی ندارد. بخش اعظم فرانمای رده آموزش و پرورش به صورت شماره های پیش ساخته و با کمک نمایه و فرانما قابل استفاده است. همچنین امکان  استفاده از جداول داخلی و جداول کاربرد محدود نیز در این رده وجود دارد. حال به مثال هایی توجه نمایید:

اسلاید ۳ :

¨رده فرعی LG مربوط به مؤسسات آموزشی سه قاره آسیا، آفریقا و اقیانوسیه است که در میان شماره های این رده، شمارهLG291  به مؤسسات آموزشی کشور ایران اختصاص یافته است و برای سه دانشگاه اصفهان، شیراز و تبریز دارای گسترش است.

¨این تعداد شماره و گسترش موجود با توجه به تعداد کثیر موسسات آموزشی و منابع مربوط به آن ها مسلما کافی نخواهد بود. در این راستا کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران اقدام به تهیه گسترش برای موسسات آموزشی خاص کشور ایران نمود. بدین ترتیب گسترش موسسات آموزشی ایران با حروف LGR در سال ۱۳۸۳ منتشر گردید.

¨

اسلاید ۴ :

¨فرانمای گسترش LGR، شامل سه بخش است که به ترتیب قرار گرفتن عبارتند از دانشگاه ها، سایر نهادهای آموزش عالی، نهادهای غیر آموزش عالی و در نهایت پس از متن فرانما جداول کاربرد محدود آمده است.

¨در بخش جداول، ۶ جدول با توجه به تعداد شماره های اختصاص یافته به هر نهاد آموزشی تنظیم شده است. در مورد اختصاص شماره ها به مراکز آموزشی ایران قدمت، محل قرار گرفتن، تعداد دانشجو و استاد، رشته های تحصیلی، نهادهای وابسته و نیز میزان انتشارات هر مرکز مورد توجه قرار گرفته است.

¨در انتهای هر یک از سه بخش اصلی فرانما نیز، نهاد های آموزش عالی قدیمی یا منسوخ معرفی و به هریک شماره ای اختصاص یافته است.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 20 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد